Jump to content

zawody ESA w Krakowie

mirolek

Recommended Posts

Wszystkich zaintreresowanych walkami ESA informuję, że organizowane są zawody w tej kategorii w Krakowie w terminie 2.10.2010r.

Zawody nie są ujęte w oficjalnym terminarzu gdyż są spontanicznym pomysłem grupy zapaleńców i organizowane są po raz pierwszy.

Prosze o krótką informację, kto jest zainteresowany zawodami w tym terminie ( to nie jest zgłoszenie a jedynie informacja dla organizatorów) czy dogodny jest termin zawodów i czy lokalizacja zawodów w małopolsce ma szansę na powodzenie.

ms

• Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Znam więcej napaleńców z Wrocławia i sądzę, że jeśli praca lub inne pierdoły im nie przeszkodzą to chętnie przyjadą.

Co do Wrocławskich klanów to znam dwa i oba są trzyosobowe : Wdowikowscy (3 pilotów) i Miszczykowie (1 pilot i 2osobowa profesjonalna obsługa naziemna) :wink:

Guest miszczu

Znam więcej napaleńców z Wrocławia i sądzę, że jeśli praca lub inne pierdoły im nie przeszkodzą to chętnie przyjadą.

Co do Wrocławskich klanów to znam dwa i oba są trzyosobowe : Wdowikowscy (3 pilotów) i Myszczykowie (1 pilot i 2osobowa profesjonalna obsługa naziemna)

Nic nam nie przeszkodzi , a za tych Myszczyków Skidan to już nie masz ochrony :mrgreen:

P S Z moich tajnych źródeł wynika, że przybędziemy w sile 2(słownie DWOJE) pilotów.

Nie udało nam sie jeszcze razem polatać ale mam nadzieję, że wkrótce się spotkamy.

Nie sądze abyś ograniczył się do latania w kółeczko, Twój Hellcat groźnie wygląda i pewnie drapieżnie lata :wink:

ms

Może i ja sie skuszę... Zrobilem ostatnio nowego corsarza i tak między jednym szlifowaniem scian , a drugim - latam sobie... kto wie pewnie nabędę do pażdziernika jakichś miernych nawyków :roll: Napewno sie załapie - na ostatniej pozycji...

DJ, to wszystko przez aparat. Jak leży sam to słyszysz jak cie wzywa: "Zostaw samolot, weź aparat" . mam dla ciebie radę. Zostaw aparat w domu to dotrzymasz do ostatniej rundy, a w tedy na pewno nie będziesz na ostatnim miejscu. :ble:

P S Z moich tajnych źródeł wynika, że przybędziemy w sile 2(słownie DWOJE) pilotów.

To teraz do podziału będziemy mieli tylko puchar za 3 miejsce :?: :!: :shock:

Z Zakopanego też przyjedziemy myślę że trzech pilotów będzie chętnych polatać w AIR COMBAT TOP GUN KRAKÓW

mamy ESA z EPP

www.prajtar.boo.pl

POZDRAWIAM

Paweł

• 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.