Skocz do zawartości

Gdańsk, Gdynia i Sopot.


Podem89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W niedzielę przed obiadem wybieram się z bratem oblatać nowego ESiAka. Miejsca które preferujemy to w kolejności:

- Zasypane jezioro Zaspa na Letnicy (fenomenalna miejscówka a chyba nieznana),
- Sarnia Dolina w Kowalach/Bąkowie,
- Ewentualnie Pruszcz czy Chwarzno.

Oczywiście najwięcej zależy od naszej pomorskiej pogody, ale jeśli ktoś chce się poganiać za wstążką to zapraszamy serdecznie. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 266
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam. W niedzielę przed obiadem wybieram się z bratem oblatać nowego ESiAka. Miejsca które preferujemy to w kolejności:

 

- Zasypane jezioro Zaspa na Letnicy (fenomenalna miejscówka a chyba nieznana),

- Sarnia Dolina w Kowalach/Bąkowie,

- Ewentualnie Pruszcz czy Chwarzno.

 

Oczywiście najwięcej zależy od naszej pomorskiej pogody, ale jeśli ktoś chce się poganiać za wstążką to zapraszamy serdecznie. Pozdrawiam!

A w Pruszczu to dokładniej  gdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Nasza nadmorska pogoda w końcu się uspokoiła. Dziś byłem samotny na zasypanym jeziorze Zaspa. Jeśli ktoś nie zna miejsca, trochę można zobaczyć na filmie z dziś:



W niedzielę wybieram się tam z bratem i pewnie uda mi się wyciągnąć kogoś jeszcze. Ktoś chętny poćwiczyć pogoń za tasiemkami? Niedziela, koło 12stej. A może ktoś chętny polatać jutro przed południem?

Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Nasza nadmorska pogoda w końcu się uspokoiła. Dziś byłem samotny na zasypanym jeziorze Zaspa. Jeśli ktoś nie zna miejsca, trochę można zobaczyć na filmie z dziś:

 

 

W niedzielę wybieram się tam z bratem i pewnie uda mi się wyciągnąć kogoś jeszcze. Ktoś chętny poćwiczyć pogoń za tasiemkami? Niedziela, koło 12stej. A może ktoś chętny polatać jutro przed południem?

 

Pozdrawiam!

Film  jest prywatny  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie ochotę polatać poza miastem w pięknych okolicznościach przyrody, również po zapadnięciu zmroku, to zapraszam do Straszyna, ok 15 km od centrum Gdańska.

Tu latam https://www.google.pl/maps/@54.2729515,18.5493093,675m/data=!3m1!1e3

Wskazówki jak dojechać https://www.google.pl/maps/dir/54.2722154,18.5458117/54.2781291,18.5899287/@54.2676793,18.5640078,5401m/data=!3m1!1e3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć. Pływa ktoś żaglówkami rc w Trójmieście? Szukam kogoś na wspólne pływanie. Mam footy i zamierzam zbudować coś większego i szybszego - chętnie bym skorzystał z okazji i spróbował popływać czymś innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.