Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po małej wyprawie pustym samochodem na Słowację (niestety nie mogłem w tym uczestniczyć) powrócili zapakowani po sam dach ... Świry no, co tu dużo mówić  :P

attachicon.gif20160506_184155.jpg

attachicon.gif20160506_184311.jpg

attachicon.gif20160506_184341.jpg

attachicon.gif20160506_184353.jpg

attachicon.gif20160506_184604.jpg

attachicon.gif20160506_190851.jpg

A na deser z auta wyciągnęli to ...

attachicon.gif20160506_184848.jpg

 

RCTeam Kęty rośnie w oczach .. w tym roku z przytupem  ;)  (A to jeszcze nie koniec  :ph34r:  B) )

Model bardzo ładny kolorystycznie super oby się dobrze sprawował pozdrawiam

Mam obawy czy na jesień w takim tempie wystarczy miejsca na lotnisku na wszystkie modele ale z drugiej strony to dobrze pozdrawiam RC TEAM KĘTY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to napisać ;)  ale dziś pojawił się kolejny nowy model na naszym lotnisku.

Co prawda nie oblatany bo wiatr spory ale silnik odpalony ,model gotowy do startu :D .

Su -29 Sebart wersja V1

 

2016-05-07-1518.jpg

 

2016-05-07-1519.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek ,kabinka jest przezroczysta tylko b.ciemna

 

No i tak w ogóle to że pochwaliłeś się modelem to jedno ,a drugie to wypadało by napisać co to w ogóle jest :P

Ni to akrobat ,ni to holownik,ni Piperek co to jest do cholery ? :D.Model opracowany przez Czecha Jana Spatnego jako wielozadaniowy model rekreacyjny  ;) produkowany przez Pilota.

Gratuluję Miro nabytku .

 

To Sky Wolf z Pilota RC -tak powinien wyglądać po złożeniu .

 

 

 

2013119205515245.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt ,nic nie napisałem bo syn mnie praktycznie po części wyręcza, a ja skupiam się na składaniu wraz z Marcinem.Myślę że ten model spełni w końcu moje oczekiwania,bo jest do niedzielnego latania jak i ma zacięcie do akrobacji,no i do holowania też się nadaje,ale serce musiał by mieć większe ale to już bajka przyszłości. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy tam przypadkiem nie dokopaliście się cichaczem do "złotego pociągu"? - pozdrawiam całą ekipę ;).Druga sprawa dlaczego dźwignia gazu w OS-ie do wymiany?

 

Dlatego, że oryginalna dźwignia trzyma się na jednej śrubce, nie ma tam żadnego wieloklina i całość może się popuścić, a wtedy nie ma sterowania przepustnicą. Ja w swoim GT60 też to wymieniałem na coś takiego http://www.modelemax.pl/product_info.php?products_id=10216 i z tego co wiem Kazek w swoim OSie też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dlatego, że oryginalna dźwignia trzyma się na jednej śrubce, nie ma tam żadnego wieloklina i całość może się popuścić, a wtedy nie ma sterowania przepustnicą. Ja w swoim GT60 też to wymieniałem na coś takiego http://www.modelemax...oducts_id=10216 i z tego co wiem Kazek w swoim OSie też.

Dzięki,nie zwracałem na to uwagi a wkrótce chce odpalić swojego Os-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,maska też jest przykręcana od środka górą  na jednej śrubie a dołem na dwóch ,tak że mocowania nie wida

Serwo gazu też ma dwa rozwiązania ,mocowanie do przygotowanych otworów ( lewy lub prawy) wewnątrz modelu lub lużny domek do montażu wedle uznania pod maską.

Podwozie węglowe wraz z kołami i owiewkami ,oraz kompletny zestaw akcesoriów.

Co jest ciekawostką to to że klapy można zintegrować z lotkami i pracują razem ,bo wychył jest możliwy do góry i na dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.