Skocz do zawartości

Zimowe, wiosenne, letnie i jesienne latanie w Krakowie


Callab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Modelik ładnie lata - gratuluję, szybowce nie są jednak tym "co tygryski lubią najbardziej" :lol2:

latałeś dokładnie w miejscu naszych potyczek ESA. Ta ziemia naznaczona juz została licznymi zwycięstwami i bolesnymi upadkami .... może zrobisz sobie szybko kombata ESA i dołączysz?

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym coś wykombinować z tym combatem a co byście polecili mi po najtańszych kosztach ?

Zamawiasz model w Cyber-fly we Wrocławiu za 90 zł, do tego klej CA z 10zł i farba w spray-u za 20zł. Wyposażenie: silnik E-max-a za 45 zł lub Tower Pro za 30 zł, regulator TP 18A za 45 zł, trzy serwa TP SG-91R po 20 zł za sztukę, kilka śmigieł i latasz.

 

ESA to tania zabawa, jak się zdecydujesz to daj znac na priv-a, mogę odebrać model we Wrocku i unikniesz kosztów przesyłki.

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro tej porze to z koszykiem do święcenia :lol2:

Dziś już polatałem z Wojtkiem (Callab) i jego synem na Czyżynach, rano zawsze jest przyjazna pogoda i nie wieje tak jak teraz.

 

Wszystkim "latającym modelarzom" z Krakowa życzę zdrowych i spokojnych świąt w miłej rodzinnej atmosferze oraz bezwietrznej pogody i wielu udanych lotów :D

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mało kto święci te jajka, bo w sobotę rano na Czyżynach był wręcz tłok na niebie.

 

Idą święta, więc miś Baryła dostał w prezencie bilet lotniczy. Niestety wcześniej za bardzo się najadł i samolot przekroczył dopuszczalną masę startową. CA znowu pójdzie w ruch.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miś sporo podjadł bo lekko przewymiarowany do tego modelu :lol2:

Na drugi raz załóż mu na głowę kask bo kolejnego takiego lotu "na oklep" a zwłaszcza lądowania nie przeżyje :rotfl:

 

ms

 

EDIT:

zgrałem z małym opóźnieniem zdjęcia ze świątecznej walki ESA, faktycznie na Czyżynach było tłoczno a spotkanie P47 kontra Me-109 w czterech rundach skończyło się wynikiem 1;1

http://pfmrc.eu/album_pic.php?pic_id=4505

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wybieram się dzisiaj na Czyżyny polatać spalinowym trenerkiem excel 2000 zamontowałem mechanizm do zrzucania pakunku na spadochronie i chciałbym to wypróbować tylko czy, aby nie będzie padać bo coś mokro jest. Oby nie padało już dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.