Skocz do zawartości

Dalszy ciąg projektu "Red Tiger"


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Właśnie przypadła mi do gustu ta bezbarwna folia. Jeśli mimo złotego nie będzie dość widoczny lub znudzi mi się goła wersja, dam jakieś napisy lub grafiki do wydrukowania na samoprzylepnej folii bądź wykorzystam naklejki z nazwami producentów, które kiedyś dorzucili mi w HK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny modelik,brakuje dopełnienia czyli maski silnika...

 

kiedy oblot?

 

a może już był?

 

Pilot czadowo by wyglądał jakby przez przezroczystą folie było widać fotel i jego nogi :)

 

faktycznie niezły pomysł :)Kuba,może warto by pomyśleć nad dorobieniem "dolnej części pilota"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się bardzo podoba ... kolory w sam raz a jak dojdzie owiewka silnika to już będzie miodzio :) owiewkę silnika masz oczywiście w planach ?

Oczywiście, jest w planach.

 

Pilot czadowo by wyglądał jakby przez przezroczystą folie było widać fotel i jego nogi :)

 

Fakt, niestety cała przestrzeń pod pilotem jest tak zajęta, ze nie wcisnąłbym reszty ciała, ale przy budowie w większej skali, na przykład pod benzynę- warto rozważyć. Wtedy transparentna folia byłaby na całej kratownicy (patrz rzut z boku, pierwsze posty). Wersja dla człowieka na pewno tak będzie miała :P

 

Do lotu są potrzebne w zasadzie tylko popychacze lotek i przyklejenie rzepów dla odbiornika oraz kilka wzmocnień. Plus kosmetyka typu mocowanie owiewki, może linki spinające podwozie. Dam też znać ,jak zbierze się na oblot, ale raczej pojadę na lotnisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.