Skocz do zawartości

humor ...( czarny?)


utopia

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, dajcie spokój z politykowaniem i wróćmy do tematu... :D

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

- Janek - woła rano żona - Ty wczoraj dawałeś jeść kotu?

- Tak, ja.

- Ty dawałeś. Ty go zakop.

 

Przychodzi klient do zakładu pogrzebowego i pyta pracownika:

- Czy jest szef?

- Szefa nie ma, wyjechał po towar.

 

Idzie niewidomy z psem przewodnikiem! Pies był kiepski bo wprowadził go w najgorszy ruch, prosto na ulicę. Auta hamują, pisk opon, zamieszanie. Facet w końcu przeszedł. Stanął na brzegu chodnika i daje psu ciastko. Ktoś to zauważył i dziwi się:

- Co pan głupi! Pies mało pana nie zabił a pan mu daje ciastko!

Na to niewidomy:

- Jak mu daję ciastko to wiem gdzie ma głowę i wiem, że mam go z drugiej strony w dupę kopnąć!

 

Hrabia Tom wpadł na herbatkę do Hrabiego Marka.

Nagle pyta:

- Gdzie Lady Mary?

- Na górze - odpowiada Mark.

- Wiesz co, pójdę sprawdzić co u niej słychać...

Za pół godziny wraca, bierze łyk herbaty i mówi:

- Zimna jakaś...

Na co Hrabia Mark:

- Nic dziwnego, w końcu już 3 dni jak nie żyje.

 

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSBP3MLvCslKU39y0Z2kPGNjxjeya-cRSifSUsFoKA-XGBuZ5a9Nw

 

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQV1dDUCUox3BLZX0jXbl02ihhkRCDvgfU_cJDjOuceA7RB30E77w

 

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQix5Sq0Oi-0jH6sDLddMLa0NZKqN3YFsaAM0pDQYACxcQZT6V8

 

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRDwaiRVPskAF59OacCmsqtkiHWxJujGO3dJebK6KrHNGxT-JOx6A

 

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQbqVB2rCrHbYLBhoPvsOSYr-phh07b90I1n8A_MTeWbsiqa_wVVw

 

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSGSIKsp98ogWU80OGWjVHmuhcMaM1s0UCtGVq7ia4sRrzx4-Zqxw

 

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS3oy2cpe3Ha09AJxEQIEBh6RJSj40X1hpmdh8d0OzUEyApcKfe

 

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR7Dwh5gE08Q_BCiIj147FjpTyn4IZv39HHRy7S-b2LXqOIY1Ohyg

 

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQgXpkD5XOuDEftdAMMTcXj4d_lqTsT7QcnrTAYtZaRPThy5QDe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Osobiście Bardzo Dużo zawdzięczam WOŚP. Ponad osiem lat temu na oddziale Neonatologii mój syn korzystał ze sprzętu zakupionego przez tę fundację. Na oddziale 3/4 sprzętu miało plakietki fundacji. Rozmawiałem wtedy z lekarzem który w rozmowie nie wyobrażał sobie funkcjonowania tego oddziału bez tego sprzętu.

Krzysztof jesteś młody i dlatego życzę ci abyś nie musiał być wdzięczny Owsiakowi za ten sprzęt, słowem abyś miał dzieci Zdrowe :D

Krytykantom podpowiadam że mogą zabronić szpitalowi ratowania swoich nowo-narodzonych sprzętem od Owsiaka ponieważ brzydzi ich sposób w jaki ten sprzęt został pozyskany.

To że sprzęt stoi nie wykorzystany świadczy tylko o braku chęci załatwienia tej sprawy.

 

Najłatwiej jest tylko wszystko i wszystkich krytykować, ale tutaj nie ma się czemu dziwić przecież to ,,takie polskie,, :( .

 

Rapier pisał że obsługa sprzętu kosztuje - oczywiście że tak ale mamy już sprzęt i można ratować życie ludzkie. Przecież jest dobrem najwyższym! Politycy i Kościół mają pełne gęby tego frazesu a rzeczywistość skrzeczy.

