Skocz do zawartości

zawody ESA w Krakowie


mirolek

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Część !

Mam takie pytanie logistyczno organizacyjne. Na stronie organizatorów jest wzmianka o tym aby nie jechać ulicą Armii Krajowej z powodu robót drogowych. Jak popatrzyłem na mapę to najlepiej pasowało by mi pojechać przez Olkusz. Wtedy pojechałbym ul. Jasnogórską do ronda a dalej właśnie ul A. Krajowej. Da się tak dojechać, czy radzicie jakiś objazd ?

W sobotę rano (do 8-9:00) to chyba jedyny dzień, kiedy z rana nie ma korków bo wszyscy odsypiają tydzień ciężkiej pracy :) Jest szansa, że dojedziesz bez większych problemów. Jeżeli się obawiasz to możesz jadąc z Olkusza w okolicach Białego Kościoła lub dalej przed Szycami skręcić w lewo na Zielonki i wjechać do Krakowa od tamtej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda w Krakowie zdecydowanie się poprawia - nie pada od rana choć ciężkie chmury nadal wiszą nad miastem. Prognozy sa jednak bardzo obiecujące i mam nadzieję, że zawody odbędą się bez kropli deszczu a możliwe, że nawet przy w słonecznej pogodzie.

 

Pole startowe przewidziano na bieżni co powinno rozwiązać problem ewentualnego moczenia tasiemek :-)

 

Na terenie obiektu znajduje się restauracja i węzeł sanitarny. Organizator zapewnia ciepłe i zimne napoje oraz słodki poczęstunek. Zagwarantowany jest parking oraz przyłącz do prądu.

 

Wjazd od strony A4 jest utrudniony ale w sobotę rano, 20 minut na przejazd remontowanego ronda przy ul. Armii Krajowej wystarczy - jadąc od A4 należy skręcić w prawo.

Jadąc od Olkusza należy rondo przejechać na wprost w kier. ul Bronowickiej i ten przejazd też jest płynny gdyż z tego kierunku jest zdecydowanie mniej samochodów.

Uwaga: na rondzie (które teraz jest raczej skrzyżowaniem) nie ma lewo_skrętów..... lepiej się nie pomylić bo trudno będzie zawrócić.

 

- zapraszam

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie już po zawodach. Było naprawde SUPER. Organizacja całości, sponsorzy, nietuzinkowe puchary - medale za miejsca z pudła. Naprawde był fajnie. Oto finalisci:

Dołączona grafika

 

 

tak wyglądał medal, zamiast pucharu - świetny pomysł...

 

Dołączona grafika

 

Alina jako pierwsza kobieta startowała w zawodach ESA, Marian także... Całkiem nieżle im szlo!

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alina jako pierwsza kobieta startowała w zawodach ESA, Marian także

Ja też straciłem dziewictwo jeśli chodzi o zawody ESA :) Już nie jestem pseudo kombaciarzem :D

 

Nie mam do których zawodów porównać tej imprezy bo to moja pierwsza zaliczona.

Jednak porównując do organizacji z imprez zawodów wszelakiej maści jaką przyszło mi kiedyś organizować lub uczestniczyć- to wzorowo. Harmonogram utrzymany perfekcyjnie.

 

A krzyczący kolega nie miał racji mówiąc, że nie powinno się mieszać rund WWII z WWI. Moim zdaniem to ma sens bo niby dlaczego WWI ma czekać na sam koniec. Tak to każdy miał w miarę takie same warunki do latania.

 

Wielki plus :) Czekam na fociszki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeździsz , postartujesz w I WW i II WW ESA to szybko się z orientujesz o co chodziło KRZYCZĄCEMU KOLEDZE . Tylko dzięki świetnej organizacji przebiegu zawodów ( ogromne brawa dla MIROLKA ) wszystko było SUPER co widać poniżej !!!

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.