Skocz do zawartości

YAK 55M GOLD WING - Inne Umaszczenie


Rekomendowane odpowiedzi

Mordę mu załóż bo wygląda jak pół :ass: zza krzaka

już niedługo na razie jak widzisz model lata na chińskim tłumiku a docelowo idzie puszka KS więc maska dopiero wtedy. Zresztą niech ma lepsze chlodzenie motor na docieraniu :P

 

Na niebrzegów już będzie wyglądał bojowo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Panowie jak to jest wkońcu z tym mikserem do żylety?

 

Jedni mówią ze potrzebuje 2 mikserów i piszą to na forach a tutaj zupełnie inna sytuajca.

 

Jestem bardzo zadowolony z modelu i z wydatku na DA pali od pierwszego kopnięcia :rotfl:

DL DLE JC 3W Roto MVVS ZDZ też palą od pierwszego kopnięcia. :rotfl:

 

 

Z tłumikiem dobra decyzja, bo te tanie canistry nie wiele się różnią od puszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z mikserem żyletki to Ci nie powiem bo za żółtodziub jestem ale ja takowego nie mam i też żyletke zrobie :P

 

Radku nie wiem czemu jesteś takim zagorzałym wrogiem DA.....maluchy też jeżdżą ale nie wiele ich już na rynku.... :devil:

 

ja założyłem sobie pewne kryteria dla tego projketu i realizowałem je krok po kroku....z drugiej strony po co kupować najdroższą wersję yaka z axara jak można tańszą i tak w nieskończoność :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja założyłem sobie pewne kryteria dla tego projketu i realizowałem je krok po kroku....z drugiej strony po co kupować najdroższą wersję yaka z axara jak można tańszą i tak w nieskończoność :D

Nie jestem wrogiem DA to bardzo dobre silniki ale w klasie 50cc obecnie są lepsze

 

Różnica w modelach jest duża pomiędzy danymi typami w silnikach śmigła kręcą sie tak samo uzasadnij dlaczego własnie DA a nie np DL czy DLE, bo takie odniesienie się do modelu np Yak 55M czy inny tańszy to nijak się ma do silników.Dla mnie np DLE jest dużo lepszym silnikiem w klasie 50cc niż DA które klepie ten sam silnik od kilkunastu lat nie poprawiając jego parametrów.

 

Oczywiscie rozumiem i szanuję to, że kupiełś taki silnik masz do tego pełne prawo tylko nie rozumiem po co dawać prawie 1000zł więcej za ten sam silnik jeśli nie gorszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie zajedziesz DA czy DL w ciągu 5 sezonów to juz jest potwierdzone, więcej też nie oczekuje . Producenci silników szacują żywotność na około 2 tysiące godzin.Wystarczy jak wytrzyma 1/3 z tego, a żeby nie podawać czysto książkowych danych powiem, że mamy na lotnisku ZDZ 40ccm od 2002 roku, pracuje intensywnie i kręci ciągle tyle samo obrotów.Ile jeszcze popracuje chciałbym wiedziec na razie nie zanosi się na to żeby zakończył swój żywot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mowisz ze nie poprawia nic DA. A poprawia- co chwile sa jakies ulepszenia w samym silniku, zeby pracowal jeszcze lepiej. A niedlugo pojawi sie 60tka o masie jeszcze nizszej niz 50tka, wiec dzialaja chlopaki. Do oferty trafi tez rzedowa setka, a nie ma co wspominac o roznych wersjach 200tki i przyszlosciowej 240tce. Chlopaki nie proznuja, ale dobrze testuja.

Zeby nie wyszlo, ze chwale jednych, a nie pisze nic o drugich to DLE wrzuca 170tke na rynek za cene do tysiaca dolarow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem dlaczego Maciek ma sie tłumaczyć z zakupu DA , miał taki kaprys i tak zrobił , czy DA to zły silnik ? , raczej nie , więc o co chodzi ? nie dla wszystkich najważniejsza jest cena , byłeś w Znojmie Radek to napisz jakie silniki dominowały , ciekaw jestem na jakich silnikach lata czołówka 3D ile było DL czy DLE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak apropo to mój RCGF50 po sezonie odmówił posłuszeństwa :cry: i czort wie co znim iskra jest gaźnik przeczyszczony świeca nowa a on się zalewa prycha kicha i nie gada :cry: i nie powiem byłem zadowolony z niego :devil:

Miałem też podobne szopki z moim DLem. 3 sezony a nagle coś nie tak. Wystarczyło zmniejszyć przerwę na świecy. Spróbuj a nóż widelec coś z tego wyjdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.