Skocz do zawartości

Aukcje ciekawych silników


MASK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, mam już jednego.

 

Ale trafił mi się "klasyczny wałek", i zamiast gościa od razu zgłosić, to pomyślałem, że tym razem dam się oszukać. Czerwonych lampek zapaliło się kilka: rażąco niska cena (ale to bardzo rażąco!) i konto z siedmioma tylko komentarzami. Co prawda komentarze były pozytywne, ale w kontekście bardzo rażąco niskiej ceny było oczywiste, że facet chce mnie oszukać. Niestety, jak na złość, bezczelnie przysłał mi nowego Moki 210, dokładnie takiego, jaki był na aukcji. Czuję się oszukany, bo miałem być oszukany a nie jestem. I gdyby przyjmował zwroty, to odesłałbym mu go, brrrr  :(
Oto on:

DSC_5982.thumb.JPG.56ad99f30598434a37748e32b3a49da6.JPG

  • Lubię to 1
  • Haha 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jarek996 napisał:

Wyprowadz sie do USA. Kupisz tanio silnik, ale jak powaznie (zreszta wystarczy nawet SREDNIO) zachorujesz, to pojdziesz mieszkac do przyczepy, albo pod most (jak zdazysz). 

Właśnie z tego powodu dawno temu nie emigrowałem, poza tym było bardzo trudno nostryfikować dyplom obcokrajowcowi , a były tylko dwa podejścia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, witold_pi napisał:

Przybył FOX EAGLE z 1990 r 27400- która to wersja i czy gaźnik jest już ok?

jakieś zdjęcie???

 

 

Widzę, że E 155-4C obrodziły ostatnio:

https://www.ebay.com/itm/314461543674

i z pompą:

https://www.ebay.com/itm/115704274207?mkcid=16&mkevt=1&mkrid=711-127632-2357-0&ssspo=wCU4VdC2SMC&sssrc=2349624&ssuid=xd90axzPQUm&var=&widget_ver=artemis&media=COPY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.