Skocz do zawartości

B-17 LATAJĄCA FORTECA z Cyber Fły


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzień przed, dlatego bo w weekend ma wiać.

Podwozie jest do poprawki, lądowania wytrzymuje natomiast muszę popracować nad kapotażem.

Niejestem też zadowolony z samego lotu, prędkość jest nie taka jakiej oczekiwałem.

Na następne próby przesunę środek cieżkości około 1cm do przodu, przestawiłem też regulację wysokości o jeden ząbek na serwie, bo przy oblocie skończył mi się trymer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę odkrywczy jeśli napisze że masz podwozie za bardzo z tyłu i to chyba nawet w porównaniu z oryginałem a co dopiero do potrzeb startu modelem z trawy.Albo je przesuń albo jeśli masz taką możliwość zmień położenie całkowitego wysunięcia (jeśli nadal zostanie ci rezerwa wysokości łopatek od ziemi) tak by golenie były skierowane do przodu w otwartej pozycji .Co do prędkości-jak dla mnie jest odpowiednia do modelu ale każdy lubi co innego :D Modelik bomba !! (w końcu -bombowiec :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkt podparcia podwozia jest jakieś 1,5-2cm przed środkiem cieżkości.Dzisiaj wszystko wymontowałem, podgiąłem golenie do przodu.W następnych lotach środek cieżkości zostanie przesunięty jeszcze około 1cm do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.