Skocz do zawartości

Kamerka w breloczku sprawdzone źródło?


Donaro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym kupić kamerkę w breloku na mojego geobata i zastanawiam się gdzie kupić model 808HD #11 HD aby mieć pewność że to na pewno ta. a nie podróbka w takiej samej obudowie. ;)

 

Poczytałem posty na forum i myślę że ten model spełnia moje wymagania. Znalazłem na ebeyu sprzedawce, który sprzedaje te kamerki po 32 dolary czyli około 101 zł z przesyłką tylko zastanawiam się czy warto.

 

Macie może jakichś sprawdzonych sprzedawców?

 

Podaje link:

http://www.ebay.pl/itm/808HD-11-HD-DV-KeyChain-Lens-Camera-Cam-H-264-720P-New-/160595839562?pt=US_Surveillance_Digital_Video_Recorders_Cards&hash=item2564420a4a#ht_7079wt_882

 

a może ewentualnie coś od nas z allegro?np:

 

http://allegro.pl/br...2823418521.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chciałbym kupić kamerkę w breloku na mojego geobata i zastanawiam się gdzie kupić model 808HD #11 HD aby mieć pewność że to na pewno ta. a nie podróbka w takiej samej obudowie. ;)

 

Poczytałem posty na forum i myślę że ten model spełnia moje wymagania. Znalazłem na ebeyu sprzedawce, który sprzedaje te kamerki po 32 dolary czyli około 101 zł z przesyłką tylko zastanawiam się czy warto.

 

Macie może jakichś sprawdzonych sprzedawców?

 

Podaje link:

http://www.ebay.pl/itm/808HD-11-HD-DV-KeyChain-Lens-Camera-Cam-H-264-720P-New-/160595839562?pt=US_Surveillance_Digital_Video_Recorders_Cards&hash=item2564420a4a#ht_7079wt_882

 

a może ewentualnie coś od nas z allegro?np:

 

http://allegro.pl/br...2823418521.html

 

 

ja kupiłem na próbę tą kamerkę, w opisie jest zaznaczona wysoka rozdzielczość, jak dojdzie zrobię próbny lot , zobaczymy co to warte:)

 

http://allegro.pl/mini-kamera-usb-brelok-szpiegowska-micro-sd-pl-i2794918446.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volt777 mam wrażenie że ten sprzedawca niezbyt rzetelnie opisał przedmiot. ;) Spójrz na zdjęcie jak niedokładnie spasowana jest obudowa. No nic jak cos 30 zł to nie fortuna życzę Ci jednak, aby była cokolwiek warta ta kamerka. Zawsze można sprezentować komuś jako fajny gadżet na mikołaja :D

 

Pituch dzięki Ci za namiary ;) tego potrzebowałem. Muszę to rozważyć czy wziąć tę droższą czy zaryzykować te tańszą. Chyba warto dołożyć.

 

 

A może ktoś chce sprzedać model 808HD #11 lub jemu podobny? Dziękuję za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupujcie pod żadnym pozorem na allegro breloczka o rozdzielczości hd za 30zł !! Sprzedający wspominają o rozdzielczości 720 ale nie dodają drugiej części - 480. Razem mamy 720x480 a nie 720p...

Posiadam model #11 ale jak już kupować to #16 V2 - było bardzo dużo na ten temat. Odsyłałem również do mojego kanału na youtube by porównać filmy z wymienionych kamer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irku szukałem na forum ale nasza forumowa wyszukiwarka nie znajduje za wiele. Ręcznie przeglądałem tematy ale nie natrafiłem nigdzie na twój kanał na yt. Podaj swoja nazwę;]

 

Jeszcze jedno pytanie: Widziałem że te kamerkę 808 #16v2 można kupić nagrywająca w formacie avi i mov. Który lepszy format?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o 808#18? Czytałem że to następca #11 ale że można jej użyć jako fpv. Tylko że podobno #18 to inny producent. gorszy? lepszy? nie wiadomo...

