Skocz do zawartości

Kamerka w breloczku sprawdzone źródło?


Donaro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale piszą o funkcji AUTO oczywiste jest, że nie miałem na myśli ruchomej optyki tylko fabryczne ustawienie. Skoro jednak łapie ostrość od kilkudzisięciu cm do nieskończoności to jak to nie nazwać jak AUTO...

Tu masz teścik mojej #16 V2 :

Stoję na balkonie, którego fragmenty widać momentami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Skoro jednak łapie ostrość od kilkudzisięciu cm do nieskończoności to jak to nie nazwać jak AUTO...

 

Chwytem marketingowym. Pewnie przesłona jest wysoka stąd głębia ostrości szeroka.

W jednym z aparatów szumnie nazwana opcja "anti-shake" polega na skróceniu czasu i zwiększeniu ISO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynosił listonosz za potwierdzeniem odbioru - chyba. Piszę chyba bo ostatnio odbierałem z Chin na poczcie tylko dlatego, że nie mieściła się w skrzynce. Nie sugeruj się tymi 8-9 dniami: przed świętami może być inaczej i w różnych ich przed i po lokalnymi świętami. Tylko jedna przesyłka nigdy nie dotarła ale ebay zwrócił należność bo to są "ubezpieczone" przez nich przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czekam i czekam a kamerka jeszcze nie doszła:( Od 29.11 minęło już 20 dni. Co sądzicie? Zaginęła czy to przez święta? ile czasu u Was szła przesyłka? U Irka szła niecałe 2 tyg a u mnie już 3 ;/

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ok dotarło ;] Po 30 dniach ale dotarło. Już się bałem że zaginęło. Wszystko ok. Działa. Dzięki za wszystkie posty. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.