Skocz do zawartości

Yak 55 Haikong


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W moim 10%

Znaczy sie jak? Super akrobat do "neutralnosci" potrzebuje mixów?

Ja się, kurna, nie znam, ale jak to tak ? Latałem kiedyś Qwik fly i szlo jak po sznurku, minęło jakieś 35 lat i co ? trzeba mixerów żeby dało sie latać? Coś tu nie gra...

Marketing jakiś, czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Trochę odkopuję temat ale co tam. Mógłbym prosić o zwymiarowanie modelu? Chodzi mi o każdy wymiar. To co należy podać w programie win_schwer_pl plus dystans od natarcia skrzydła przy kadłubie po koniec owiewki(nie licząc kołpaka śmigła). A no i jeszcze wysokość statecznika pionowego. Jeżeli jest to możliwe to proszę także o podanie jakiego profilu jest skrzydło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Bo w 2 lepiej go czułem chodził tak jak chciałem za ręką więc i bardziej szalałem ;DD

 

ps. poza tym latam na różnych pakietach na początku 2 filmiku ida 2x 2450 5s a później 3700 5s więc pod koniec filmiku sc jest mocniej z przodu. A jak było w 1 filmie to nie wiem...

 

Edit:

 

Sie lata sie kraszuje :P

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.