Skocz do zawartości

Yak 55 Haikong


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

wielkie dzięki Boogie!jak zawsze można na ciebie liczyć.

masz "pomógł" ode mnie.

 

edycja------------------------------------------------

 

witam!!!

 

w ten długi sierpniowy weekend pokazała się wreszcie pogoda i można było wreszcie trochę polatać...

w modelu dokonałem kilka poprawek i ulepszeń dzięki uprzejmości kolegi [/b]K.Halickiego.

wymieniłem serwa ogonowe na TGY-930MG i dokupiłem jeszcze jeden pakiet 5S 3000mAh.

coraz bardziej oswajam się z modelem i sprawia mi to ogromną frajdę.samolot lata rewelacyjnie praktycznie za ręką a mu mocy nie brakuje.

 

będę trochę nieskromny i pochwalę się swoim Yakulcem.poniżej kilka fotek z niedzielnego latania:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

towarzyszem do latania yakiem był CRISTEN EAGLE z VA MODELS.świetny samolot pozwala na kompletnie bezstresowe latanie 3D...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Co myślicie o zastosowaniu do tego modelu silnika spalinowego? Mam na luzie 10ccm 4t. Starczyło by?

Mam na zbyciu lewe skrzydlo do wersji czerwono żółtej(dol skrzydła czerwony z białymi pasami) jak by ktoś chcial to po kosztach przesylki mozemy sie dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

witam

z racji ze Pawelek 1 stycznia na lekkim kacu przyjechal polatac yaczkiem to nie moglem tego przegapic.Jak to On,robiac modelem moze piaty lot wyglupial sie jak na codzien extra z PA.Co tu pisac latal jak to on,jedyne co mi sie udalo to pstryknac pare fotek ale niestety tylko na ziemi nastepnym razem jak bedzie to moze uda mi sie zlapac model w akcji.Wiecej o modelu moze napisze Pawel.Ja czekam na swojego yaczka i mysle ze dlugo nasze modele nie pozyja znajac zycie jak Pawel zacznie robic kombata.

Pare fotek:

Dołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.