Skocz do zawartości

Pfalz wersji E lub A


Irek M

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 196
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

No i stało się... model oblatany :jupi: Wymysliłem sobie, że nastąpi to na plaży. zmieniłem koła na zwykłe piankowe by nie zapadały sie te makietowe wąskie. Wystartował spokojnie chlapiąc wodę na boki. Właściwie nawet nie trzeba było trymować - szedł jak po sznurku. Spacerowiczom też sie podobało zwłaszcza niskie przeloty; praca 4suwa i szum linek naciągu...Jednak coś poszło nie tak... po paru minutach lotu model przestał reagować na stery :( I to akurat gdy leciał w stronę morza) na większej wysokości - chciałem znowu zmierzyć wysokość. Jednak gdy był jeszcze widoczny bez problemu widac było że zaczyna zataczać kręgi jednak stale oddalając się ku pełnemu morzu stale wznosząc się... W ten sposób straciłem go z oczu. Super rozpoczęcie sezonu, nie mówiąc o nacieszeniu sie modelem.

Do działu kraksa nie wstawiam bo właściwie nie widziałem ja, jak i licznie obserwujący kraksy. Na odzyskanie modelu też nie ma co liczyć. Zastanawia mnie jednak co zakłóciło pracę, woda? co innego? Bo to że zataczał kręgi to akurat funkcję save czy jakoś tak, ustawiłem.

No nic trzeba się z tego jakoś otrząsnąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Eze za pocieszenie, zostały jeszcze karabiny i pilot...

Olo - w moim przypadku dzień tygodnia jest bez znaczenia. Wczoraj byłem np w terenie na poszukiwaniach skarbów, mam przecież wolne jeszcze pare miesięcy. Od strony organizacyjnej nie mam sobie nic do zarzucenia, może gdybym odrzucił plażę to nie wystartowałbym wcale. Niestety teraz to tylko gdybanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem znowu zmierzyć wysokość

Trochę szkoda, że rekord miał być bity razem z oblotem.

No, ale zostały Ci ładne kółka, chyba stery - na tych "fundamentach" zbudujesz sobie nowego :D

 

Edit:

No właśnie :D kółka, karabiny, pilot - to niezła podstawa do robienia nowego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.