Skocz do zawartości

START- Modelarstwo RC- ToTo- 0


fifi0125

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukam może jakiejś używanej lub pojadę na Bitwy Warszawskiej do sklepu modelarskiego, tam może będzie. Jeżeli nie to kupie ten :D

 

A tym czasem mam kilka pytań :))

 

1.)

Wytłumaczcie mi jak chłop krowie na miedzy, jak podłączyć serwa i inne rzeczy do odbiornika??

 

Kolory kabli w serwach to: czarny, czerwony, biały.

Oto zdjęcia:

 

Z jednej strony:

Dołączona grafika

 

Z drugiej strony:

Dołączona grafika

 

Pośrodku:

Dołączona grafika

 

 

A to zdjęcia odbiornika:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

2.)

Gdzie i jak duże mam zrobić otworki na owiewce silnika ??

Dołączona grafika

 

 

Proszę o szybką odpowiedź na powyższe pytania.

Wszystko powinno dojść w poniedziałek, a zaraz zamawiam regulator (ten 30 A).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 190
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ta ładowarka może teoretycznie ładować prądem 0,8A. Zasilacz, który podlinkowałeś teoretycznie daje 1,2A, więc teoretycznie jest jakiś zapas. Piszę "teoretycznie" bo przy tej klasie sprzętu to, co napisane na sprzęcie może się znacznie różnić od rzeczywistej wydajności. Myślę jednak, że za tę cenę możesz go kupić, wiele nie ryzykujesz a jak będziesz chciał zmienić ładowarkę na porządniejszą, to i tak będziesz musiał kupić znacznie droższy zasilacz. Wtyki raczej na pewno będziesz musiał przerobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak boisz się przeróbki? W Twoim wieku spokojnie możesz już nauczyć się z której strony lutownica parzy. Jedyne, na co trzeba zwrócić uwagę, to nie pomylić polaryzacji (czyli plus do plusa, minus do minusa). Pójdziesz do sklepu elektronicznego, to dopasują Ci na poczekaniu odpowiednią wtyczkę, a jak sprzedawca będzie życzliwy, to może nawet Ci to przylutuje. To jest oczywiście rozwiązanie najbardziej budżetowe. Wyżej masz podany lepszy (mocniejszy) zasilacz, który może nada się do lepszej ładowarki, którą w przyszłości być może zakupisz. Tak czy siak szanse, że trafisz na pasującą wtyczkę w zasilaczu są niewielkie (chyba że kupisz mocną ładowarkę, która ma na wejściu goldpiny i pasujący do niej zasilacz, ale to jest droższy sprzęt). Chociaż cuda się zdarzają, do zakupionego przeze mnie iChargera przypadkiem podpasował zasilacz od kieszeni do dysków SATA, wprawdzie wydajność prądowa niewielka, ale na początek do sprawdzenia ładowarki może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.