Skocz do zawartości

Zimowe, wiosenne, letnie i jesienne latanie w Krakowie


Callab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć rapier,

Próbowałem, ale serwa cichutkie a świerszcze i ptaki jakieś dopalacze teraz mają i zagłuszają.

Wybrałem się dziś po południu i połaziłem po terenie ale trawa po ramiona. A jak spadł np. trochę dalej w starorzecze to trawa wyższa od "chłopa" jest i mokrawo.

Trzeba dużej wytrzymałości aby w tym upale dokładnie sprawdzić. Połaziłem godzinę i miałem dosć.

Jak się teraz nie znajdzie to może na jesieni się pokaże :lol: !

 

W każdym bądź razie jak ktoś będzie musiał czegoś swojego w tym rejonie poszukać (oby nie!) to zwracajcie uwagę czy nie leży sobie gdzieś żółto-niebiesko-czerwone (dół cały żółty) skrzydło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mimo że Rapier "krakał" o złej pogodzie na wieczór po małym deszczu zrobiło się cicho i nawet słonecznie.

Zabrałem na Czyżyny moja akrobacyjną rodzinę tj. modele Pits, Kaos i Extrima - polatałem aż do zmroku czyli tyle na ile wystarczyło pakietów. Pierwszy raz w tym sezonie ulotniłem Extrima który mimo długiej przerwy nie zapomniał swoich dobrych lotnych właściwości :-)

 

http://pfmrc.eu/album_pic.php?pic_id=4957

 

Dziś pogoda kiepska i kto nie latał wczoraj niech żałuje .... może na wieczór pogoda znów będzie łaskawa? Przed 20 i tak trzeba kończyć loty bo przestrzeń powietrzną całkowicie zawłaszczają komary :lol2:

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i polatało się ,choć na koniec nie obeszło się bez spektakularnej kraksy.Marek kręcąc szybkie beczki na wys.2m przywalił na całej faji w pas.Huk był niezły.Urwało całą mordę aż do skrzydeł.Co ciekawe wyposażenie przeżyło,serwa działały a i nieśmiertelny Power HD wykazał oznaki życia,z Ray'a w tym przypadku można by wytrzepać magnesy. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze no nieźle. A taki był fajny model :(

Co było przyczyną, po prostu błąd przy tak małej wysokości czy dołożyło się coś więcej?

No ale latanko rzeczywiście było wczoraj całkiem przyjemne. Najlepsze są takie spontaniczne wypady. Jak się coś zaplanuje to zawsze coś pójdzie nie tak.

Pogoda w przyszłym tygodniu ma być kiepska, pewnie wymuszona przerwa :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pikniku jeszcze tydzień,polatamy.Chcę oblatać w tygodniu(środa czwartek) Cessnę 152 i być może Mustanga.No i oczywiście śmignąć Cessną C-37 bo ostatnie loty były w zeszłym roku.A w przyszłym tygodniu 195 ;D jak dojdzie nowa aparaturka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej będę model gotowy.Polecą dwa c-37 i 152.Dziś odebrałem nowy większy akumulator .Mustang niestety nie do kombatu,Przerobiony na wyścigówkę z Reno.

Dziś skończyłem Cessnę 195,jest gotowa do oblotu ale ja zostawiam na przyszły tydzień.

Tel. dla zainteresowanych 697 77 95 88 weźcie jakieś kamerki i aparaty.Przypuszczam że c-37 zaliczy dzwona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.