Skocz do zawartości

Aparatura jeti


heksodus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Postaw mi kawę na buycoffee.to
W dniu 25.03.2020 o 19:23, Depesz napisał:

Cześć. Z układu zapłonowego (RCExl) silnika Saito wyprowadzony jest przewód do tachometra. Czy jest jakiś moduł Jeti, dzięki któremu telemetria pokaże mi obroty silnika na wyświetlaczu DS-16?

 

Tak.

 

Jeti MRPM - HALL EX działa z modułami zapłonu Saito (sensor fabrycznie jest ustawiony na odczyt z dwóch magnesów, trzeba zmienić w sofcie na jeden). 

 

 http://www.modele.sklep.pl/pl/Katalog/SENSORY-TELEMETRYCZNE/JETI-MRPM-HALL-EX-JEX-MRPM-H.html?producer=3064

 

 

Jest jeszcze inna ciekawa opcja (obroty silnika + temperatura silnika + prąd pobrany z pakietu zasilającego zapłon w jednym urządzeniu) :

 

PowerBox Systems - Spark Switch Pro

 

https://www.powerbox-systems.com/produkte/zubehoer/schalten-und-regeln/sparkswitch-pro.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Depesz napisał:

Dzięki za podpowiedź. Piszesz, że trzeba będzie zmienić ustawienia. Rozumiem, że można to będzie zrobić z poziomu aparatury.

 

Tak, można to zrobić z poziomu aparatury.

 

Praktycznie wszystkie czujniki (także regulatory Jeti) można ustawiać z poziomu aparatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam, 

Ktoś jakiś czas temu pisał o spolszczeniu Jeti, nadajnik da się bez problemu ( no może poza czasem, który trzeba na to poświęcić :) ).

Gorzej z dopinanymi akcesoriami, ale walka z Jeti by podali jak trwa.

Moje radio "gada" po polsku i ma polskie menu :)

Screen004.png

Screen003.png

Screen001.png

Screen002.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Kupilem pod koniec ubieglego roku Jeti DS-16 ale dopiero teraz go otworzylem. @Ziggy polecil mi YouTube Tutorials od Harry Curzon.  Jest ich kilkadziesiat i uwazam., ze sa doskonale. Juz po drugim odcinku rozwiazalem moj pierwszy problem; brak calibracji.

 

Zaczynaje sie od tego:

 

    

 

Jest wiele innych na rozne tematy programowania i obslugi Jeti. Dobrze jest znac Angielski ale byc moze samo video tez pomoze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.