Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie w Bobrownikach


Kwant
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem do 14, potem niestety musiałem jechać do rodzinki. Bardzo profesjonalnie przygotowana impreza. Widać pracę włożoną w przygotowanie lotniska.

Fotek pewnie będzie sporo, bo kilka osób było z lustrzankami.

 

Dziękuję organizatorom! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ,uczestniczyłem,wrociłem.. :D

Pierwszy piknik rok temu był extra więc ten mógł być tylko lepszy i tak było.

Na pewno spora była frekwencja ,niezła pogoda,tradycyjnie przepyszny poczęstunek.

Chwała i szacunek organizatorom,aby nie było tak słodko to organizacyjnie trzeba poprawić/wyznaczyć miejsce dla pilotów i zdecydowanie wyznaczyć konkretnego kierownika lotów bo chwilami było zamieszanie.

Miło było poznać kilka osób znanych wirtualnie z forum,fajnie spotkać się ze stałymi bywalcami takich imprez.

Oby za rok było co najmniej tak samo fajnie :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W imieniu wszystkich członków Sportowego Klubu Modelarskiego w Bobrownikach i swoim własnym chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom pikniku. Dziękujemy za wspaniałe loty, wystawę modeli, serdeczną atmosferę. Wszystkie Wasze uwagi przyjmujemy i będziemy chcieli wykorzystać za rok, na III Śląsko-Zagłębiowskim Pikniku Modelarskim na naszym lotnisku. Już dziś serdecznie Was wszystkich zapraszamy!

Staszek

Zobacz też galerię: https://plus.google.com/100966900942657554841/posts/EQ1MJ6gu3yx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako członek Sportowego Klubu Modelarskiego w Bobrownikach,chcę podziękować wszystkim przybyłym na piknik modelarzom i osobom towarzyszącym,za mile razem spędzony czas.

Jesteśmy początkującym klubem modelarskim,więc za wszystkie niedociągnięcia w organizacji pikniku przepraszamy,postaramy się aby z roku na rok,było coraz to lepiej.

Ja jako osoba odpowiedzialna za poczęstunek,na tym pikniku,starałem się razem z córką i zięciem,jak tylko mogłem żeby kiełbaski,udziec z kurczaka i żurek wszystkim smakował.

 

Więc do zobaczenia za rok na III Śląsko-Zagłębiowskim Pikniku Modelarskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie piknik był pokazem jak niewielka grupa miłośników modelarstwa potrafi zorganizować tak wspaniałą imprezę . Modelarze zawsze licznie przybywają na takie spotkania ażeby zademonstrować swoje "aeroplany" na ziemi i w powietrzu , ale niestety tych którzy przygotowują tą imprezę zawsze jest niewielu i nigdy się o nich nie mówi . Serdeczne podziękowania , pozdrawiam roman .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się całym sercem do podziękowań dla organizatorów pikniku. Od siebie powiem, że Piknik w Bobrownikach jest jedną z tych imprez modelarskich, na które czekam przez cały rok. Tak, więc już cieszę się na spotkanie z Wami w przyszłym roku.

Pozdrowienia dla Jano, Achima, Tomka, Henryka, Staszka i wszystkich przesympatycznych modelarzy z Śląska i z Zagłębia!

 

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wielokrotnie pojawiały się prośby ze strony modelarzy, aby na stronie Klubu można było podglądać co dzieje się aktualnie na lotnisku. Skoro nie mamy kamery online, postanowiliśmy uruchomić dodatkowy kanał informacyjny na Twitterze:

 

twitter.jpg

 

Wszystkie wiadomości wysyłane na kanał związany z naszym lotniskiem będą wyświetlane na bieżąco na naszej stronie. Można również dodać nasz kanał do listy swoich obserwowanych kanałów i jak tylko pojawi się nowa wiadomość z @lot_bobrowniki, zostaniecie o tym fakcie poinformowani.

 

Dzięki temu każdy będzie mógł zobaczyć co dzieje się na lotnisku - czy ktoś jest na lotnisku, czy szykuje się oblot nowego modelu, itp., a wiadomości będą aktualizowane na bieżąco przez wybranych modelarzy znajdujących się własnie na lotnisku. Pierwsze efekty naszego "eksperymentu" z Twitterem będzie można zobaczyć już w najbliższy weekend (tj. ostatni weekend września 2013).

