Skocz do zawartości

Zestaw do nowego PIĘKNISIA BV-141


pelikan1500

Rekomendowane odpowiedzi

Z WIELKICH NUDÓW przygotowałem nowy zestaw modelu ESA Blohm & Voss-141. Model NIETUZINKOWY :rotfl: ale takie właśnie LUBIĘ . Prace IDĄ pełną parą :evil: uff. Wieczorem wrzucę parę fotek tej PIĘKNEJ POKRAKI :mrgreen: .

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

Surowy zestaw nie pokazuje CAŁEGO UROKU tego samolotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i PO..............SKLEJENIU w CAŁOŚĆ . Wygląda TROSZKĘ ŚMIESZNIE :):D:lol: :mrgreen: ale jestem DOBREJ NADZIEI jeżeli chodzi o oblot . Postawiłem go na kancie linijki w połowie długości centropłata i ..............stał w poziomie :shock: to chyba nie będzie tak strasznie :twisted: .

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam ze wyglada komicznie ;)

ten wygląd jest uzasadniony:

bardziej oszklona kabina sprzyjała lepszemu rozpoznaniu terenu, a prawy płat poziomego statecznika został usunięty z bardzo prostego powodu - po prostu stwarzał martwe pole dla tylnego strzelca w którym mogły się ,,ukryć" myśliwce wroga. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

START był dość dobry , ale potem trochę musiałem przystopować z pracami nad PIĘKNISIEM . W końcu pomalutku udało się GO pomalować . Model od razu przypomina COŚ co CHYBA kiedyś w oryginale latało :mrgreen: .

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie lot tym samolocikiem. Obawiam się, że będziesz jednak musiał powiększyć stateczniki, sprawiają wrażenie za małych i mogą być problemy ze statecznością w locie. Wiesz, że pomniejszony model samolotu najczęściej wymaga powiększenia usterzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Postanowiłem trochę odgrzać temat.

Sstąd pytanie czy ktoś zna dalsze losy BV-141, czy ten model jest gdzieś osiągalny aby sie z nim zmierzyć, czy też miał tak słabe właściwości lotne iż padł i sie nie podniósł?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.