 

Ktoś pisał że można każdemu coś zarzucić. Ale zazwyczaj robią to miernoty które same nie potrafią niczego dokonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wszystko ma dwie strony medalu .

Owsiak czy nie każdemu można przypiąć łatkę....

pytanie ile z tego jest prawdziwe a ile w tym takiej maluczkiej nienawiści

 

Że robi to za pieniądze? Na jego miejscu też nie firmował bym tak potężnej akcji za free

Z czegoś żyć trzeba i nie mi osądzać na jakim poziomie .

To że ktoś widzi tylko jego występy w TV nie oznacza że na tym kończy się praca związana z tym ruchem.

 

Dziecko mojego przyjaciela żyje dzięki temu że dostarczono sprzęt "od orkiestry" dosłownie prosto z kartona sprzęt wylądował na porodówce.

 

Dziwiły mnie natomiast ruchy w niektórych kościołach gdzie wmawiano wiernym że kto wspiera Owsiaka ten wspiera diabła...

Jak widać nie każdy powinien być kapłanem - chyba że w prawie kanonicznym pomoc bliźniemu już stała się grzechem...?

myślę że gdyby tak z 50% zebranej kwoty trafiło do pewnego jegomościa z Torunia to i było by poparcie znanej rozgłośni radiowej i ciemnej masy jego odbiorców....

 

A tak widzą przystanek Woodstock itd...

proszę zobaczyć - młodzi ludzie tarzają się w błocie jak zwierzęta , jak świnie..... jak u diabła samego

Cóż świnia ma to do siebie że w błotku lubi siedzieć - tak ją bozia stworzyła myślę sobie

 

Smakuje kiełbaska ze świni z szatańskiego błotka? spytałem kiedyś proboszcza z mojej parafii . Udawał Głupa a gdy przypomniałem kazanie nabrał wody w usta ...

To jak to jest że ksiądz może jeść kiełbasę z diabła ..

nie usłyszałem odpowiedzi - odszedł sapiąc jak każdego dnia.... Potrafił rozliczać jaka to rodzina NIE DAŁA na kolędzie czy nie dała na kościół ale sam jakoś zbytnio nie jest wzorem dla innych .

Kiedyś powiedział że ślubował ubóstwo ale nie dziadostwo..bardzo mnie to rozsierdziło.Od tamtej pory nie wspieram już kościoła

 

Jestem za pomaganiem bezwarunkowym. Może i ktoś na tym skorzysta coś tam skubnie...ale ufam że każdy ma swój rozum i kiedyś dotrze do niego co jest ważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby wiec organizatorzy czyli wladze miast , gmin ( bo to z tych budrzetow idzie kasa ) wplacili., przekazali ta kase na jakies konto nic nie organizujac to moznabyloby kupic znacznie wiecej sprzetu. Kilka miast w tym roku wogole nie organizowalo finalu bo ich nie stac bylo.

Każde miasto posiada budżet, mniejszy/większy na promowanie swojej miejscowości czy też nawet na organizację imprez masowych. Coś dla "ludu" :lol:

 

Postawiłbym nawet tezę iż to miasta wykorzystują ową imprezę do swojej promocji - i to całkiem słusznie :) Nie tak wiele imprez jest na taką skalę relacjonowanych.

 

Połączenie zbiórki z imprezą/zabawą/koncertem... to dobry pomysł.

 

Chciałbym też zauważyć iż w innych krajach też wiele sprzętu medycznego w szpitalach pochodzi z najróżniejszych organizacji czy też hojnych darczyńców :)

 

I jak pisze Utopia... "za darmo to nawet w ryja nie dają" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek i tak coś w tej akcji mi nie pasuje, i Państwo powinno te rzeczy sponsorować, a ta cała zebrana kwota np. 40mln, nigdy w 100% nie idzie raczej na te cele. A jak takową robią, to powinna.

WOSP ma do tego prawo ponieważ nie jest fundacją. Fundacja przekazuje 99% na pomoc potrzebującym, a 1 % na działalność fundacji. Warto to rozróżnić...

