Skocz do zawartości

Prezydencki samolot rozbił się


ahaweto

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Obwieszczam wszem i wobec, że wystąpiłem w roli Wielkiego Cenzora i powykasowywałem wpisy, z którymi sie nie zgadzałem, które mi się subiektywnie bardzo nie podobały i tak "łogólnie" - w dniach TRAGEDII NARODOWEJ - naszedł mnie taki kaprys. Autorów wpisów mi nie odpowiadających uprzejmie proszę o niepisanie do mnie żadnych meili, żadnych PW, gdyż nie będę się ani przez moment tłumaczył z tego, że wielbłądem nie jestem. Byłem /choć nie chciałem/ cenzorem i dopóki mam takie "zielone" uprawnienia - będę z nich korzystał.

Marku - przyznam, że jestem w szoku. Rozumiem, że mam zamilknąć.

Jekie są przyczyny?

Czyżby to że mam odwagę napisać, że głosowałem na Lecha Kaczyńskiego w wyborach?

A może to, że oceniam jego prezydenturę pozytywnie, choć nie ze wszyskim się z nim zgadzałem?

A może to, że uważam Prezydenta za patriotę, człowieka nie zabiegającego o poklask, pieniądze i słupki poparcia w sondażach?

A może za to, że nie podoba mi się przylejanie łatki z napisem "wariat" każdemu kto ma inne zdanie, niż ogólnie obowiązujące?

Rozumiem także, że wypowiedź Kolegi Wotoma o moim niskim poziomie Ci nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku - przyznam, że jestem w szoku. Rozumiem, że mam zamilknąć.

Ja np. nie uznaję cenzury. :D

Jekie są przyczyny?

Może niektórzy maja dość wciskania się wyborców pis wszędzie z poczuciem że są jedyni, najwspanialsi i to oni zostali wybrani przez Boga? :wink:

W tym ostatnim rozumiem dlaczego maja na pieńku z Żydami.

Szczególnie ten odłam z sekty rydzyka.

Czyżby to że mam odwagę napisać, że głosowałem na Lecha Kaczyńskiego w wyborach?

 

A co inni wyborcy pis się wstydzą?

A może to, że uważam Prezydenta za patriotę, człowieka nie zabiegającego o poklask, pieniądze i słupki poparcia w sondażach?

Patriota? pewnie tak ale za bardzo zalatywało nacjonalizmem.

Nie zabiegał? ta a w ostatnich wyborach wygrał bo wyciągnęli go z kapelusza.

Jak by nie zabiegał o pieniądze z bratem pis nie miał by na kampanię.

może za to, że nie podoba mi się przylejanie łatki z napisem "wariat" każdemu kto ma inne zdanie, niż ogólnie obowiązujące?

No tu się rozczuliłem. Pewnie dostałeś automacik z pigułkami "hipokryzja" i co rano na pobudkę zamiast dzwonka masz tekścik "weź pigułkę, weź pigułkę, weź pigułkę...."

Rozumiem także, że wypowiedź Kolegi Wotoma o moim niskim poziomie Ci nie przeszkadza

Ja cię czymś obraziłem chociaż nadal dla mnie to zagadka- czym? Pewnie moimi poglądami " NIE dla PIS"

To i ty mogłeś kogoś obrazić a akurat miał zły dzień.

 

 

Ja nikogo nie chciałem obrazić ja tylko odpowiadałem na pytania chociaż nie były do mnie. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli jest to prawda to "jabłko spada DALEKO od jabłoni"

 

nic do Kwaśniewskiego nie mam pyzatym ze czasami "balował zbyt długo"

 

pochówek Kaczyńskiego na wawelu to nieporozumienie usprawiedliwiają to tym ze rodzina tak chce i naród - kto się o to naród pytał? :| ciekawe gdzie Kaczorowskiego pochowają

 

ps.kurcze zaczyna mnie interesować ta polityka tyle tam tajemnic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polityka cię wciąga bo to tajemnicza, czarna, brutalna i brudna profesja od czasu do czasu rozświetlana białą błyskawicą dobra. :devil:

Człowiek ma taką naturę że bardziej go ciągnie do tej ciemnej strony. :roll:

Tak więc uważaj na ciemną stronę mocy. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku, zamknij ten wątek, bo młodziez wszechpolska zaczęła się wypowiadać..

Bartku, śmiało możesz napisać po imieniu kogo masz na myśli. Komu imputujesz związki z Młodzieżą Wszechposką. Trochę odwagi :)

Ja cię czymś obraziłem chociaż nadal dla mnie to zagadka- czym?

Zgodnie ze standardami wyborców pis ci co nie z pis to nie polacy i nie patrioci.

