Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...

Myślę jednak że nadal pozostaniemy grupą pasjonatów latających na wynajętym poletku ;) .

...

Rafał w niczym to nie przeszkadza żeby latać takimi jak na fotce wyżej. W grupie siła i kto wie czy się nie dorobicie (na zasadzie zżuty na coś takiego) a poletko trawiaste w niczym nie przeszkadza bo sobie radzi bez problemu z trawiastych. :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A daj mi spokój Miro ... chopie te Phasory to idą chyba przez Honolulu ale jest światełko w tunelu :) .

Silnik ma być w przyszłym tygodniu ,jeśli będzie do max czwartku to może polecę w sobotę/niedzielę ...

Szybciej to i tak Marcin zalata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Janku :)


Gratulacje .

Model którego miałem być niegdyś właścicielem :D ...

Rafał jechałem po ten model w ciemno poza tym , że widziałem kupę zdjęć 500 kilometrów jazdy ale jak go zobaczyłem na żywo super zadbany sprzęt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rafał czy dzisiaj odbyły się jakieś loty w Kętach

Niestety nie odbyły się oficjalne loty. Wiatr wyprostował rękaw ;)  i był mocno zmienny  więc odważnych brak.

 

Ale wydarzyło się dziś coś fajnego co za niedługo pokaże Krystian :D :D

 

P.S "Złoty pociąg" faktycznie odkryto w Kętach lub okolicy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam ! Jak już Rafał napisał, wydarzyło się coś fajnego  :D Po raz kolejny moja zaufana ekipa pojechała na zakupy, tym razem z Rafałem (w których raz jeszcze nie mogłem uczestniczyć) No i tym razem mnie nie zawiedli ponieważ prezent przyjechał dla mnie  :D

Teraz takie małe co nieco ... Extra 300 Extreme Flight 88" 2.24cm rozpiętości.

post-12592-0-41479300-1463340360_thumb.jpg

post-12592-0-31494100-1463340365_thumb.jpg

post-12592-0-52693100-1463340369_thumb.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.