 

Swoją droga popieram WOSP i Caritas przede wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wszystko ma dwie strony medalu .

Owsiak czy nie każdemu można przypiąć łatkę....

pytanie ile z tego jest prawdziwe a ile w tym takiej maluczkiej nienawiści

Właśnie się zastanawiam czemu ma służyć umieszczanie takiego pseudo humoru na naszym forum - chyba tylko podziałom (jak widać po powyższych postach), a nie jedności w pomaganiu :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój młodszy brat był leczony sprzętem WOŚP i mi nikt nie wmówi a w szczególności jakiś ksiądz który nie ma rodziny tylko liczy co niedziele kase z tacy, że Owsiak to złodziej albo gorzej. Krytykowanie takich ludzi, którzy coś w tym kraju robią wynika z własnej nie mocy . Ja jak widzę tylko wolontariuszy to jak mam to tego zeta zawsze wrzucę i nalepke sobie na maskę modelu przykleję, a może jakiemuś małemu dziecku to uratuje życie. Podejrzewam, że tu jest źródło nienawiści kościoła do Owsiaka jakieś dziwne wywody ile bierze z tego kasy iitp może niech kościół sam pokaże na co idzie kasa z tacki bo to już jest chore. W końcu biedni księża są już o 40mln zł w plecy... też bym się wkurzył :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MGJ, - to jest dział w którym każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie . Wszyscy jesteśmy inny ale to nie powód by to nas różniło w naszym Hobby.

Tak jak jeden lubi PO inny PIS a jeszcze inny jak mu nogi śmierdzą... Ale nikt na nikogo sie nie obrazi - no chyba że ma kompleksy albo co ....

 

 

jeśli chodzi o Caritas.... cóż... ci co mnie znają wiedzą że ja zanim coś wywalę do śmieci wcześniej myślę czy aby ktoś nie będzie miał z tego pożytku. Nigdy biedy nie miałem ale znam wartość przedmiotów...

 

Miałem do wydania meble - zmieniałem w mieszkaniu i starych chciałem się pozbyć...oddać komuś za darmo byle by zabrał

zadzwoniłem na oficjalny numer Caritas w mieście i usłyszałem że to ich nie interesuje ...

no chyba ze NOWE i wystawię im fakturę... (????)

 

kilka dni później pojechałem do "okrąglaka" taki przytułek gdzie dokarmiają potrzebujących - czasem podrzucamy tam różne gifty, trochę ciuchów trochę żywności z hurtowni ...

 

Zagadnąłem kobiety na kuchni że mam meble 5 letnie nieuszkodzone oddam za free byle ktoś zabrał nawet na opał niech sobie porąbie... i w ciągu kilku minut był potrzebujący .

Czyli jak się chce to można znaleźć kogoś kto przytuli to co nam zbywa a babsztyl siedzący w ciepłym biurze nie wyjdzie na ulicę czy do "bidula" bo może tam spotka "biedotę"...

 

Tu nie chodzi o Owsiaka , kościół czy inne fundacje...

 

są ludzie którym się chce i tacy co tylko "reprezentują" a od czarnej roboty mają innych ...

Proszę mnie nie zrozumieć źle ale dla mnie wiele "organizacji " jest chore już z samej zasady natomiast spotykamy w życiu ludzi którzy swoim zapałem potrafią porwać innych i nie pytają" co ja z tego będę mieć ?" I gdy takich spotykam nie pytam z jakiej jesteś partii wolisz" ryżego" czy" kurdupla" wierzysz w boga czy dzikie węże... zwyczajnie trzeba dać się porwać działaniu i nie ważne czy dasz pól majątku czy jak ktoś tam z testamentu ostatni grosz.. czasem samo to że poświęci się komuś trochę czasu dla idei już jest wielkim darem. Nasze życie to nie tylko podatki i "pie..... nie robię :wink: " bo więcej nie muszę..