Tylko pis ma papiery na prawdę , patriotyzm, polskość a inni co nie z nimi powinni wyjechać najlepiej do Izraela

Wiesz co? Ja jestem wyborcą PIS i takich standatów nie mam. Przykro mi, że wmawiasz to innym i mnie.

Nie wiem, czy koledzy zauważyliście, że ja nie odbieram wam praw do krytykowania Lecha Kaczyńskiego, PIS-u i kogo jeszcze chcecie. W ogóle do wyrażenia Waszych opinii. A Wy chcecie usilnie odebrać mi prawo do głoszenia moich opinii. :twisted:

5 moich wcześniejszych postów zostało usuniete, bez podania przyczyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może za to, że nie podoba mi się przylejanie łatki z napisem "wariat" każdemu kto ma inne zdanie, niż ogólnie obowiązujące?

Nikt nie użył tego słowa. Nawet go nie powtórzę, żeby nie dawać Ci powodów do kolejnych postów. Nie użyłem go i nie o to mi chodziło. I tak na marginesie - nie ma jeszcze ogólnie obowiązującego zdania, bo śledztwo trwa.

Ty zarzucasz mi stalinowsko-totalitarne metody, kiedy ja miałem na myśli badania kontrolne jak przy wykonywaniu każdego innego zawodu. Wykonując mandat Posła lub Senatora RP, chyba warto wiedzieć czy dana osoba ma predyspozycje do pełnienia tej jakże odpowiedzialnej funkcji. Nie jestem pewien, czy jest obowiązek badań, jeżeli ktoś z Was ma stosowną wiedzę, proszę mnie poprawić, ale to my jako Naród jesteśmy pracodawcami parlamentarzystów i może powinniśmy zacząć czegoś wymagać. Pewnie odchudziłaby się każda lista bez wyjątku. To nie stalinizm a raczej zdrowy rozsądek.

Z życia wzięte - wsiadłbyś do autobusu mając pewność że kierowcy nie muszą przechodzić żadnych badań kontrolnych? Ten kraj to taki autobus - 560 kierowców 40 milionów pasażerów.

To mój ostatni post w tym temacie, więcej się nie będę odzywał. Nie głosowałem na Pana Prezydenta i nie miałem zamiaru głosować na Niego w najbliższych wyborach. Żal mi Człowieka, bardzo żal mi Pani Prezydentowej, jak również wszystkich, którzy zginęli, polityków, wojskowych, załogi, funkcjonariuszy BOR, członów Rodzin Katyńskich, duchownych. Wszystkich bez wyjątku, bo uleciało bezpowrotnie 96 wartościowych dusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze hyde park to nie znaczy ze mozna wszystko i o wszystkim jest jeszcze cos takiego jak " wypowiedzi w dobrym tonie"

i wypowiedzi nie na miejscu

zginelo masa ludzi dobrych czy zlych jakie to ma w tej chwili znaczenie ?

 

5 moich wcześniejszych postów zostało usuniete, bez podania przyczyny...

czy jak bys mial przyczyne lepiej sie poczujesz? nie czytalem ich ale jak sa usuniete to pewnie byly kontrowersyjne a to wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli jest to prawda to "jabłko spada DALEKO od jabłoni"

 

nic do Kwaśniewskiego nie mam pyzatym ze czasami "balował zbyt długo"

 

pochówek Kaczyńskiego na wawelu to nieporozumienie usprawiedliwiają to tym ze rodzina tak chce i naród - kto się o to naród pytał? :| ciekawe gdzie Kaczorowskiego pochowają

 

ps.kurcze zaczyna mnie interesować ta polityka tyle tam tajemnic

Paweł a co ty wiesz to prezydenturze Kwaśniewskiego miałeś wtedy 1 do 5 i 6 do 11 lat kiedy on był przezydentem wtedy to Ty wiesz na co mówiełś papu. Zresztą to już historia

 

 

Co do słuszności pochówku na wawelu to decyzja należy rodziny oraz abp Dziwisza !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wawel to miejsce, w którym spoczywa wielu wybitnych i nieobojętnych każdemu patriocie Polaków. Groby znajdujące się tam mają także znaczenie symboliczne. Miejsce pochówku to jak najbardziej decyzja rodziny zmarłego, ale pochowanie na Wawelu niesie za sobą konsekwencje dotyczące każdego obywatela, z którymi nie musi się on zgadzać. Jeśli historia uznałaby, że zasługi Kaczyńskiego pozwolą sprostać spoczywaniu obok Piłsudskiego czy Kościuszki, to wtedy można by Prezydenta tam przenieść. Podejmowanie takiej decyzji, kiedy emocje są jeszcze silne nie jest właściwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.