 

tak wiem o tych obiektywach tylko że cena z obiektywem D to plus 40 zł. Miało być budżetowo do 100 zł :P gdzieś czytałem że do #11 można pobrać jakiś soft i można używać jako fpv.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

edit:

 

Ok dobra, już doczytałem że 808#18 to inny producent, inne materiały, ale jakość wcale nie lepsza i wiesza się podobno podczas nagrywania i przechodzenia z bardzo jasnej do ciemnej sceny.(to tak na marginesie jakby ktoś sie chciał kiedyś porwać)

 

Wybór padł na 808#16 v2 z soczewką B. Opcja z soczewką D jest 3 zł droższa, ale nie podoba mi się ze względu na odstający obiektyw. Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak to zawsze można dokupić. Fajnie że części można podmienić. Może w przyszłości wyjdzie jeszcze lepsza soczewka. Tylko czy warto?:) Mógłbym kupić od razu, ale myślę że aż takiego szerokiego kąta nie potrzebuję. Jak dojdzie przesyłka- czyli zapewne za jakieś 3 tygodnie to napisze czy wszystko było ok. Póki co 2 dzień czekam na weryfikacje pay pal, abym mógł zapłacić ehh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co 2 dzień czekam na weryfikacje pay pal, abym mógł zapłacić ehh...

 

Dziwne, kupując na ebayu automatycznie przekierowuje mnie na Pay-Pal gdzie dokonuję płatności bezpośrednio z konta. Nie ma mowy o jakiejś weryfikacji, zapłata następuje błyskawicznie i za momencik mam na maila potwierdzenie zapłaty.

Od tego sprzedawcy - jeśli to ten sam elo...coś tam - kamerki szły do mni 8 czy 9 dni więc błyskawica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irku dzięki za info. Sprawdziłem to i się okazało, że przelałem za mało pieniędzy za przedmiot i że nie miałem wystarczających środków na koncie pay pal, więc domagało się ode mnie karty kredytowej, a ja myślałem że to dlatego że jeszcze nie byłem zweryfikowany. ;)

Na przyszłość jak ktoś będzie przelewał kase na konto pay pal to niech nie sugeruje się ebayem. Mi pokazywało za przedmiot w GBP 26.96 czyli około 136,96 na ebayu. Natomiast przy zapłacie przeliczyło sobie na 143,18 zł. Przesyłka była bezpłatna wiec po prostu chyba ebay i pay pal maja inny przelicznik. Może inny kurs waluty? Nie wiem. Dopłaciłem na konto 10 zł i poszło bez problemu. Płaci się łatwiej niż przez allegro:P Jeszcze raz dzięki. Zapłacone i potwierdzone już :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja kupiłem kamerkę 16v2 w zeszłym miesiącu od sprzedającego z linku który podał kolega Pietuh (sprawdzony chłopak) i dotarła do mnie po 8 dniach.Model v11 to już przeżytek i jakość nagrań dużo gorsza od najnowszych wersji.Dodatkowo w wersji 16v2 można zmienić soft który nam daje możliwość ingerencji w ustawienia kameki oraz wybór pliku wyjściowego czyli między MOV a AVI.Dodatkowo mamy możliwość użycia kamerki do lotów FPV ponieważ ma już wyjśćie video oraz w komplecie zestaw potrzebnych przewodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kamera doszła oczywiście rozdzielczość pic na wodę jest 720x480 i tego się spodziewałem choć w opisie jest 1280x.. wysłałem meila sprzedawcy żeby bzdur nie wypisywał, choć zdziwiła mnie instrukcja od chińczyka wyraźnie napisane video 1280 x 960 i tego się pewnie sprzedawca będzie trzymał, jakość na zewnątrz ok, nie wiem jak będzie w locie przekonam się jak będą warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego typu przypadki są nagminne na rynku, dlaczego? bo to wina nas samych czyli klientów.

Dajemy sobie wcisnąć kit z reklam i opisów bo dla nas najważniejsza jest cena, a jeżeli chcemy coś kupić to zaczynamy czytać opinie użytkowników bo nie wierzymy w parametry podane przez sprzedającego.

Wystarczy po stwierdzeniu niezgodności podanych parametrów ze stanem rzeczywistym zwrócić towar i zażądać wymiany zakupionej rzeczy na zgodną z opisem.

Nikt tego nie robi bo te 20, 50zł nie warto się pieklić i tracić czasu.

Rok temu sprzedawałem na Allegro kamerkę 808#16 za cenę zakupu i był to jedyny prawdziwy opis parametrów wśród setek kamerek "szpiegowskich" skutek był taki, że dostałem kilka maili z pytaniem czy mnie nie pokręciło.

Po ostatnim takim zakupie obiecałem sobie, że nie odpuszczę nikomu kto wciśnie mi kit, opisany jako coś innego, a że idzie zima i w moich hobby zastój to się trochę pobawię i może zamieszczę na naszym forum testy kamerek "FULL HD"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.