 

Zwyczajny uśmiech niby nic nie kosztuje... podobno ? Obserwujcie ile osób się do was uśmiechnie bez konkretnego interesu w ciągu dnia - w autobusie , na ulicy itd...

 

Okazuje się że najprostsze przychodzi najtrudniej..

 

kiedyś jeden z biznesmenów powiedział mi po sporej dawce % "pier...le jak mam tak stac i suszyć zęby do tych debili wole im wpłacić na konto i miec to w dupie... "

Odparłem że "CI DEBILE"pracują na to byś miał na kolejne auto i kolejnego konia w stajni ... nie zrozumiał.... dziś facet nie ma nic- jest bankrutem a ci debile jak ich określił założyli spółdzielnię i dobrze sobie funkcjonują..

 

każdy z nas osobno jest tak naprawdę nikim -nawet ze swoim majątkiem - to można stracić szybko ale dopiero społeczeństwo coś znaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caritas, fundacje Polsat tvn24, WOŚP, Anna Dymna....

Każdy robi w końcu coś, żeby komuś innemu (potrzebującemu) pomóc....

Ale wiecie, co jest :( ?

I za co mnie :evil: bierze?

Jak sobie popatrzę i posłucham, że w jednym lub drugim ministerstwie przyznawane są nagrody za:

- poprawę warunków w polskich szpitalach;

- osiągnięcia w dziedzinie rozbudowy sieci drogowej

lub

- poprawę sytuacji społecznej poprzez zmniejszenie bezrobocia!

:rotfl: i tak się to kręci....

Jedni robią (mniej lub więce) inni się nagradzają.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek i tak coś w tej akcji mi nie pasuje, i Państwo powinno te rzeczy sponsorować, a ta cała zebrana kwota np. 40mln, nigdy w 100% nie idzie raczej na te cele. A jak takową robią, to powinna.

WOSP ma do tego prawo ponieważ nie jest fundacją. Fundacja przekazuje 99% na pomoc potrzebującym, a 1 % na działalność fundacji. Warto to rozróżnić...

 

 

No własnie, wcale tak różowo nie jest... Wg naszego prawa, fundacja przekazuje potrzebującym tyle, ile... uzna za stosowne. Bo nie ma w zapisie ustawy, jaką część zebranej sumy, fundacja ma oddać. Dadzą 100zł z miliona? No przecież dali... Fundacja pieniążki zebrała... A reszta, to pokrycie kosztów.

 

Niestety. Jak próbowano ten przepis zmienić, to wszystkie fundacje w Polsce z miejsca zaczęły się drzeć o krzywdzie i niesprawiedliwości. A projekt szybciutko umarł w sejmowych kuluarach. Niestety w Polsce, fundacja to zwykły biznes. Jakoś żaden właściciel fundacji, głodny i bosy nie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian od tego masz głowę i rozum żeby zanim dasz cokolwiek sprawdzić co się z tym będzie działo.

Ja przynajmniej tak robię.

Z drugiej strony ,między innymi koledzy modelarze ,podarowali mojemu Piotrkowi ( wątek Mistrz w TVN powyżej) co najmniej jeden rok życia,

wpłacając 1% na fundację Na Ratunek Dzieciom Z Chorobą Nowotworową , kiedy NFZ się wypiął na dalsze leczenie niestandardowe.

Nie pytali się i nie sprawdzali ,po prostu zaufali że nasza prośba ma sens.

Gdyby nie to to Piotrek nie zdobyłby Pucharu Polski ,tytułu Mistrza Polski ,tytułu HAC (Honoured Air Combatant 2010) przyznawanego w Europie raz do roku .

Nie stałby na pudle Mistrzostw Świata i polewał kolegów szampanem co było jego największym marzeniem .

Wszystko to w tym roku, kiedy urzędnicy stwierdzili brak sensowności dalszego finansowania leczenia.Gdyby nie odważni lekarze ,dobrzy ludzie i fundacja nie przeżyłby tego.

Szkoda że usunęli z archiwum TVP co miał do powiedzenia dziennikarce o Orkiestrze pół roku przed śmiercią .Może zmieniłbyś zdanie.

