Skocz do zawartości

zawody ESA w Krakowie


mirolek

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

przyłączam się do podziekowań pod adresem Mirolka i "krakusów"

jesli ktos keidys organizował jakąs zbiorówkę ten wie ile trzeba poswiecic sił czasu i srodków zeby wszystko dopiac! a tutaj naprawde bylo extra! ":)

od przygotowanych tasiemek stoperów liste- i nagród -po czajnik/hebtakę/kawkę/ i smaczna przekąske! ;)

 

podziękowania także dla całej grupy kombaciarzy bo fajne i wesołe z was chłopaki!

tak spędzona sobota to prawdziwy odskok od codziennosci

 

 

najbardzeij podobało mi się to że duch rywalizacji był... "nienajważniejszy"! :)

śmiech, radocha, wymiana doświadceń , pomoc- to górowało nad całością

i o to chyba chodzi w całej tej naszej zabawie:)

 

do zobaczenia na nastepnych imprezach ;)!

 

PS tylko musze chyba mniej siedziec w piwnicy nad projektami ipodszkolić się w lataniu... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizacja pierwsza klasa, wszystko przeszło pięknie i gładko. Dzięki za pokazanie jak wyglądają zawody ESA. Super zabawa.

Czekam z niecierpliwością na następne!!! Mam też nadzieje, że za rok znowu będziemy bronić Krakowa :)

 

Dzięki dla Kuby i Piotrka... dowiedziałem się sporo o tym jak walczyć i jak kleić EPP na szybko ;)

 

Teraz nie pozostaje nic innego jak przygotowanie czegoś latającego w klasie WWI :).

 

 

Dzieki Wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ten "krzyczący ' ma na imie Mariusz.

Zawody można uznać za pierwszoklaśne wielkie dzięki organizatorom(na pewno wyciągneli wnoiski, pozytywne zresztą, ze Starachowic :lol: )

A ja dalej będę sie upierał przy swoim -nie mieszać rund 1 i 2 ww Wojtass pojedziesz kiedyś na spaline to przyznasz mi racje ale na razie to chyba troszke za mało wiesz żeby krytykować czyjeś sugestie i zapewniam cie że 90% kombaciarzy przyzna mi racje .Nie raz był pomysł żeby rozegrać rundy ww2 i ww1, a na koniec finał ww2 i ww1 i nawet nie wyobrażasz sobie co sie działo z pomysłodawcą Nie mówie nawet żeby je mieszać(to dopiero byłby b.......)Ja gdybym na tych zawodach startował w ww1 poddał bym pod głosowanie ten pomysł i zapewniam Cie że wynik byłby dla mnie pozytywny.No dobra koniec wymądrzania sie. Jeszcze raz zawody zajefajne miejsce super drzewa oraz budynki trzymały towarzystwo w kupie organizacja prześwietna dzieki wszystkim za super zabawe i do zobaczenia mam nadzieje że w Krakowie

Janek ,a Tobie coś nie pasuje :evil:

Najwieksze brawa i medal za bohaterstwo i odwage należą sie Alinie walczyła dzielnie ze starymi wygami tremą i jak na koniec sie okazało żle ustawionym modelem (śmierdzi mi to jakąś dywersją prawda Marian :rotfl: )

Marian nie było tak żle :twisted: (tu pojawia sie szyderczy uśmiech na twarzach kolegów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtass pojedziesz kiedyś na spaline to przyznasz mi racje

Co ma piernik do wiatraka. To były zawody ESA.

Wiem, że niektórzy musieli się z powodu pomieszania rund uwijać jak w ukropie ale czy mało razy padło tutaj stwierdzenie- to jest wojna? :P

 

Jeżeli ESA się bardziej rozwinie i takie frekwencje będą na porządku dziennym to trzeba będzie organizować zawody dwu dniowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuście chłopaki, po co ta nerwówka. Liczy sie dobra zabawa a nie czy ktos jest pilot, czy nie - bo tak naprawde pilot to gostek siedzący w samolocie za sterami..., wiec po co sie sprzeczac - żaden z Was raczej takim kimś nie jest(może sie myle). Był jeden pilot na tych zawodach - PRAWDZIWY PILOT, ale to chyba wszyscy wiedzą o kogo chodzi.

 

Tu są moje fotki z krakowskiej imprezy:

http://picasaweb.google.com/Djarek62/ESAKrakow2010Foty#

 

Film sie przerabia...

 

Więcej usmiechu i tolerancji - TO JEST ZABAWA DOROSLYCH LUDZI I NIECH TAKĄ POZOSTANIE :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Być może jeśli ja zorganizuję u mnie zawody to kombat w moim mieście ruszy i skończą się problemy z transportem.

 

 

Wojtek, liczę na zawody w Nowym Targu, choćby nieduże. Możesz mnie wpisać na listę zawodników już teraz. Liczę, że i inni koledzy przyjadą a i ktoś z Twoich okolic się ujawni.

 

Nie widziałem zbyt wielu zdjęć Mirka - naszego głównego pomysłodawcy i organizatora zawodów więc załączam jedno :)

 

Dołączona grafika

 

i drugie

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziąkuję wszystkim zawodnikom za udział w zawodach, tym którzy tworzą trzon kombatu ESA oraz tym którzy przyjechali na zawody po raz pierwszy.

Bardzo mnie cieszy fakt, że na liście startowej WWII były 32 nazwiska a zameldowało się w Krakowie aż 30 zawodników :-)

Oficjalne wyniki oraz galeria wkrótce również na stronie www.

 

Zawody to zawsze rywalizacja ...... mam jednak przeświadczenie, że zawody ESA są dobrą zabawą, miejscem wymiany doświadczeń i łączą wszystkich zawodników a nie dzielą na lepszych i gorszych.

Specjalne podziękowanie dla zawodników którzy przed oficjalną rywalizacją zdecydowali się na przelot z czarnymi tasiemkami ku pamięci Piotrka Miszczyka .... w takich chwilach możemy udowodnić, że łączy nas wspólna pasja, mimo różnic nawzajem się szanujemy i pamiętamy o tych którzy odeszli a których wkład w popularyzację ESA pozostaje nieoceniony.

Mnie również zależało na pokazaniu widzom jak najwięcej i stąd rozgrywanie WWI i WWII na przemian w poszczególnych rundach. Dlatego tez mimo, że to zawody ESA był pokaz akrobacji śmigłowcem i modelem fun-fly za co bardzo dziekuję kolegom, którzy ten pokaz przygotowali.

Mam nadzieję że ostatecznie, wszyscy dobrze się bawili a zawody pozostaną miłym wspomnieniem.

 

- poniżej wyniki zawodów:

 

http://pfmrc.eu/album_pic.php?pic_id=5388

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.