Skocz do zawartości

Zimowe, wiosenne, letnie i jesienne latanie w Krakowie


Callab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety jutro ma być jeszcze bardziej deszczowa niedziela. W związku z tym (i jeszcze paroma innymi przeciwnościami) prawdopodobnie przy kiełbaskach spotkamy się dopiero w czerwcu.

 

A dziś w miarę ładnie, ale chyba nie uda mi się polatać, czego Wam nie życzę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na popołudnie był zapowiadany deszcz, dlatego walki ESA rozegralismy dziś (sobota) na Czyżynach między 9-11. Było prawie bez wiatru i nawet na kilka minut pojawiło się słońce. 6 walk pomiędzy me-109 i P-47 zakończyło się wynikiem 2;2 :-)

Remis zadowolił obie strony ..... szkoda, że tylko z "mmm" latamy w ESA i nikt nie chce się do nas przyłączyć.

 

 

Dużo fajnych przeszkód terenowych do ćwiczenia.

..... ćwiczenia czego ? :rotfl:

 

prawdopodobnie przy kiełbaskach spotkamy się dopiero w czerwcu

Podobno dobra pogoda ma być dopiero w sierpniu :lol2:

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze...czyli nie tylko ja slyszalem te rewelacyjne wiesci pogodowe...MAm tylko nadzieje ze taka prognoza jest podobna do wrozenia z fusow bo juz dosc mam takiej aury.

Co zas tyczy sie latania esa to podczas pikniku lotniczego 26 czerwca maja byc ponoc pokazy walki w esa....Zastanawiam sie czy cos Wam wiadomo w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze...czyli nie tylko ja slyszalem te rewelacyjne wiesci pogodowe...MAm tylko nadzieje ze taka prognoza jest podobna do wrozenia z fusow bo juz dosc mam takiej aury.

Co zas tyczy sie latania esa to podczas pikniku lotniczego 26 czerwca maja byc ponoc pokazy walki w esa....Zastanawiam sie czy cos Wam wiadomo w tej kwestii.

Ooo :D Może to będzie pierwsza walka którą zobaczę na własne oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rozumiem, że pogoda kiepska, ale od 3 tygodni nikt w Krakowie nie lata?

Ja wczoraj po popołudniowym spacerze z dziećmi nie wytrzymałem. Chociaż trochę zimno i mokro pojechałem na Czyżyny. Na miejscu byłem przed 8. Pogoda bezwietrzna i warunki idealne. Tylko niestety na początku pasa, tam na skrzyżowaniu rozkładali jakąś scenę. Chyba będzie koncert przeniesiony z błoni.

Musiałem więc latać nad kawałkiem łączki zaraz koło tych bloków. Trochę mało miejsca, bo wokół trochę drzew i stałem na drodze bo na łącze wysoka mokra trawa. Więc byłem skierowany akurat na zachód. Na szczęście słońce już było za horyzontem, ale i tak trochę raziło,ale latać się dało. Zanim się ściemniło wylatałem dwa pakiety.

Niestety byłem sam i żadnych fotek ani filmów nie mam :(

P.S.

Mam nadzieję, że w weekend w końcu uda się w końcu zrobić ten piknik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 3 tygodni nikt w Krakowie nie lata?

Cisza na forum a jedyny nowy temat to zdjęcia z powodzi :-(

Lało dość długo to nie dziwne, że modele zostały uziemione. Wczoraj z kolegą Marcinem "mmm" oblataliśmy na marchewkach pierwszego dwupłata wykonanego pod hasłem "wiosna 2010 należy do dwupłatów". SE.5A latał majestatycznie, zgodnie z duchem epoki ale na jednym locie się skończyło bo lądowanie na gruncie uszkodziło delikatne podwozie.

Udało się też rozegrać dwie walki ESA Me-109 kontra P47 zanim pogonił nas drobny deszcz - tym razem w pierwszej walce 1:0 dla luftwaffe a w drugiej amerykański pilot salwował się ucieczką w młody rzepak :rotfl:

 

Temat latania w Krakwie odżyje wraz z lepszą pogodą .... już powraca ;D

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.