Skocz do zawartości

Ultimate challenger L 3D


sak122

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam, powoli prace nad modelem brną , dzisiaj kapcie na koła, wy szpachlowane, po przecierane, i pomalowane 1 warstwą cienkiego szarego lakieru, nastepna już będzie metaliczna.

Dołączona grafika

Gdzie nie gdzie przebija jeszcze biały kolor podkładu, a to dlatego że 1 warstwa jaka nałożyłem jest cienka, aby tylko wstępnie pokryć kapcie kolorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Widze mały spisek :twisted:

Bizon3D a od kiedy lubisz moje projekty??????????? Ty w nich lubisz tylko wytykać błedy i nic po za tym, czyż tak nie jest Szanowny Panie Marcinie ??

ale spokojnie, model ukoncze tak jak obiecałem, na pocieszenie powiem że brakuje mi tylko wyposażenia, fotkami się na razie chwalić nie będę, wstrawię wtedy, jak juz będzie RTF.

Pozdrawiam Piotr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

zaraz, zaraz, kolego Łukasz K. wpierdzielasz sie miedzy młot a kowadło, jak nie rozumiesz jakiejś aluzji w poście, to lepiej przemilcz....ja sie ciesze z wytykania błedów, wręcz skacze z radości.... :twisted:

Nie wiem dlaczego się tak uniosłeś Piotrek, po prostu jesteśmy ciekawi jak wyszedł gotowy model, nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Sławku, nie wiem jak odbieracie moje posty, ale ja się nie unoszę, ostatnio posty pisze pół żartem - pół serio :jupi:

Łukaszu ( następny młody gniewny rośnie :rotfl: ) za krótki w uszach jesteś, a żeby się ze mna kłócić, dorośnij Wać Pan do lat, i wtedy pisz odpowiedzi do moich postów :rotfl:

ps. Ludzie, chcąc nie chcąc kiedyś dokończę moje projekty - za dużo tego pozaczynałem, teraz to lezy, przewraca się, i nie ma miejsca na nowe modele - także trzeba bedzie troche tego natłuc :jupi: :faja:

z poważaniem Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz,czegoś tu nie rozumiem.Masz do kogoś pretensje że pokazuje Ci jakie błędy zrobiłeś?Ja bym się cieszył że ktoś mi daje wskazówki(szczególnie bardziej doświadczeni).

Napisałbym coś ale nie chce ani ostrzeżenia ani kłótni :roll:

Łukaszu ( następny młody gniewny rośnie :rotfl: ) za krótki w uszach jesteś, a żeby się ze mna kłócić, dorośnij Wać Pan do lat, i wtedy pisz odpowiedzi do moich postów :rotfl:

Piotrze przesadzasz. Może chłopak nie jet równy Ci wiekiem, ale merytorycznością po Twoich słowach to on wydaje się starszy duchem. Czasem lepiej przemilczeć i wysłuchać sensu wypowiedzi, bo moim zdaniem Łukasz nie powiedział nic obraźliwego, wręcz przeciwnie. Sam nie mam co się chwalić wiekiem, ale wiem, że szanować trzeba każdego człowieka, młodszego i starszego. Moim zdaniem to powinien być koniec OT, teraz czekajmy na postępy z budowy i oblotu, bo już niewiele zostało :) Poleci na wakacje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.