Skocz do zawartości

Zimowe, wiosenne, letnie i jesienne latanie w Krakowie


Callab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I kiszka z lotów.Wiatr taki że wygina maszty przy Ikea.,byłem chwilę przejazdem przez Czyżyny.Pogoda taka jak wtedy gdy poległa Extra ,więc nie ma co ryzykować.A teraz doszły ciemne chmury,pewnie będzie burza.Zobaczymy co będzie jutro.

Z c-37 nie było relacji i nie będzie.Model kupiony był na Allegro chyba od kol.DEPESZ jako tester napędu do 195 (ta sama rozpiętość i kształt skrzydła) odbudowany w zeszłym roku po kraksie na Śmietniku dostał pokrycie balsowe kadłuba i oldscoolowe malowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś święto dużego lotnictwa w Krakowie ..... wszystkich którym żal, że nie siedzą za sterami tych dużych maszyn a mają nieco mniejsze i chęc do ich ulotnienia, zapraszam pod Nico około 18

 

ms

 

EDIT: 28.06.10r

Na rodzinnym zdjęciu modele które spotkały się pod Nico

http://pfmrc.eu/album_pic.php?pic_id=4995

 

..... niestety z uwagi na "małą gościnność" właściciela terenu i zbyt wcześnie skończone spotkanie nie wszystkim udało się przewietrzyć skrzydła.

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może poprostu Ci którzy chcą wymienią się na PW mailami i/lub telefonami oraz informacją z jakiej części Krakowa są (pólnoc/południe/wschód/zachód) i jak ktoś będzie się wybierał na latanie to puści maila do pozostałych osób i wtedy będzie łatwiej się spotkać? PFMRC nie przeglądam zawsze ale maile dochodzą mi np. na komórkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy chcą wymienią się na PW mailami i/lub telefonami

Ci którzy chcą juz dawno wymienili się telefonami i powiadamiają się sms-ami gdzie i kiedy latają. Jeżeli chcesz dołączyć do tych "co chcą latać" to daj znac na priv-a.

Rapier jak i wielu innych daje tu info dla tych którzy chcą dołączyć do już latających ..... czyli między innymi dla Ciebie :-)

 

Zapraszam do wspólnej zabawy .....

Wczoraj na Czyżynach było nas czterech ... Rapier oblatał swoje nowe cudo (zdjęcia pewnie sam zamieści) a trzech latających kombat ESA rozegrało 6 czy 7 walk.

Nie obyło się bez kraks ale to cały urok kombatu. Gratuluje pierwszego cięcia Kubie który tuż za ogonem mojego Me-110 zdjął taśmę pozostawiając około 10 cm .... w tej walce było blisko a w następnej jeszcze bliżej :rotfl:

Ostatnia kraksa z moim Albatrosem :cry: kosztowała mnie wczoraj sporo pracy, skończyłem o 1.15 ale dziś znów moje myśliwce są gotowe do walki.

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że udało Ci się doprowadzić Albatrosa do stanu używalności. A radość z pierwszego cięcia tłumią trochę wyrzuty sumienia :oops:

Nasze wczorajsze walki śniły mi się całą noc :rotfl:

dziś znów moje myśliwce są gotowe do walki.

Czy coś sugerujesz? :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe pogoda i Wy kusicie, ale chyba muszę sobie zrobić chwilkę przerwy. Dzieci widują ostatnio tatę przez godzinę pomiędzy pracą, a wyjazdem na lotnisko. Zaniedbałem trochę rodzinkę, a nie chcę przegiąć, bo żonka zaczyna krzywo patrzeć na to moje hobby :(

Poza tym okazało się, że w mojej foce jednak po ostatniej kraksie pękł ogon i odkleił się pionowy statecznik. Muszę zrobić małe zakupy, popracuję trochę nad modelem i pod koniec tygodnia będę gotowy na kolejne loty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, wysyłam tel. na PW, mail jest w moim podpisie. Mieszkam na południu Krakowa ale jak tylko będe mógł przyjechać polatać to czemu nie. Ostał mi się tylko Blizzard ale podobno i ten nadaje sie do ESA :devil:

 

edit: mirolek, coś mi szwankuje wysyłanie wiadomości. Jezeli nie otrzymałeć nic ode mnie to proszę daj info na mojego maila samolocik.mail@gmail.com. Dziękuję!

 

edit: Mirek, wysłałem mój nr tel. na Twojego maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.