Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock

Rekomendowane odpowiedzi

No Panowie zazdroszczę pozytywnie.
Widać że spotkanie i obloty udane.Tak trzymać :)
Ja już jedną nogą jestem w Dżwirzynie - Havet Hotel Resort
i będzie mi tęskno za ekipą i lataniem.
Myślę że po przyjeździe czym prędzej muszę się zjawić na lotnisku

aby obfocić perełkę Rafała i nie tylko.
Pozdrówka...
 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję Adamie :) .

Owszem ,lubuję się w modelach akrobacyjnych ale modelarstwo/lotnictwo w każdej formie mnie pociąga i ciężko się ograniczać ;) .

Akurat lubię i powozić się po niebie szybowcem i podnieść poziom adrenaliny akrobatem jak i zachwycić się makietą z przepięknym dżwiękiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie,szykuje się ciekawy oblot modelu na naszym lotnisku.... :)

Model/półmakieta  ;)  prawdziwego samolotu który wzbudza spore kontrowersje ze względu na konstrukcję,wizualność ,trudność w pilotażu.Ja mimo jakiegoś tam czasu zabawy w modelarstwo, nigdy nie widziałem na żywo takiego modelu w locie jak i na piknikach,lotniskach a tu proszę,przyjdzie nim lecieć :D .

Model z Gee-Bee z firmy Seagull o rozp. ok 1800 mm z motorem RCGF32 cm. masa na razie nie znana.

 

I na koniec fajna fotka właściciela modelu, który wraz z kolegą Marcinem O złożył model w expresowym tempie i ok. północy SMS -sem zakomunikowali mi iż model gotowy :D .

 

IMG_1127.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam ze swojej strony że to będzie drugie GeeBee na naszym lotnisku :)

Właśnie wczoraj zakupiłem. Niestety elektryk i pianka ale 120 cm w skrzydełkach to też całkiem nie mało przynajmnie jak dla mnie.

Od dziecka byłem zafascynowany tym samolotem więc postanowiłem je spełnić i okiełznać bestię.

Kiedy oblot tego Waszego cudeńka ?

 

Moje GeeBee (jeszcze w pudle ale tak wygląda)

post-14790-0-85896500-1431758678.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Andrzeju,dzięki za pozdrówka :) .

 

A u nas bogaty w wydarzenia weekend :D .

Zostaliśmy zaproszeni na prezentację modeli przed meczem na Woli jak i mały pokaz podczas przerwy.

Oj działo się...proszę o foty,filmy

Został także oblatany "pocisk"  Gee-Bee ;) . Jak praktyka pokazuje lądowanie bez kapotażu prawie niemożliwe chociaż 3 i 4 lot udał się bez tej przypadłości.Model startuje bardzo spokojnie i pewnie ,lot też przyjemny dopóki jest pewna prędkość ,do lądowania trochę nerwowo i mniej stabilnie ale bez paniki...

Kilka filmików i fotki ;)

 

nowe pakiety żelazowo-lipolowe :D :D

 

2015-05-16-844.jpg

 

2015-05-17-850.jpg

 

można na imprezę dowieść model i na dachu

 

image(33).jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozdrowienia Andrzeju 

   A loty zapowiadają się wysokie , na razie sprawy techniczne powstrzymują mnie przed lotem 

ale już wszystko na dobrej drodze by w tym tygodniu Valek z nowym silnikiem w końcu poleciał  :D

Kęty pozdrawiają wszystkich lataczy z Gdyni  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.