Skocz do zawartości

Zimowe, wiosenne, letnie i jesienne latanie w Krakowie


Callab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy będą chętni na niedzielne popołudnie

Ja jak najbardziej chętny jestem. Mam tylko nadzieję, że to nie tylko męski wypad i będę mógł wpaść z rodzinką. O kiełbaskę się nie obawiajcie bo przyjadę ze swoją :D , byle by ktoś grilla wziął bo nie mam.

 

A tak przy okazji, jeśli się dziś się pogoda nie zepsuje (a nie powinna) to będę koło 19:30 na Czyżynach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... też będę dziś wieczorem na Czyżynach :-)

 

Po trzech tygodniach deszczu "głód latania" jest chyba wielki - robimy piknik :-)

Proponuję spotkać się się po obiedzie około 16 w ustalonym wcześniej miejscu. Grill, stolik, krzesła i naczynia jednorazowe mam .... resztę jutro dokupię.

 

Rodzinka mile widziana .... ktoś musi pilnowac kiełbasek jak będziemy latać :-)

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... też będę dziś wieczorem na Czyżynach :-)

Fajnie to nie będę latał sam. Tylko żebyśmy się nie rozminęli bo ja o 19 najwcześniej będę mógł wyjechać z domu.

 

A co do niedzieli to szykuje się widzę niezła imprezka :) To w takim razie przygotuję coś specjalnego. Może jakaś karkóweczka... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakaś karkóweczka... :rotfl:

..... masz rację, dobre mięsko na grila, jakaś sałatka i kilka "czteropaków" a samoloty możemy zostawić w domu. Bzyczą tylko i nisko latają a człowiek nie może wypocząć przy grill-u :rotfl:

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie unoś się tak :lol2:

Ja przyjadę tylko z jednym modelem i dwoma pakietami. Co mam robić jak będą się ładować? Pooglądam loty kolegów, a w tak zwanym międzyczasie można obrócić mięsko. I nie mów, że wyczerpany po pogoni za tasiemką nie wtrynił byś kawałka dobrej karkówki dla dodania sił :)

Ale jeśli nie chcecie zjem ją na obiad :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się człowiek wyłoży w słońcu na leżaku z pełnym brzuszkiem to nie będzie się chciało iść za modelem ..... będziemy ćwiczyć lądowania pod nogi :lol2:

 

Jechałem przed chwilą ul. Opolską i na Czyżynach buduja namioty - szykuje się impreza.

Latać będzie można tylko na końcu pasa od strony akademików.

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko niestety na początku pasa, tam na skrzyżowaniu rozkładali jakąś scenę. Chyba będzie koncert przeniesiony z błoni.

Musiałem więc latać nad kawałkiem łączki zaraz koło tych bloków. Trochę mało miejsca, bo wokół trochę drzew i stałem na drodze bo na łącze wysoka mokra trawa.

Już o tym pisałem kilka postów wyżej. A latałem nad łączką bo to były pierwsze loty po zmianie silnika, więc nie wiedziałem jak model się zachowa. Wszystko ok więc teraz spokojnie mogę latać nad betonem, więc chyba nie będzie problemów ze słońcem. Zresztą zobaczymy wszystko na miejscu. Już nie mogę się doczekać.

Weź wieczorem tasiemkę dla mnie (bo nie mam) to mogę się poświęcić i jak chcesz poćwiczysz atak na bombowiec :P chociaż Cessna bombowcem nie jest, ale lata podobnie :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś by się wybierał dziś latać w okolicach Czyżyn to informuję, że pomiędzy 16 a 19 prawdopodobnie bd latał modelem przy modelarni na dywizjonu, na kanale 63. Informuje żeby potem zgrzytu nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latam na 68 - czyli jest ok :-)

...... chyba, że macie odbiorniki typu REX, wtedy różnie bywa. Mają kiepski zasięg i częto na Czyżynach są z nimi problemy.

Ostatnio Callab latał z innym kwarcem w nadajniku niż miał w odbiorniku i nic się nie działo, tzn. REX odbierał sygnał a model latał do czasu, aż dostał sygnał z mojego nadajnika (jeszcze inny kanał) i wtedy odbiornik zgłupiał :lol2:

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam Panowie z tą pogodą będzie? Coś się chmurzy, wieje i chyba trochę (tak mi się wydawało) grzmi. Jedziecie mimo wszystko? Bo ja będę jechał przez całe miasto, więc nie będzie mi się chciało jeśli nikogo tam nie zastanę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.