Skocz do zawartości

Prezydencki samolot rozbił się


ahaweto

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

http://wiadomosci.onet.pl/2153773,11,posel_pis_w_naszym_dzienniku_rosja_mataczy,item.html - żal gościa ... chcieli uniemożliwić przybycie na obchody i dlatego wypuścili mgłę, którą trzymają w hangarach na takie okoliczności.

To chyba ten sam który powiedział "Tragedia narodowa, PIS zdziesiątkowany".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.onet.pl/2153773,11,posel_pis_w_naszym_dzienniku_rosja_mataczy,item.html - żal gościa ... chcieli uniemożliwić przybycie na obchody i dlatego wypuścili mgłę, którą trzymają w hangarach na takie okoliczności.

zaszokowało mnie to - dlaczego tego jeszcze nie nagłośnili !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego że u nich zdrowy rozsądek to norma.....

No nie u każdego.

 

Po przeczytaniu bełkotu Górskiego z trudem powstrzymałem się od śmiechu... i w sumie tylko z uwagi na szacunek dla zmarłych (jako ludzi - nie polityków) powstrzymam się od uszczypliwości. Powiem tylko tyle, że ludzie pokroju wspomnianego parlamentarzysty wpływają na wizerunek PiSu i w jakimś stopniu determinują postrzeganie społeczne tej partii.

 

Moim zdaniem powinni zabronić mu udzielania publicznych wywiadów. Pamiętacie? To ten sam, który nazwał Obamę "czarnym mesjaszem nowej lewicy" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia. "Koniec cywilizacji białego człowieka" to też "dzieło" posła Górskiego. Panowie nie wymagajmy zbyt wiele. Widać na co go stać. Zresztą zobaczcie gdzie te rewelacje zostały opublikowane.

Żal tylko że również tą tragedię tak wielu kolegów z własnego klubu parlamentarnego, wykorzystuje do głoszenia swoich chorych sądów. Przykre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że macie koledzy w temacie tej katastrofy tak pełną wiedzę, że wersje zamachu wykluczacie. To może podzielcie się z nami tą wiedzą, tymi faktami. Bo z tego co ja wiem, to przyczyny katastrofy jeszcze nie są ustalone.

No chyba że Gazeta Wyborcza już napisała, że Górski to mały człowiek, ośmieszający nas na arenie międzynarodowej, zaścinkowy eurofob itd... W końcu dopiero co pisali to o Prezydencie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyborczej nie czytam ,ale odrobinę rozumu zachowałem.

 

Luke

Po co Rosjanom kolejne miejsce kaźni Polaków? :crazy:

Już Katyń przymierał , niewiele się o nim mówiło (na świecie jeszcze mniej).

A teraz będą mieli masowe wycieczki przez kolejne 50-100 lat.

Zastanów się trochę nad sensem takiego myślenia .

Za dużo "trwam" , za mało lekcji logiki. :wink:

 

A , i chylę czoła przed Rosjanami, nie musieli nic robić, a zrobili naprawdę dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że macie koledzy w temacie tej katastrofy tak pełną wiedzę, że wersje zamachu wykluczacie. To może podzielcie się z nami tą wiedzą, tymi faktami. Bo z tego co ja wiem, to przyczyny katastrofy jeszcze nie są ustalone.

Jedno z drugim nie ma związku. Przyczyny jakie są, takie są - ale jacy są nasi wspaniali politycy - każdy widzi :twisted:

 

No chyba że Gazeta Wyborcza już napisała, że Górski to mały człowiek, ośmieszający nas na arenie międzynarodowej, zaścinkowy eurofob itd... W końcu dopiero co pisali to o Prezydencie...

A tak Twoim zdaniem nie jest? Nie wnikajmy w to bo czuję, że rozmowa schodzi na grząski grunt upodobań politycznych a to forum ma byś z założenia apolityczne. Tematu nie będę podchwytywał.

 

Wszystkich przyklaskujących Górskiemu i prawionym przez niego farmazonom odsyłam do spiskowania tutaj:

 

Czy otaczający nas świat to fikcja kreowana przez bogate korporacje?

Czy można jeszcze ufać w to co wciskają nam media?

Jeżeli czujesz że jest coś nie tak, węszysz spisek , to jest to miejsce dla ciebie, czytaj i nie wahaj się dodawać swoich spostrzeżeń, może to twoja teoria bądż sposób myślenia zmieni oblicze tego świata i poruszy umysły innych.

Dodawaj teorię i spiskuj razem z nami.

Zmieńcie świat :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.