Skocz do zawartości

Zimowe, wiosenne, letnie i jesienne latanie w Krakowie


Callab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcia nie oddają emocji jakie towarzyszą takim ob_lotom .....

 

Trzęsące się łapki itp.

Dzisiaj wieje więc idę grzebać przy modelach.

 

A pro po tego. Mi zawsze przy oblocie to się prawa noga trzęsie nie tylko łapki. Nie wiem czemu, ale tak już mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego dopiero piątek lub sobota ..... może czwartek na Czyżynach, piątek na marchewkach a sobota pod Nico :rotfl:

 

Jeżeli przenosisz się z oblotem na marchewki to zabiorę Albatrosa, już kurzy się prawie miesiąc gotowy do lotu a mnie na samą myśl o poderwaniu go w powietrze "trzesą sie łapki"

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farciarze ???

Kuba w starciu z moim me-110 stracił smigło a potem spadł na ogrodzenie placu i złamał skrzydło ..... dobrze, że to epp i po 10 minutach walczyliśmy dalej ;D

 

Pogoda była super i pojawiło się na Czyżynach wielu modelarzy. Styropianowy dolonpłacik nie poszedł na odstrzał tylko bardzo dobrze radził sobie w powietrzu. Takie indywidualne konstrukcje zrobione własnoręcznie od "a...do ....z" są najciekawsze i dają modelarzowi najwięcej radości gdy prawidłowo latają.

 

- dziś nie latam, mam piwne pożegnanie kolegi z pracy :lol2:

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.