Skocz do zawartości

zawody ESA w Krakowie


mirolek

Rekomendowane odpowiedzi

tak Spad poleciał :)

 

hehehe - ciekawe ile modeli było oblatywanych jako "konstrukcja" bezpośrednio na zawodach :)))

tutaj podziękowania dla Grzegorza za ołów i sugestie w zmianie wyważenia modelu

(wyliczony s.c. okazał się do d..kitu :)

model skończyłem na czas- ale niestety deszcze nie pozwoliły wystartować i oblatać go i wyregulować

:/

z lotu na lot, po korektach ustawień i sc latał coraz lepiej

- będzie z niego pociecha ;)

 

choć będę miał dylemat czy następca dostanie kostkę ołowiu czy wystający trochę aku usytuowany w poprzek -tuż za silnikiem lub coś w tym stylu

zemścił się na mnie za to błąd czyli brak węgla w dolnym płacie oraz zbyt delikatny kiosk górnego płata -ale to się poprawi w trymiga ;)

 

 

Paru osobom Spad chyba się spodobał... :)

Myślę że uruchomię jakąś krótką seryjkę

 

miło było też popatrzeć na kilka innych moich modeli które śmigały po niebie :)

swoimi wynikami nie przejmuję się -bo trochę się na nei poskładało ;)

next time będzie lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wojtas - chłopaki zastosujcie się do próśb kolegów z grupy i odpuśćcie

Z całym szacunkiem do Ciebie Marku ale odpuściłem już na 7mej stronie... (czyli 2 strony temu, przynajmniej zanim moderator nie wywalił)

 

edit: eeee :ass: blada, teraz to mój post nie trzyma się kupy :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Marcin za reakcję

 

Wojtas - mój post/prośba/ była uprzedzająca ;)

 

a wracając do sedna zawody były fajowe i jeśli wymyślisz swoją edycję imprezki w N.Targu - na mnie/nas też możesz liczyć ;)

jako uczestnika-ale i pomocnika ;)

no i jakiś modle na nagrodę też się znajdzie ;)

 

ps. nie ma ktoś zdjęć mojej foczki i spada w powietrzu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się dzisiaj pozastanawiałem i myślę nad lokalizacją. Mamy 2 stadiony ale 1 jest zbyt zadrzewiony a drugi będzie za niedługo otoczony placem budowy- przebudowa parku miejskiego. Może jednak roboty nie będą miały tak wielkiego rozmachu i nie zablokują dojazdu do stadionu i lodowiska przy którym się on znajduje.

Poczekam z podjęciem decyzji do 17tego października bo słyszałem, że mamy mieć wtedy zakończenie sezonu modelarskiego w aeroklubie. Popytam kolegów czy by nie chcieli mi pomóc.

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Z góry dzięki za dobre chęci. Jak będę wiedział, że sporo Was może przyjechać to i zapału do organizacji będzie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miła niespodzianka z rana.. ! :) może trochę los się dzisiaj do mnei uśmiechnie bo odkąd otworzyłem oczy... szkoda gadac... :/

 

DJ dzięki stokrotne!

Grzes (narrator hehehe) jeszce raz dzięki za uwagi i niezastapiony ołów dzięki któremu Spad w dalszych lotach okazał sisę być zdecydowanie bardziej sterowny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to już wszystkie zdjęcia z tej imprezy?

Zdjęcia jeszcze będą :). Mam na komputerze parę naprawdę nieżłych zdjęć.

Ale niestety muszę się chwilę ogarnąć po przymusowo przedłużonym pobycie w Krakowie. Fotki przebiorę i wrzucę na serwer najwcześniej jutro wieczorem.

 

Ja również chciałbym podziękować organizator za wyśmienicie przeprowadzoną imprezę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo piękne zawody.

Sympatyczna atmosfera, bardzo dobra i sprawna organizacja, świetne miejsce.

Tutaj nieco zdjęć

Bardzo dziękujemy organizatorom, uczetnikom oraz publiczności za wspaniałą zabawę.

 

Przy okazji zwiedziliśmy Kraków - wspaniałe królewskie miasto, piękne miejsca, zabytki, niepowtarzalny klimat.

Również Muzeum Polskiego Lotnictwa.

Naprawdę warto tam spędzić kilka godzin. Mieliśmy sympatyczną rozmowę z sympatycznym Panem o imieniu Jan, który dba o te eksponaty i wie o nich wszystko.

To muzeum jest właśnie tak wspaniałe bo tworzą je ludzie z pasją.

Tutaj trochę zdjęć ze zwiedzania.

 

Pojawiająsię też filmy:

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=5i-gVNv2aQA

 

 

Pozdrawiamy.

 

Basia i Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obiecałem, wrzuciłem kilka najlepszych zdjęć na serwer.

 

Zdjęcia do obejrzenia po kliknięciu na poniższe zdjęcie:

 

Dołączona grafika

 

I jeszcze dołączam się do prośby skierowanej do organizatora:

Mirku, jesli to możliwe, to prosimy o udostępnienie pełnych wyników z podziałem na rundy i za co są punkty, z dodatkową informacją o modelu.

 

Dodano 07.10.2010:

Pisząc "za co są punkty" miałem na myśli wyszczególnienie cząstkowych punktów z każdej walki wszystkich zawodników.

Za co są przyznawane punkty oczywiście wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne zdjęcia, zwłaszcza uciekający P-47 Marcina i kolizje w WWI :lol2:

 

Oglądałem juz chyba z 500 zdjęć i nie mogę zlokalizować w powietrzu swojego Hellcata (z pasami inwazyjnymi) - jeżeli ktoś ma to proszę o przesłanie na adres na który były zgłoszenia do zawodów .... chciałem wzbogacić swoją prywatną stronę www :lol:

 

Za co są przyznawane punkty w walce to jest określone w regulaminie - możesz sprawdzić na stronie www zawodów.

Niestety na forum lub stronę www mogę załadować tylko formaty .jpg - wyniki mam w tabelkach .xls lub .pdf a po zmianie formatu ...... nic nie widać :?

Jak uda mi się to zrobić czytelnie to wrzucę na stronę www.

 

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.