Skocz do zawartości

YAK 55M GOLD WING - Inne Umaszczenie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam,

Wczoraj na Chobocie oblatałem Yaka 55M złożonego dla naszego Klienta.

Wyposażenie :

DLE55

tłumik canister

śmigło Vess 22B i 23A

serwa 5 x JR DS8911 1x HS 945 MG

Dźwignie SWB

PowerBOx Sensor

Power Box Digi Switch na zapłon

Pakiety 3 szt Li Ion 2600 mAh

 

Przepaliłem 2 zbiorniki paliwa na ziemi, na mocnym przelaniu. Sprawdzenie połączeń, śrub i w górę !

W pierwszym locie o dziwo ZERO trymowania ! Pomimo lekkiego przeważenia na ogon, co sprawdziłem na wznoszeniu 45% w odwrotnym locie, model nie wymagał trymowania.

 

Wybacza naprawdę wiele , szczególnie przy lądowaniu. Model ma duży potencjał możliwości. Żyletka bardzo stabilna w zasadzie bez miksów. Pięknie trzyma się w poziomych pętlach na nożu. Stabilny w przeciągnięciu bez "wing rocka".

Zrobiłem tylko 2 loty i Klient też. Może jeszcze będę mógł polecieć :wink:

Więcej zdjęć wrzucę na stronę w dziale Hangar.

 

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakubie pierwsze loty od razu z maską ?

Pod karnistrem wycinaliście otwory wentylacyjne ?

 

5 serw DS8911 jestem pod wrażeniem precyzji i szybkości działania tego serwa u mnie tylko :cry: na ogonie ale juz widzę że z czasem na lotki warto będzie w nie zainwestować bo Hitec 5645MG od skrajnego wychylenie do drugiego długo mu schodzi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pewnie ,że z maską. Jak bez maski latać. Ani wygląd , ani wyważenie.

Pod canister otworzyłem dwa pola z tyłu tłumika. W masce wycięcie od dołu. Silnik na przelaniu, więc nie grzeje się specjalnie, a i latanie takie "lewo-prawo". Potem może trzeba będzie wyciąć więcej wentylacji i zasłonić wlot.

 

Jeszcze jeśli chodzi o wrażenia , to ten model zachowuje się porównywalnie z samolotami Extreme Flight, którymi latałem. Sama przyjemność !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam opaski angielskiej firmy hellermann tyton stosujemy je w produkcji foteli samochodowych i powiem że można się na nich powiesić i dokończyć żywota a one nie puszczą :mrgreen: :devil: [proszę nie traktować tego jako sposobu skończenia ze sobą] :devil:

 

Co do maski to fakt bez niej model wygląda nijak :? ale ja muszę zaczekać na tłumik z niemcowa......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.