 

Gorąco zachęcamy wszystkich do obserwowania naszego kanału!

Pozdrawiam, pandominox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam Krzysiu!

No cóż. Tylko ten co nic nie robi nie popełnia błędu. Według mnie to co spotkało Wójta, to efekt, że za dużo chciał na raz zrobić dla Gminy, a to nie wszystkim się podobało. Zawsze znajdzie się ktoś komu przeszkadzasz lub jest zazdrosny, że potrafisz coś zrobić. Stare nasze przysłowie mówi: "gdyś wiedział, ze upadniesz, to byś sobie usiadł." W tej Gminie jest odwieczna walka pomiędzy mieszkańcami sołectwa Bobrowniki, a Rogoźnik i obecna sytuacja jest tego dowodem.

Nasze lotnisko zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego położone jest na tak zwanych "terenach zieleni uporządkowanej", zatem jako obiekt sportowo - rekreacyjny wpisuje się doskonale w te plany. Tereny użyczyła nam Gmina, przystosowanie terenu dla potrzeb modelarstwa wykonaliśmy sami własnymi siłami i nakładami, oczywiście za zgodą Gminy. Na wszystko mamy dokumenty.

Z pewnością i nasze umowy pójdą pod lupę CBA, z pewnością będę wzywany do prokuratury na wyjaśnienia jakie z tego są profity, kto je ma, bo tylko takie głupki jak my, modelarze, bezinteresownie chcemy zarazić nasza pasją dzieciaki, odciągnąć ich od komputera, narkotyków czy psychotropów, zaproponować inny, aktywny sposób wykorzystania wolnego czasu, - wszak tam w tych urzędach siedzą moi krajanie, Polacy, a tu obowiązuje przysłowie "każdy sądzi według siebie".

Myślę, ze lotnisko nasze jest nie zagrożone, ale, a nóź znajda się ekolodzy i stwierdzą, że wykosiliśmy 2 ha nawłoci, rośliny podobno miododajnej, ale tak twierdza ekolodzy, pszczelarze już nie.

Póki co proponuje posłuchać piosenki w wykonaniu Krzysztofa DAUKSZEWICZA - "I to jest mój kraj"

Z pozdrowieniami dla wszystkich "pozytywnie zakręconych"

Staszek

Ps.

Szkoda mi Wójta, bo pewnie po tym wszystkim załamie się i nie będzie startował na kolejną kadencję, a szkoda, bo w przeciwieństwie do poprzedników zrobił dla Gminy bardzo dużo, zaś potencjalni kandydaci o których się mówi znowu będą tylko "urzędasami". Obym się mylił!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu!

To fakt. Najlepsze, że podobno latamy między drzewami na cmentarzu oddalonym od naszego lotniska o ok 600 m. Sam ksiądz się z tego śmieje i tylko stwierdza, że tacy "dziwni" ludzie żyją w tej miejscowości. Sam fakt powyżej opisany, nie najlepiej o nich świadczy. Wszak dalej posługując się polskimi przysłowiami musisz stwierdzić, że "paskudny ten ptak, co we własne gniazdo sra". Wszystkich przepraszam za "dobitne" wyrażenie, ale tak brzmi przysłowie.

Staszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zapraszamy na piknik!

Szanowni Koledzy - Pasjonaci modelarstwa lotniczego!

Wzorem lat poprzednich zapraszamy wszystkich modelarzy oraz sympatyków modelarstwa lotniczego RC do udziału w "III Śląsko-Zagłębiowskim Pikniku Modelarskim.

Piknik - jak w latach ubiegłych odbędzie się na naszym lotnisku modelarskim w Bobrownikach, pow. Będzin w sobotę 30 sierpnia 2014 roku od godz. 10:00.

Informacja ta jest przeznaczona dla innych organizatorów, tak by terminy organizowanych spotkań modelarskich nie pokrywały się. (niniejszym rezerwujemy termin imprezy modelarskiej na 30 sierpnia 2014 r.

Koszt uczestnictwa jest bezpłatny, ale będziemy wdzięczni za dobrowolne datki do specjalnie przygotowanej skarbony. Zebraną kwotę przeznaczamy jak corocznie na modernizację naszego lotniska.

Obowiązuje regulamin pikniku z roku 2013.

Jak co roku przewidziany jest tradycyjny poczęstunek.

Staszek

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.