Skocz do zawartości

Prezydencki samolot rozbił się


ahaweto

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że macie koledzy w temacie tej katastrofy tak pełną wiedzę, że wersje zamachu wykluczacie.

Tiaaa... Rosjanie "strącili" samolot w czasie kiedy miał już być dawno na ziemi, albo.... działali spontanicznie :rotfl: ... albo mgła była sztuczna :lol2:

 

Wykluczyć niczego nie można ale jaki jest sens na tym etapie głosić takie teorie i co się zyska oprócz własnego pośmiewiska? Mądry człowiek wie kiedy i co mówić i takie jest moje podsumowanie wypowiedzi tego człowieka, który raczy być nawet POSŁEM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wiadomo, to wszystko wina ruskich, żydów, masonerii i cyklistów, jak zawsze.

To ruski strącił samolot przy pomocy bazooki którą sprzedał mu żyd, cyklista ja przywiózł na rowerze, a mason dał pieniądze.

Przyklejam tu mordki w smutnym temacie po to żeby jakiś głąb nie wypomniał mi potem że piszę na poważnie.

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, brakuje jeszcze informacji, że to nie ruskie tylko Talibowie z Klewek ... :cry:

A jak posłuchac co poniektórych pOSŁÓW, to daję słowo mógłbym byc strażnikiem w Berezie i przez rok pracować za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw, w końcu wiąże się to w jakimś stopniu z tematem. Poza tym jak osądzić czyje posty są zbędne i niczego nie wnoszą a czyje zostawić. Często miewam podobne rozterki bo administruję na innym forum :?

 

Ale proszę już... bez zbędnych emocji i mniej politycznie, panowie... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie wiem, dla tego nie wykluczam różnych ewentualnośc

Problem jest tylko taki że wspomniany (niedo)Poseł Górski zaczyna swoją wypowiedź od słów "Mam niemal pewność..."

Nikt z nas nie wyklucza żadnej ewentualności. Badanie wraku i przyczyn katastrofy to żmudny proces, może trwać miesiące. Nikt nie powinien snuć domysłów o przyczynach, chociażby przez wzgląd na pamięć tych, którzy zginęli. Większość nas może sobie mówić co najwyżej o przyczynach rozbijania własnych modeli. Poważne tematy zostawmy specjalistom.

Krew mnie zalewa jak czytam o przeciągnięciu i innych możliwych powodach katastrofy, tu na forum. Ale to jeszcze jestem w stanie strawić. Nie wszyscy są na tyle dorośli, aby rozumieć powagę sytuacji, ale kiedy z takimi rewelacjami wyskakuje POSEŁ RZECZYPOSPOLITEJ, to ja się zaczynam zastanawiać, czy jako wyborcy nie powinniśmy zacząć żądać okresowych badań psychologicznych (piszę delikatnie) u naszych przedstawicieli.

Bóg świadkiem - czterech takich posłów i to bez psa i mamy stan wojny nawet z Marsjanami. Ludzie opamiętajcie się.

 

P.S. Baxter - ze szczególnym naciskiem na cyklistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj trochę fora i kto kogo wysyłał pierwszy na badania.

Czas żałoby zakończyli właśnie posłowie pis.

I nie rozśmieszaj mnie kto jaką stosuje poprawność polityczną.

Zgodnie ze standardami wyborców pis ci co nie z pis to nie polacy i nie patrioci.

Tylko pis ma papiery na prawdę , patriotyzm, polskość a inni co nie z nimi powinni wyjechać najlepiej do Izraela. Trzeba było pooglądać wieczorem TVP1 z Pospieszalskim i wywiady przed można nawet tak to określić trumną Prezydenta. Pomodlili się. przeżegnali i do kamery "trzeba wykończyć te hieny z rządu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o poprawność polityczną, tylko zdrowy rozsądek.

Jak do tej pory nie wiadomo, co się stało, więc czyjekolwiek wyskakiwanie z rewelacjami typu "A ja wiem, dlaczego" świadczy głównie o braku rozsądku wyskakującego.

 

Poczekamy na wyniki badań. Czarne skrzynki właśnie badają. Polacy są przy tym, więc czarne scenariusze pana posła jakby się nie potwierdzają.

 

I przyhamujcie trochę, bo będę dzielił po wstążeczce. M.in. za stanie na stanowisku "tak było i koniec, bo ja to wiem, a wy to...". Czarne wyszły, więc czerwone będą :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam i nie wiem sprzątać nie sprzątać ?

Sprzątać :) bo zaraz dojdzie do kolejnej katastrofy, każdy wie lepiej od drugiego.

A z tego co wyczytałem większość osób kieruje się przekonaniem:

 

"Bo moja jest tylko racja i to święta racja, a nawet jeśli jest twoja to moja racja jest bardziej mojsza niż twojsza, bo to właśnie moja racja jest racja najmojsza!!" :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam i nie wiem sprzątać nie sprzątać ?

Sprzątać :) ...

jak to sprzątać? toć to Hyde Park i dyskusja o upadku samolotu i tego konsekwencjach - ale nie ja jestem tu decydentem.

 

a w temacie, wydaje mi się że nie zostanie ujawniona zawartość czarnych skrzynek, a zwłaszcza zapis rozmów prowadzonych w kabinie pilotów, ale pożyjemy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie ja jestem tu decydentem.

Ja też nie, ale padło pytanie i na nie odpowiedziałem, nie mniej jednak decyzja i tak należy do moderatora :)

 

Co do katastrofy poczekamy zobaczymy, może ujawnią krótki zapis nagrania ze skrzynki może nie, choć moim zdaniem powinni, bo ludzie prawdę muszą poznać na ten temat, aby zaprzestano wymyślania coraz to nowszych przyczyn katastrofy.

A spekulować na ten temat do tego czasu nie ma sensu, bo nie można wykluczyć żadnej przyczyny, choć nie ważne jak mało prawdopodobna by ona nie była, tak samo nie można kłócić się o każdą jaka przyjdzie do głowy, bo to do niczego dobrego nie prowadzi.

 

Sądzę, że temat ten powinien być poświęcony złożenia kondolencji związanej z tą katastrofą, napisaniu paru ciepłych słów i okazania swojego smutku, a nie debaty czyja racja jest najmojsza :? a debata, jeśli istnieje taka potrzeba na jej istnienie, mogła by być utworzona jako osobny wątek, aby nie mieszać jednego z drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg tero co teraz podali kontroler lotu podal naszym wartosc cisnienia w innym systemie czyli takim gdzie za zero przyjkmowana jest wartosc na wysokosci plyty lotniska. U nas samolot wysokosciomierze mial ustawione w systemie gdzie wartoscia zerowa jest poziom morza a to spowodowalo ze pilot myslal ze jest znacznie wyzej. Cos jak w filmie "szklana pulapka3"

Cos czyje ze teraz dopiero sie zacznie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz że żyjemy w państwie totalitarnym. Czy po prostu, tak jak poseł wymieniony wyżej, uważasz że PO=komuna?

sugeruję, że metody rodem z państwa totalitarnego, nie przystoi stosować w państwie demokratycznym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.