Skocz do zawartości

F9F PANTHER 1:4,2


RobertK

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, RobertK napisał:

Panther oblatany  :)

pa.jpg

Robert, super! Gratulacje! Rzadko się zdarza, że po oblocie nic nie trzeba zmieniać, tym bardziej brawo! Co do malowania to Panther = Navy ale to tylko moje skojarzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jetfan napisał:

Robert, super! Gratulacje! Rzadko się zdarza, że po oblocie nic nie trzeba zmieniać, tym bardziej brawo! Co do malowania to Panther = Navy ale to tylko moje skojarzenie.

Dziękuję Zbyszek. Odnośnie klasycznego Navy to plan takiego malowania był na początku budowy...

 

59 minut temu, solainer napisał:

Gratulacje. Też przeglądałem różne malowania ale obawiam się że to z Airworld to raczej jakaś samowolka. Kamuflaż wygląda jak z F4 Phantom. 

Dzięki Piotrek,mam nadzieję że wkrótce Tobie będę mógł pogratulować oblotu.Buduj bo warto.

Jak planujesz pomalować swój egzemplarz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jetfan napisał:

Robert, super! Gratulacje! Rzadko się zdarza, że po oblocie nic nie trzeba zmieniać, tym bardziej brawo! Co do malowania to Panther = Navy ale to tylko moje skojarzenie.

No niekoniecznie. Panther = Navy albo Marines.

Model w takim malowaniu jak zaprezentował Robert świetnie się prezentuje. Pewnie zawsze trochę boli, że takiego nie było ale to jest do przeżycia.

Mi się oczywiście podoba niebieski a najbardziej ten z białym tyłkiem.

 

warpaint119grummanf9fpantherpage013.jpg

Jest jeszcze sporo wariackich schematów ale zwykle to cele latające.

Ten biały też fajny

 

Były jeszcze argentyńskie ale chyba za bardzo "low visibility" jak na model

 

grimreaper_221026_6358f30d00add.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, pawkar napisał:

Gratuluję udanego oblotu Robercie !

Jaka waga do startu wyszła ?

Dziękuję Pawełku. Odnośnie wagi to można powiedzieć że zmieściłem się w 20 kg. 🙂

 

6 godzin temu, solainer napisał:

Ja celuję w tradycyjny granat. Konkretnego schematu jeszcze nie wybrałem. 

Leciałeś na środku ciężkości wg planu czy były jakieś zmiany? 

Wyważyłem model zgodnie z planem Zirolliego. Z tym że zbiornik mam prawie w środku ciężkości. Po zatankowaniu do pełna podwieszony model lekko pochyla się do przodu. Wcześniej zainstalowałem zbiornik foliowy centralnie w SC, niestety mimo że wyglądał na szczelny niemiłosiernie było czuć paliwem (prawdopodobnie zjawisko dyfuzyjne) w związku z tym trochę na szybko wykonałem zbiornik laminatowy co wymusiło lekkie przesuniecie go do przodu. Postaram się wkleić zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.