Skocz do zawartości

A może by tak T-shirt forumowy lub kubek


robertus

Czy chciałbyś forumowa koszulkę  

89 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chciałbyś forumową koszulkę

    • Tak, chodziłbym w niej na lotnisko
      75
    • Nie, dziękuję
      14


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Nareszcie znalazłem czas ,zeby się zająć koszulkami :). No więc koszulki zrobię ,chyba wg jednego wzoru takie jak na zdjęciach. Kolor koszulki niebieski , albo biały. z tyłu klogo wielkości 300x55 z przodu małe logo z prawej strony i ewntualnie mały indywidualny napis pod nim. Koszulki dobrej firmy ADLER.gramatura 160 ale jakość moim zdaniem, super rozmairy od XS do.XXXXL

Na odziezy tej firmy pracujemy i jak dotąd reklamacji nie było. :) . na trwałość napisu daję gwarancję, że nie odpadnie i nie wyblaknie ;) .Jezeli ktoś chciałby np polar, lub kamizelkę to w zasadzie nie ma problemu ,ale musimy to uzgodnić. Logistycznie rozwiązałbym to tak: zbieramy zamówienia od chętnych i raz na dwa tygodnie rozzsyłamy zamówienia. Nie mam czasu latac na pocztę codziennie, a kurier jest drogi :rolleyes: . Ci co mają blisko moga odebrac sami , u mnie lub np w sklepie modelarskim na Zawalnej. Koszt jednej koszulki 24zł (białe) i 25zł (niebieskie) + przesyłka ( ile? poinformuję wkrótce) Zamawiamy na mojego maila ackopia@wp.pl po zamówieniu ustalimy formę płatności. Oczywiście jak będą chętni... ;) No i kubki, też nadal możecie zamawiać

A.C.

post-197-0-61597100-1352998559_thumb.jpg

post-197-0-36622700-1352998616_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, logo z LEWEJ strony i jest możliwość nadruku nicka na rękawie. To jest w zasadzie obojętne, gdzie nadruk będzie :) Tylko ,proszę: czytajcie co jest napisane: zamówienia na mail: ackopia@wp.pl Bardzo ułatwi mi to pracę.... I zapomniałem dodać,że każdy kto zamówi coś, dostanie także naklejkę. Drukowaną. Chyba , że chce wycinaną. do wyboru będą takie i takie :) No i przesyłka max ok 4 zł jeżeli będzie priorytet :) chyba,że paczka będzie, to od 9,50 do 12 zł. Ale sprawdzę to jeszcze dokładnie

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: przepraszam nie zauważyłem posta robertusa z tabelą rozmiarów.......

 

Czy jeśli ktoś zamówi np. L a jego brzuszek okaże się na XL czy jest możliwa wymiana takiej koszulki ( koszty przesyłki po stronie kupującego)??

Edytowane przez tomyy29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie mialem to zaproponować.Ale ja to widzę tak, że ten temat można by zmienić na podpięty, albo ogłoszenie. Myślę ze nowego tematu nie ma co zakładać. No i dobrze by bylo,zeby był widoczny także dla tych co się nie logują ponieważ bardzo wielu użytkowników forum po prostu się nie loguje, albo robi to bardzo rzadko. I nie wiedzą nawet, ze temat koszulek w ogóle istnieje

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.