Skocz do zawartości

inne hobby


dawid

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Moje inne hobby. powiem szczerze ze nie lubie monotonii i czesto nawet dla zabawy zajmuje sie roznymi rzeczami. jednak nie zmienna pasja jest lotnictwo narazie latam szybowcami(kto latał ten wie ze nie ma o czym pisac bo to trzeba przezyc a słowa nie oddadza ułamka tego co sie czuje) ale wiem ze na tym nie skoncze cel (taki zyciowy) - akrobacja w klasie advanced modelarstwo bardzo lubie i mozna powiedziec ze to taka moja 2 pasja z tym ze duzo mniejsza. Bardzo wazna rzecza w zyciu jest dla mnie sport. od 1.5 roku trenuje wioslarstwo, wczoraj pierwszy raz załozyłem na nogi narty zjazdowe a tydzien temu pierwszy raz załozyłem narty do biegania jezdze sporo na łyzwach, mam wiatrówke jakas chinska ale bardzo fajnie z niej sie strzela, lubie siłownie, lubie gry zespołowe - niestety pomimo szczerych checi kondycji nie mam tego czegos zeby byc dobry w to. Lubiłem w liceum skok w dal, pchniecie kula. Robie to wszystko po to zeby sprawiało mi to jak najwiecej frajdy. Bardzo podoba mi sie zeglarstwo jednak nie mam kiedy tego rozwinac tego hobby. Lubie rowniez zyciowe wyzwania np. w tym momencie pracuje studiuje na 2 kierunkach i trenuje w sekcji wioslarskiej. to tez pewnego rodzaju hobby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem zdjęcia moich figurek FT.

Rewelwcja :mrgreen:

Też trochę sztrzelam z wiatrówki, ale takich celów FT jeszcze nie widziałem :!:

Ja mam poczciwego Hatsana 55 po full tuningu (sprzężyna, uszczelki tłoka, prowadnica i nawet tłumik...) Ale i tak ma spust twardy jak fix...Ty pewnie strzelasz z PCP 8)

Z PCP też strzelałem, ale nie swojego :P

Mam 4 sztuki - dwie sprężyny i dwa gazowce.

Też mam H-55 to tuningu. Tyle, że ja go osłabiłem do 14J. :wink: Dużo lepsza kulturka i Lunetka trzyma nastawy od dwóch lat... sorry, trzech lat. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam pasionatów modelarstwa pytanie jakie inne hobby was rajcuje ja sie przyznam i to bez bicia samochody o dużej mocy 8) posiadam vw golfa 3 vr6 :jupi: w remącie moc 180km po tuningu ok 270km mam nadzieje ze się skończy na apexi :roll: lub bi turbo ok 580ps :devil: filmik

Możesz władować i mocniejszy silnik - nic nie zmieni faktu że Golf pozostanie Golfem. :>>>

W Polsce moc silnika podawana jest w KM - sugeruję się tego trzymać ;]

 

Mustang jest przereklamowany, zreszta idea tego samochodu to samochód dla dzieci bogatych rodziców ... Do tego mały ...

Co do Mustanga - grupą docelową Muscle i Pony Cars (do których Mustang się zalicza) byli jak i nadal są niezamożni młodzi ludzie z klasy średniej, a nie żadne tam dzieci bogatych rodziców (bo te, to sobie jeżdżą lambo i porsche)

 

Stare Mustangi - fakt, małe i mniej ciekawe od np. Camaro czy Firebirdów... W obecnej chwili różnice się zacierają (choć od obecnej generacji Camaro, obecne Mustangi są mniej zaawansowane technicznie).

 

Ja już pisałem że od wielu lat zajmuje się amerykańską motoryzacją i to jest moje główne hobby - jestem organizatorem jedynej w Polsce imprezy wyścigowej dla aut amerykańskich (skierowanej do wszystkich posiadaczy takich aut - czy to Corvette czy stary Pickup) - AWSA (Amatorskie Wyścigi Samochodów Amerykańskich) - http://www.awsa.org.pl . W tym roku odbędzie się już trzecia edycja. Poza tym w wolnych chwilach dłubię "w" i jezdżę moim Chevroletem Camaro IROC-Z: http://www.divshare.com/download/7319521-a94

 

Obecnie rozglądam się za jakimś innym autem - marzy mi się '70-72 Buick GS albo Chevy Chevelle SS - ale jakimś starszym moparem (Satelitte, Road Runner, Charger, Challenger, Cuda też nie pogardzę, choć na to potrzebny jest już większy budżet :/)

 

Mustang, Camaro, Charger itp to nie są samochody sportowe ani nawet pół-sportowe - co do tego nie ma co dyskutować. Oczywiście na ich bazie budowano auta sportowe - np. Shelby GT350 czy GT500, Charger Daytona, Camaro 1LE ale wersje podstawowe (a nawet lepsze - Camaro Z28 czy SS, Charger R/T, Mustang Boss) ze sportem samochodowym mają tyle wspólnego co fabryczny 125p ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem że patrze z naszej perspektywy - ich średnia klasa to nasza "wyższa". Ale to juz problem społeczny.

