Skocz do zawartości

Zimowe, wiosenne, letnie i jesienne latanie w Krakowie


Callab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam po urlopie :-)

Poczytałem sobie jak miło spędzaliście czas na Czyżynach i na marchewkach ale ja tez nie "próżnowałem" ..... poniżej zdjęcie udanego startu.

 

http://pfmrc.eu/album_pic.php?pic_id=5096

 

Zaliczyłem wiele takich lotów i popstrykałem trochę zdjęć z powietrza, jak pozmniejszam te zdjęcia to wrzucę jeszcze kilka na forum...... choć nie jest to latanie w Krakowie :wink:

 

Jeżeli jutro dopisze pogoda to spotykamy się pod Nico o 10.00 - ciekaw jestem lotu tego Mustanga.

Callab mówił coś o wietrze, jak nie polatamy modelami to może sprawdzą się latawce :rotfl:

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle z tą błyskawicą! Dobrze, że nie w antenę nadajnika.

 

 

A dziś wieje jak diabli, ale i tak już polataliśmy. Zarówno samoloty spalinowe i elektryczne jak i szybowce wyciągane z holu. I latawiec oczywiście też był. Zdjęć nie robiliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten latawiec świetnie wygląda w powietrzu, głowa smoka straszy ale kolorowy ogon nadaje mu bajkowego charakteru - super :-)

 

Dziś mniej było latania bo ja nie zabrałem małych pakietów do kombatów, Wojtek (F-150) przyjechał bez modeli a Marcin (mmm) złamał w nadajniku antenę ...... był za to wakacyjny klimat i wakacyjne wspomnienia ;D

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komplikacja takich modeli jest bliska memu sercu! Mało roboty - dużo przyjemności to jet to!

No to do dzieła! Zrobimy festiwal latawców :-)

U nas na lotnisku co roku obchodzimy święto latawców :)

Do tej pory było organizowane w październiku ale teraz słuchy mnie dochodzą, że mają odbyć się we wrześniu.

 

Tak było w zeszłym roku! Pogoda próbowała zepsuć zabawę ale jej się udało tylko połowicznie :wink:

http://podhale24.pl/aktualnosci/artykul/8022/Ponad_tysiac_szescset_latawcow_na_Swiecie_Latawca_galeria_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień pełen wrażeń, a temat milczy :( Ja się może nie będę wypowiadał, bo mimo wszystko mam wyrzuty sumienia za tego górnopłata zestrzelonego (dosłownie) podczas walki.

W każdym razie takie spontaniczne wypady zawsze wychodzą najlepiej:)

Jak tam Wojtku idzie odbudowa? Niechaj Wam balsa posłuszną będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie jakieś informacje co z pasem na Czyżynach?

Hmmm może by Wojtku wypróbować ulubione lotnisko From_heven pod obserwatorium? Kawał dobrego asfaltu w sam raz dal Twojej (Twoich bo może już chyba czas na złotą :devil: ) Cessny. Żeby tylko pogoda dopisała i kurcze jutro święto, a ta droga to wprost do kościoła. Już raz nas stamtąd pogrzeb wykurzył.

P.S.

Aha i chyba lepiej pod wieczór, bo dzisiejszy skwar to nieźle nas wykończył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Wojtku idzie odbudowa?

To się musiało tak skończyć. Jak się wlatuje balsiakiem w stado rozwścieczonych kombatów ;-) to skutek może być tylko jeden. Bartek będzie odbudowywał od jutra. Spakowaliśmy do samochodu całą modelarnię (oj sporo tego bierzemy) i jedziemy na wczasy.

 

Mój Speed też już jest w bagażniku i też ma być naprawiany od jutra. Mimo centralnego przywalenie w beton, straty w nim małe. Cały impet przejął kołpak, który się pogruchotał i wręga silnikowa, która wbiła się do wnętrza modelu.

 

W każdym razie życzę Wam miłego latania w najbliższym tygodniu. Ja wyjeżdżam na wczasy i mam nadzieję wrócić z częściowo zbudowanym nowym szybowcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.