Skocz do zawartości

Prezydencki samolot rozbił się


ahaweto

Rekomendowane odpowiedzi

Bartek L napisał/a:

Polityką zacząłem się interesować dwa lata temu i nie kojarzę, żeby Kaczyński wsławił się czymś wybitnym

 

Wiecie co? Po takim tekście to ja się poddaje! Wygraliście!

16latek cię zaciął?

 

Ja przypomnę te najwieksze dokonania.

1. Opluł z bratem Wałesę

2. Pogonił dziada

3. Znalazł małpę w czerwonym

 

To znamienne osiągnięcia na miarę królów i miejsca na Wawelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie zaciął. Po prostu nie widział powodu do odpisania.

 

 

A co do pilotów to ja w dalszym ciągu stoję przy swoim. Wydaje mi się, że piloci musieli rozmawiać, prowadzić dyskusję czy lądować czy nie, i w końcu padło coś w stylu "Damy rade", podjęte po naradzie ( lub też bez niej) przez kapitana. Jakoś nie mogę rozumiem jak to można inaczej interpretować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz czy jakiś inny Polak lub niekoniecznie, który żył kilkaset lat temu nie zrobił nic podobnego? Dzisiaj media o czymś takim mówią najgłośniej i takie rzeczy wszyscy najchętniej zapamiętują.

Tu jest słaby punkt: kilkaset lat temu chowano tam KRÓLÓW, ewentualnie królowe, biskupów kilku chyba też. Tylko, że WAWEL był ich WŁASNOŚCIĄ, chyba wolno było im spocząc na zamku, który należał do nich? Nawet jeżeli nie zasługiwali na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenada , z tragedi narodowej gdzie zginelo kilkadziesiat osob robicie sobie temat i przypychanki , zamiast zapalic kolejna swiece w ich intencji to sie dogadujecie o to czy Kaczynski byl dobry czy zly , czy go pochowac na Wawelu czy nie .

Boze drogi co jeszcze chcecie poruszyc w tym temacie ?

ze mial krzywe nogi? :?

 

MarekX jest glownym Cenzorem tego tematu i jego decyzja co zrobic kasowac posty czy zamknac temat , czy rozdawac czerwone paski.

Ja juz tu nie wchodze bo mi sie zygac chce z tego co tu czytam.

 

Zniesmaczony Jan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze mial krzywe nogi?

a miał ??

 

Przepraszam a że Wawel to błąd to mam mówić po sprawie jak zrobią swoje czy przed?

Szkoda jako ludzi i żal i tu prywatnych wycieczek nie ma.

Ale mam być hipokrytą i kiwać głową że był wspaniały jako polityk bo żałoba?

Jak jedni mówią że to wspaniały jedyny pierwszy taki prezydent to ja mam inne zdanie na ten temat.

A wystarczyło by im było tylko milczeć i żałować.

Wiesz co to będzie po żałobie jak puszczą innym te wezbrane gazy które wstrzymują przez 9dni. Już jedni popuszczają i piszą że to robota Tuska wraz z ruskimi.

Nikt z samej tragedii nie robi sobie żartów.

A co do postrzegania prezydenta jak dobrego lub złego każdy ma prawo się wypowiedzieć bez uwłaczania. Podobno od 89 jest demokracja i cenzura została zlikwidowana.

A ty chcesz kasowaniem czy czerwonymi paskami zamykać innym usta. Po to został stworzony chyba ten dział by pisać o wszystkim co nie związane z modelarstwem bez uwłaczania innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje siedzisz w Londynie i prawie najwiecej piszesz !

A co Tobie przeszkadza ze Prezydenta pochowaja na Wawelu ?

Ku... patriota sie odzywa co na emigracji siedzi .

Robintom idz do hydepark'u i nawijaj :wink: nie masz daleko :lol:

 

 

 

w niedziele latamy na zboczu a w sobote na Croydon chcesz to przyjedz szczegoly na Pw

 

W temacie juz bez odbioru prosze mnie nie cytowac lub odpowiadac na moje posty bo czuje sie wywolany do tablicy , a juz napisalem co mi sie chce jak czytam

 

Jan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jedynie czekam na rychłą beatyfikację... Polska to dziwny kraj. Tu wszystko musi być albo skrajnie białe albo skrajnie czarne. Przez to pominięcie całej skali szarości mamy takie kwiatki jak ten Wawel.