Na razie KOLEDZY JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY i dziękować będziemy zawsze.

P.S. Polecam tekst Krzysztofa Krauze o tym czym powinniśmy się naprawdę przejmować

>>> dekalog Krauzego<<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marianie - wielki szacunek Tobie i całej rodzinie.

Moim zdaniem nie potrzeba by jakich kolwiek fundacji (które nie wszystkie działają tak skutecznie jak piszesz) gdyby w naszym kraju "odpowiednio grały" te ORKIESTRY (ZUS i US) które grają okrągły rok i kasują nasze pieniądze czy chcemy czy nie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZUS i US są w tym kraju do pobierania stosownych zobowiązań które to każdy obywatel dobrowolnie( bo tak jest śmieszniej) zgadza się płacić...

 

a rząd zamiast rzadzić zabawia się w kolejne konfliktowanie grup zawodowych -teraz lekarze kontra aptekarze .zadyma piękna tylko znowu za teatrzyk płacą podatnicy i biedni schorowani ludzie którzy zamiast dojśc do pełni sił i pracować uprawiają turystykę krajoznawczą i robią sobie wycieczki po kolejnych aptekach ...

 

już jest przepis zabraniający szpitalom przyjmować darowizny..lepiej by się zmarnowało przykładem piekarza który w dobrej woli podarował troche chleba a państwo doprowadziło go do upadku głupimi pomysłami o karnych podatkach.

 

Tak długo jak będziemy żyć w epoce "psa ogrodnika" to sie tutaj nic nie zmieni

tak długo jak polityk będzie dezkarny za swoją głupotę też sienic nie zmieni

 

dodał bym też pełną osobistą odpowiedzialnośc finansową i majątkową adwokatów, lekarzy , radców prawnych , sędziów ,prokurtorów i całej reszty urzedasów.

Gdy człowiek coś zawali w zakładzie pracy to jest logiczne że pracodawca ( najczęściej) go obciąży. Gdy zawali urzednik to nic sie nie dzieje a jesli nawet dojdzie do wypłaty odszkodowania to z wspólnych czyli naszych podatków a urzednik nadal czuje się panem i władcą totalnie bezkarnym .

 

i tym miłym akcentem można by podsumować chęć niesienia pomocy ...

nie dziwi mnie już od dawna fakt że coraz wiecej zakładów woli niszczyć to co im zbywa i złomowac niż podarowac potrzebujacym , zapłacić od tego 23% i jeszcze narazić sie na praktycznie 100% kontrolę która nie przychodzi w celu kontroli ale by cos znaleźć . Wierzcie mi że jak przyjdą na kontrolę to znajdą zawsze . Bo nie myli sie tylko ten co nic nie robi . zwykłe przeoczenie ,brak kropki w zeznaniu podatkowym może miec w tym kraju masakryczne skutki.

 

I o ile w US jakoś już normalniej się rozmawia to w ZUS czuję się człowiek jak "dziki" na księżycu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

utopia napisał/a:

przykładem piekarza który w dobrej woli podarował troche chleba a państwo doprowadziło go do upadku głupimi pomysłami o karnych podatkach.

 

znam tą historię... masakra

Historia i może ujmująca ale... przepisy które tego zabraniają mają zasadne fundamenty, trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin133, - idąc tym tropem legalne i logiczne w sensie myślowym staje się powiedzenie "kowal zawinił cygana powiesili"

 

Akutrat tamta sytuacja była typowym objawem debilizmu urzędników gdyż wspomniany właściciel piekarni nie odliczał nic od podatku nie dokonywał przekrętów a przekazywał potrzebującym wyroby piekarnicze które normalnie trafiły by do śmietnika .

Gość miał zwyczajne ludzkie odruchy -żal było mu wywalić do śmieci więc przekazywał to dalej bez żadnych odliczeń podatkowych itd..

 

poszło o to że chleb nie został wyrzucony do śmieci( urzędowy bełkot - nie został zutylizowany)

 

 

Przy okazji kolejny kwiatek urzędniczej pracy .

