Skocz do zawartości

Mini piłeczki do drewna do wiertarki.


Gość xxxxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Może się orientujecie gdzie można dostać takie małe piłki przykręcane do uchwytu trzpieniowego o potem do wiertarki ?

 

Chodzi o taki system http://www.narzedziak.pl/wolfcraft-frez-pilkowy-do-drewna-45x1-2-mm-3270.html

 

Obecnie używam piłek globusa ale są one do metalu i z drewnem kiepsko idzie.

 

Potrzebuję piłeczki do drewna średnica ok 40mm grubość 0,5-0,6mm .

kulki drewniane i koraliki drewniane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się orientujecie gdzie można dostać takie małe piłki przykręcane do uchwytu trzpieniowego o potem do wiertarki ?

Jeśli to jest to;

Dołączona grafika

lub mogłoby być tym :mrgreen: to kupowałem własnie w Praktikerze. Duża tarcza - ta z trzpieniem ma fi 45mm i 1mm grubości następna 35,5mm i 30,5mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś widział takie cudo lecz do stosowania w dremelach a nie wiertarkach? Bo tu istotnym elementem jest trzpień o mniejszej średnicy a przez to pewnie mniejszy otwór w tarczy.

http://allegro.pl/tarcza-do-pilowania-trzpien-do-dremel-gratis-i1267931315.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem takie tarcze ale z zestawu... wyglądają identycznie jak te z linku ii... beznadziejne... były za cienkie i się gięły... klinowały w sklejce jak za szybko się cięło, szybciej było wycinać zwykłą piłką ręczną... po za tym bardzo często bywało tak że trzpień się kręcił a tarcza nie, klinowała się w materiale...

 

Może jak by się jakoś na stałe połączyło trzpień z tarczą problemy by zniknęły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się orientujecie gdzie można dostać takie małe piłki przykręcane do uchwytu trzpieniowego o potem do wiertarki ?

Jeśli to jest to;

lub mogłoby być tym :mrgreen: to kupowałem własnie w Praktikerze. Duża tarcza - ta z trzpieniem ma fi 45mm i 1mm grubości następna 35,5mm i 30,5mm.

Akurat takie kiedyś kupiłem i podałem link na początku tematu.

Te są za grube potrzebuję takiej na 0,5mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.