Skocz do zawartości

mróz a li-pol


wojtekrc

Rekomendowane odpowiedzi

najlepiej zaopatrz się w najlepsze

narzedzie do ściągania modeli z drzew :lol2:

Polecam! Siekiera super, ale ostrzałka do kitu.

 

Ale jak model będzie tyle czasu na zewnątrz to jest to też zagrożenie dla pozostałej elektroniki. Chyba że nie pada i temperatura jest cały czas poniżej zera.

 

Jakie to drzewo? Nie da rady na nie wejść? Lina, haki i wspinaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest siekiera do wycinki ale do rozłupywania już pociętych klocków

Dokładnie, służy mi taka już trzeci sezon, można powiedzieć że sama rąbie, jest ekstra. Do wycinki to najlepiej piła motorowa. Nie wiem o jakie tutaj drzewo chodzi, ale może być potrzebne zezwolenie na wycięcie. Oczywiście byłby to już absurd wielce nieetyczny, aby wycinać drzewo tylko po to by ściągnąć model.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w okolicy alpinistów. Najlepiej skontaktuj się z lokalną strażą pożarną. Powinni ci dać namiar na kogoś przeszkolonego we wspinaczce. Choć pewnie nie za 10zł... Bo się nawet za benzynę na dojazd nie zwróci. :wink:

Dla Alpinisty ze sprzętem, takie drzewko to tylko przyjemna rozrywka na półgodzinki.

 

Ewentualnie skontaktuj się z bartnikami. Mają sposoby na włażenie na bardzo wysokie drzewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj ok południa mocno zawiało i spitfire wylądował bezpiecznie w zaspie :D

pakiet nie wygląda na spuchnięty a ma nawet napięcie 2,88v(po 5 nocach :shock: )

regulator wyciągnąłem z koszulki,a odbiornik z obudowy.

przedmuchałem wszystko i odstawiłem na ręcznik papierowy jutro spróbuję naładować pakiet

i przetestować wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze lepiej sprobuj już dzisiaj naładować pakiet, im szybciej tym lepiej. :mrgreen:

i tak oddałem pożyczoną ładowarkę a za swoją już zapłaciłem tylko jutro muszę odebrać

 

 

wszystko osuszyłem podłączyłem i działa.

 

wszystko działa na 100% :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.