Skocz do zawartości

Prezydencki samolot rozbił się


ahaweto

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No i jeszcze jedno, jeśli ktoś to oglądał czy to nie było klasyczne przeciągnięcie

i zwalenie się na skrzydło???

Oglądałem to i w pełni się z Tobą zgadzam. Według źródeł z internetu strzydła w TU 154 M mają ujemny wznios, co (moim skromnym zdaniem) mogło znacznie pogorszyć sprawę. Pozostaje nam tylko się pomodlić i wspominać tamtych ludzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zamknąć temat , bo rozmowa jest coraz bardziej burzliwa , i za chwilę padnie jakieś zdanie , którego ktoś będzie bardzo żałował . Po prostu zamiast się kłócić czy zginął za kraj , czy był bohaterem itp. pomódlcie się za Wszystkie Ofiary tej tragedii .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuje wszystkim którzy czują głęboki smutek, a jeszcze bardziej tym którzy bagatelizują to wydarzenie. Pomyślcie tylko co się stanie na GPW w poniedziałek? Jak zareagują światowe giełdy? Mam nadzieje że to będą tylko kilkudniowe wahania... strach pomyśleć co będzie gdy wszyscy zaczyna spekulować i ile straci nasza polska złotówka-my wszyscy... Jak ktoś nie potrafi dostrzec takiej tragedii to niech pomyśli jakie mogą być jej konsekwencje. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego..." -

 

"...a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą, wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy" - Nostradamus

Może to nie jest odpowiednia chwila, ale wklejam jako "ciekawostkę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[*]

czas teraz tylko na to, aby doprowadzić RP i jej władze do stanu sprzed katastrofy, nie ma Głowy Państwa, nie ma RPO, nie ma v-ce Marszałka, nie ma wielu wielu innych ważnych osobistości, a my załamujemy ręce i pytamy "boże drogi, co my teraz zrobimy?"

Razem ze smutkiem powinien iść w parze rozsądek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja od ponad 20 lat mieszkam za granica i polityka niezbyt sie interesuje wiec nie bede sie zbytnio wypowiadal na temat dzialalnosci naszego niestety bylego prezydenta. Owszem , od czasu do czasu ogladam TV Polonia i musze przyznac ze wiecej zlego slychac o innych politykach niz o naszym prezydencie. Z tego co mi wiadomo , bronil Polski . Chcial aby byla traktowana na rowni z innymi krajami Uni europejskiej i nie tylko. Co prawda nie wszystkim sie to podobalo ale przynajmniej staral sie aby powaznie nas traktowano a nie jak piate kolo u wozu.

Szkoda czlowieka ( pozostalych tez bo to w koncu sa ludzie jak i my ) i jako takiego mi zal.

Po nim wybiora innego bo w koncu nie ma ludzi nie zastapionych . Jedynie nalezy wziasc pod uwage czy bedzie miekki i podlizywal sie innym czy tez bedzie taki jak On tj twardy i walczacy o nasze prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot stwawiam świeczkę, nie istotne czy prezydent, czy generał, poseł, czy kto inny.

Wosiekpl nie oglądaj TV Polonii, bo nic tak nie ogłupia Polaków za granicą jak właśnie ta stacja. Oni na antenie tej stacji dalej walczą z komuną, której nie ma do dwudziestu przeszło lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.