Skocz do zawartości

SPAD XIII


marek rokowski

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak zmieniłem napęd z dzwonka na emaxa co leżał w szufladzie :D to na śmigle apc9/3,8 na pełnym gwizdku w trakcie ostrej pętli pozbyłem się górnego skrzydełka, :shock: ale okazało się że na dolnym da się wyladować :mrgreen: co prawda dość strome podejście ale dało rade.

 

A udała Ci się pętla pod wiatr ?

no o czywiście o precyzyjnej akrobacji nie ma co marzyć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uda mi sie wpaść do Krakowa -ale pamietaj o mnie ;) (zawody)

 

wrzuciłem a picassa zdjęcia z zawodów ;) - fotki autorstwa Mariusza Weźranowskiego. Troche je pokadrowałem... :)

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

link do całego albumu:

http://picasaweb.google.pl/1marekR/ZAWODY_B_O_WAWEL2010?feat=directlink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek ja robię sam kółka do IWW z Epp , następnie dwie okładziny z balsy 1,5-2mm o mniejszej średnicy o 10mm od kółek z Epp . Wklejam jako tulejkę piasty rurkę mosiężną lub koszulkę z bowdena i kółka gotowe . Najlepsze jest czarne Epp ale też robiłem z białego i malowałem czarną PACTRĄ , SPAD VII - Wowy , S.E 5a - Wojtka , mój Czerwony Baron .

i kółka masz jakie chcesz bez szukania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, wiem

też zrobiłem z epp -ale za bardzo wyażurowałem sklejkę i krakowska murawa zjadła moje kółka ;)

zrobię nowe jak złapię oddech

 

wyciąłem trochę Foczek i Hellcatów do pudęłek i na razie zbrojeniówka przestwiona na cywilną produkcję Ursusa i Wilgi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

No to dostałem skrzydło od innego modelu bo skoro lotki są na górnym płacie, to dolny nijak nie pasuje w wycięcie w kadłubie. O dziwo górny płat idealnie wchodzi na dół. Ale spokojnie, skrzydło dolne podcięte i może jury nie zauważy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.