 

Używając słowa "sportowe" miałem na myśli klasyfikacje "salonową" a nie konkretne modele wyścigowe :wink: A może i tutaj się mylę, zresztą na co mi te podziały. Są ładne i kropka.

 

Wszystko jest pieknie z takimi samochodami do kilku kluczowych momentów:

 

1. Zakupu auta i remontu

2. "Naprawy" i eksploatacji

3. Tankowania

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzdąkałem kiedyś na gitarze elektrycznej do której sam robiłem wzmacniacze na lampach, potem zarzuciłem elektronikę. Teraz jednak zamówiłem to i owo do wzmacniacza lampowego hi-fi, wracam do starego hobby choć w ograniczonym zakresie. Chwilowo mam dość modelarstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha... czyli teraz będzie relacja z lampowego hi-end'u tylko działów nie pomyl , co byś tego nie wpakował w spalinki.

Nie ma odpowiedniego działu na takie akcje. Grzebanie się w mechanice łatwiej mi idzie niż w balsie więc trochę odpocznę. W lampach które mam ulokowałem sporo kasy dawno temu, teraz to bym sobie niezłego ARF-a pod 50ccm zakupił za to ale nie zamierzam tego robić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jeszcze innych hobby - zajmuję się też fotografią (amatorsko) - od roku używam już lustrzanki Nikona z kilkoma obiektywami (wcześniej zaawansowanego kompaktu, ale zaczął mnie niestety dość mocno ograniczać)...

 

Poza tym próbuję swoich sił w tworzeniu (czy raczej na razie "odtwarzaniu") muzyki elektronicznej - na to jednak zdecydowanie brakuje mi już czasu (niestety chyba talentu i umiejętności też) - jakaś tam próbka tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=UgP13vfjSFc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzdąkałem kiedyś na gitarze elektrycznej do której sam robiłem wzmacniacze na lampach, potem zarzuciłem elektronikę. Teraz jednak zamówiłem to i owo do wzmacniacza lampowego hi-fi, wracam do starego hobby choć w ograniczonym zakresie. Chwilowo mam dość modelarstwa.

No nieźle :D U mnie już od roku stoi stary lampowy Geloso. Przytargałem go do domu z zamiarem nagłośnienia mojego elektryka, jednak umiejętności z tego zakresu mam żadne. Co prawda uruchamia się, ze 3 lampy się świecą i piekielnie grzeją ale nic więcej nie umiem wykombinować :( szkoda że piec do elektryka musiałem sprzedać, a z chęcią bym jeszcze pograł na moim prawie Stracie ;D . Ostatnio przerzuciłem się na akustyka, uwielbiam to brzmienie.

Ale aktualnie muzyka i modelarstwo trochę straciły na rzecz mojego głównego 'hobby' jakim jest pewna Ania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Na "trójce" sąsiad już ma dość :wink: Tyle że mój ma inną sygnaturkę [tzw. polski clone - Mallroy] No i bass mam pasywny a więc nie jest aż tak donośny :wink: Ale ja mam 15 cali głośnik a nie 12 tak jak tutaj :devil:

 

A jak ci Bartek te twoje nowe hobby zajrzy na forum to bedziesz miał ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inne hobby:

- kiedyś bawiłem się z kumplem w przeróbki utworów (zwłaszcza techno - mam kilka utworów, ale własnego 20 minutowego mixa straciłem po formacie C:

- rowerek, dawniej z tym samym kolegą co od muzyki robiliśmy po 80-100 km dziennie

- wiatrówka choć w zeszłym roku strzelałem tylko raz

- jak każdy duży-mały chłopiec-samochody: mustang, camaro. może kiedyś kupię sobie któreś cudo

- żona - trzeba o nią dbać, a odwdzięczy się nam długą żywotnością :P :mrgreen: :P :mrgreen: :P :mrgreen:

- lotnictwo w normalnej skali oczywiście. plan był taki, że zostanę pilotem, ale okrutne życie w 1993roku te plany pokrzyżowało. zostały mi modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.