 

...i tak długo można, ale co by nie mówić to ludzi szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska to dziwny kraj. Tu wszystko musi być albo skrajnie białe albo skrajnie czarne. Przez to pominięcie całej skali szarości mamy takie kwiatki jak ten Wawel.

A ja myślę, że to nie do końca prawda. Właśnie to "skrajnie białe" i "skrajnie czarne" wszyscy zapamiętują najbardziej. O tej szarości szybko się zapomina. Na pewno nie jest tak, że wszystko (lub prawie wszystko) musi być albo czarne albo białe.

Tylko, że WAWEL był ich WŁASNOŚCIĄ, chyba wolno było im spocząc na zamku, który należał do nich? Nawet jeżeli nie zasługiwali na to.

Nie miałem na myśli akurat tych ludzi. Pisałem ogólnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje siedzisz w Londynie i prawie najwiecej piszesz !

Prawie.. a są jakieś ograniczenia z powodu zamieszkania?

 

A co Tobie przeszkadza ze Prezydenta pochowaja na Wawelu ?

Bo to nie miejsce dla przeciętnych prezydentów. Może jeszcze pośmiertnie zostanie królem?

 

Ku... patriota sie odzywa co na emigracji siedzi .

 

Uuuu tu pojechałeś panie moderator. A ty na wycieczce tutaj jesteś?

Tu tez wcześniej pisali ci co dzielili na tych dobrych co w kraju i tych złych imigrantów i poniżali.

Widzę że utrwalasz standardy pisu co do patriotyzmu.

 

Pułaski pewnie też nie Polak i patriota.

 

Robintom idz do hydepark'u i nawijaj nie masz daleko

A ty tam chodzisz? Pewnie nie i nie każ innym.

 

MareX wyluzuję tym bardziej że przestał mnie rąbać ząb który dawał mi w kość od trzech dni. :mrgreen:

Ale powyżej jeszcze ostatni raz odpowiedzieć musiałem. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj jo oj w tym temacie spadacie koledzy bardzo szybko i to wraz z aktualnymi pseudo-moderatorami no cóż takie życie :) tylko pamietajcie im wyżej wejdziesz tym bardziej j....z

 

Co do pochówku na Wawelu to weźcie pod uwagę że tak naprawde mamy, mieliśmy tylko 3 prezydentów w wolnej Polsce z czego dwóch nadal żyje, tak więc to S.P Kaczyński wyznaczy nowy trend dot. miejsca pochówków naszych prezydentów !!!!!

 

 

EDIT. znacząca literówka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za meloow,em dodam tylko że w tej chwili właścicielem Wawelu jest RP a pan Kaczyński był jej prezydentem a ks.Dziwisz jest gospodarzem tej nekropoli i jak mawiał wachmistrz Kalita "nie wychodz przed gospodarza".A tak poza tym to spodziewałem się szerszego spojrzenia na świat.Ale widzę że jak zwykle pępęk jest kresem możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jan, nazwij siebie inaczej (może ćwierćmod) kiedy zamiast zakasać rękawy i posprzątać wątek, który przez kilka stron jest rozwalany a spece od katastrof lotniczych snują teorie spiskowe bijąc przy tym pianę z trzydziestu białek - Ty w tym czasie zwalasz robotę na MarkaX, który na forum w stosunku do Ciebie wchodzi od święta. Ty oświadczasz że już tu nie wchodzisz i żeby Cie nie cytować. Robota moda jest niewdzięczna, i mam nadzieje ze dobrze sie o tym przekonasz.

 

Sorry, ale jedyne co umiem teraz robić najlepiej to nachrzaniać na innych modów żeby ruszyli :ass: do roboty. Czyli rzekłbyś, role sie odwróciły :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie bardzo Szymonie sie z Toba zgodze MarekX cenzuruje ten temat i nie chce wchodzic z butami . MarekX juz pozamiatal kilka razy i pewnie to zrobi po raz kolejny .

Nie wchodze juz w temat jako user.Napisalem dlaczego i To Cenzura pewnie tez posprzata, i nie bedzie mi przykro :-)

jak bylo wspomniane to Hydepark , ale jakies konwenase mozna trzymac

I znam prace moderatora nie tylko z tego forum , Juz pisalismy o tym nie tak dawno :-)

Jan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.