Skocz do zawartości

PZL P11c z depronu - plus plany


robertus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Zaciekawił mnie ten projekt z racji tego że na razie uczę się latać Takie wolne przeloty dają czas na reakcje.Podkład tani może warto by było zbudować coś takiego. I pytanie do was jaki silnik? Pakiet który bym planował użyć to c3 2200mah mam serwa 9 gramowe i silnik redox 500/1000 130w ale jest na prawdę słaby Wolał bym zainwestować w silnik nawet tak trochę na wyrost

Jaka jest masa całkowita do oblotu wersji 1m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie te informacje wyczytałem,wątek przejrzałem z 10 razy

mam

pakiet S3 2200mah

serwa tower pro 9g

rygiel redox 30A

kupie

Silnik EMAX Budget 2220/10 KV930 - 280W

smigło11x6 apc

poleci?

Jest to pierwszy model i pewnie waga będzie wyższa jak u ciebie (wole zapas mocy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mam wydrukowane tak jak piszesz Ładnie podzieliło na kartki A4 tylko kwadrat kontrolny nie ma wymiaru 5cmm jeśli chodzi o tylną cześć Skrzydło wymiar kwadrata 5cm przód wymiar kwadrata 5 cm to jeśli tył ma zły wymiar wyjdzie nieproporcjonalnie i nie będzie pasować. A gimp posłużył tylko do sprawdzenia wymiarów i przód i skrzydło się zgadza a tył nie To nie wina wtedy drukarki Jeśli możesz to podaj mi wymiar jakiegoś elementu tylnego to ja sprawdzę czy mam takie same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.