Skocz do zawartości

B-17 LATAJĄCA FORTECA z Cyber Fły


Rekomendowane odpowiedzi

Dodatkowo jeśli w układzie jest podpięty regulator z becem to trzeba na pakiecie dać jakąś diodę by bec nie ładował akumulatora

Nie lepiej prościej - wyłaczyć kabel prądowy (czerwony) z wtyczki regulatora. Wtedy odbiornik nie ma podawanego prądu z bec'a regulatora, a tylko z właściwego akumulatora.

Chodziło mi o zdublowanie zasilania odbiornika w celach bezpieczeństwa. Wystarczyło przeczytać więcej postów z dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

Chodziło mi o zdublowanie zasilania odbiornika w celach bezpieczeństwa. Wystarczyło przeczytać więcej postów z dyskusji.

A jaka konktrenie diode - orientujesz sie moze - moze moglbys jakis prosty schemat zarysowac - bede wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych spawach jestem zielony ale chodzi o taką diodę co przepuszcza w jedną stronę. Wtedy jak się ją zamontuje prąd płynie od pakietu ale nie do. Była dyskusja na ten temat gdzieś na forum. Dodatkowo nie wiem czy również nie trzeba jej dać na kablu w regulatorze. Oczywiście dioda lutowana tylko na kablu plusowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze kadłuba

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Pojawił się problem:

Regulatory silników wewnętrznych nie mieszczą się w gondolach razem z podwoziem, dlatego będą przeniesione do kadłuba.

Zastanawia mnie jak wpłynie dolutowanie około 20cm przewodów fazowych na pracę silników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak jeden z kolegów pisał kiedyś , nie martw się przy tych długościach. W swoim SR 71 mam przedłużone kable aku-Regulator o ok 40 cm. Prądy max ok 50 A na jeden silnik. Przylutowałem kable o nieco większej średnicy, linki. Nic się nie dzieje.

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.