W Pile facet prowadził hurtownię CB-radia i takie tam pierdoły działali od godz 6 do 16

 

jak się okazało po g 17 pracownik wracał i prowadził tam nielegalną hurtownię papierosów bez akcyzy ..

 

Gdy się wydało pracownik przyznał się podczas śledztwa że działał sam i właściciel nic o tym nie wiedział . Jednak zarówno właściciel jak i inni pracownicy poszli siedzieć na 9 miesięcy mimo że nie było żadnych dowodów . Prokuratura zajęła i zlicytowała cały majątek właściciela.. Teraz faceta wypuścili stwierdzając że "podejrzenia nie znalazły poparcia w czasie śledztwa" Zniszczyli człowieka i jego pracowników a odszkodowanie które teraz otrzymał od skarbu państwa jest mniej niż 1/10 realnej wartości towaru i jego mienia na dzień dzisiejszy . Też można by powiedzieć że były "zasadne fundamenty" Aktualnie facet trafił ze sprawą do trybunału praw człowieka i wygląda na to że wygra bo prokuratura popełniła błąd i w jednym z dokumentów przyznali sie że podjęte kroki były nieuzasadnione...

 

Szkoda że ten co go wsadził za swoje decyzje nie odpowie tylko zapłacimy MY wszyscy ( skarb państwa) z naszych podatków a urzędnik pewnie dostanie jeszcze premię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin133, - idąc tym tropem legalne i logiczne w sensie myślowym staje się powiedzenie "kowal zawinił cygana powiesili"

Utopia - ja naprawdę nie mam zamiaru i nie miałem dywagować o tym co zrobił czy czego nie zrobił owy piekarz. Ja tylko napisałem iż podstawy prawne zabraniające tego typu procederów mają zasadne fundamenty, niekoniecznie na przykładzie owego piekarza i niestety ani Twoje, ani innych niezadowolenie tego nie zmieni.

 

W innym przydatku 9 na 10 przedsiębiorców miałoby jak to nazwałeś "ludzkie odruchy"... niekonieczne jednak prawdziwe.

 

I jeszcze jedna rzecz bardzo ważna - żaden sąd w takiej sytuacji nie może danej osoby uniewinnić nawet jeśli rzeczywiście była to działalność społeczna lecz doszło do naruszenia prawa, bowiem prawomocny wyrok takiego sądu byłby podstawą obrony w każdym następnym przypadku tego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszkę pokrętnie myślisz ... miałem już zaczątek takiej sprawy ale w przebłysku geniuszu pozwałem prywatnie urzędnika za szkalowanie ,lżenie i naruszenie dobrego imienia osoby fizycznej oraz marki - jako firmy .... efekt był taki że następnego dnia po otrzymaniu pozwy goniec z US znalazł mnie w terenie z pismem że "zaszło nieporozumienie..."

 

czasem trzeba wiedzieć kogo i kiedy miedzy oczy trzeba je....ć :wink:

 

nie zmienia to faktu że jest to cholernie przykre......... bo ci debile tyrają z naszych podatków i nic im nie grozi

 

edit - pozywając urzednika niejako zmuszałem go do publicznego udowodnienia mi winy a nie tylko domniemania popełnienia czynu karalnego " i zrobiło się niemiło"

Nadal w naszym prawodawstwie trzeba udowodnić winę a nie zrzucać oskarżenia i niech podatnik się broni. Miałem 4 sprawy w US wszystkie wygrane z 2 dostałem odszkodowanie..

mi to nie zaszkodziło ale ile jest podmiotów gospodarczych które poległy ludzi co stracili dorobek życia tylko dlatego że jakaś biurwa nie rozumie przepisów a oni nie potrafili sie obronić albo nie byli na tyle kreatywni by poszukać papugi .....

 

 

pytanie kto jest dla kogo urzędnik dla podatnika czy odwrotnie ? NA TYM POLEGA PROBLEM URZĘDÓW W NASZYM KRAJU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.