Skocz do zawartości

Aukcje ciekawych silników


MASK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Paweł Prauss napisał:

kto nie ryzykuje nie pije szampana😁

 

Ja juz NIE musze ryzykowac. To co chce, mam w ilosciach HURTOWYCH 😉

Czy bede mial szosta  80 (mam pewnie piec, czy moze nawet szesc, nawet nie wiem dokladnie ), to juz naprawde NIE ma dla mnie znaczenia. Czar radosci prysnal po trzeciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek ,wiem ze zbierasz ENYA motory ...ale to nie znaczy ze nie mozesz miec Valentine  !    - to tak jakbys napisal ;  "a po co mnie to"   przy silniku   AH  (Arne Hende )  , musisz przyznac ze oboje

robia /robili wspaniale silniki  ktore sa rarytasami   ...to nie jest seryjna masowka  ,od ktorej juz dawno odeszlem....

 Z Kolekcjonerskim Usciskiem    Janek       ....Pozdrowienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Janeczek napisał:

Jarek ,wiem ze zbierasz ENYA motory ...ale to nie znaczy ze nie mozesz miec Valentine  !    - to tak jakbys napisal ;  "a po co mnie to"   przy silniku   AH  (Arne Hende )  , musisz przyznac ze oboje

robia /robili wspaniale silniki  ktore sa rarytasami   ...to nie jest seryjna masowka  ,od ktorej juz dawno odeszlem....

 Z Kolekcjonerskim Usciskiem    Janek       ....Pozdrowienia 

Arne Hende nie robił silników, a zamawiał ich wykonanie na Ukrainie - wiem nawet u kogo, bo byłem w tej wytwórni, sprzedawał je później z niezłym zyskiem…

To tak gwoli jasności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Paweł Prauss napisał:

Arne Hende nie robił silników, a zamawiał ich wykonanie na Ukrainie - wiem nawet u kogo, bo byłem w tej wytwórni, sprzedawał je później z niezłym zyskiem…

To tak gwoli jasności.

Nie myslisz chyba ze Arne Hende -starszy Pan siedzial przyTokarce/Frezarce i sam produkowal te malenstwa  .W Ukrainie produkowano wiele wspanialych  silnikow , nie tylko dla Arne - ale Arne je sygnowal i na calym Swiecie sa wlasnie znane pod jego nazwiskiem  ...Swietny pomysl  !

a ze sprzedawal je z zyskiem - jego sprawa 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie bez wstępu.

Uważajcie Panowie na zakupy na Kleinan…

Jesienią październik/listopad kupiłem (tak mi się wydawało) model. Oczywiście wcześniej zapytałem czy wyśle do Polski bo niektórzy mają na nasz kraj alergię zwłaszcza die Österreicher. Oczywiście zgodził się Pan Niemiec wysłać oraz mogłem zapłacić PayPal-em. Od razu jak normalny człowiek uregulowałem rachunek i jakież było moje zdziwienie gdy po około godzinie dostałem alert/ostrzeżenie z Kleinan…. że ktoś bezprawnie użył konta osoby ble, ble, ble. Jeżeli już wpłaciłem pieniądze to oferujemy pomoc i był link. Super!  Wypełniłem, dostałem odpowiedź że już nic nie muszę robić. W grudniu pod koniec roku znowu do nich napisałem w styczniu ponowiłem i NIC, żadnej odpowiedzi oczywiście ani kasy. Jedynie co zrobili to zablokowali mu konto. Zadzwoniłem do kolegi w Niemczech, że mam problem i co mam robić jak odzyskać pieniądze. Odpowiedział, że NIC! Sam miał podobny przypadek i nawet zlokalizował oszusta, zgłosił na policję i……   Mówiąc naszym językiem niska szkodliwość czynu czy cuś w tym stylu. Tak nawiasem mówiąc ten mój Niemiec miał bardzo rzadkie (jedno jedyne na instagramie) wschodnie imię i nazwisko no ale nie każdy niemczor to Hans, Müller czy Schmidt.

ZŁO ZAWSZE ZWYCIĘŻY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź PayPal poniżej.

No i jeszcze dla bezpieczeństwa kazali mi zmienić hasło to tak jak by to na moim koncie doszło do nieautoryzowanego coś tam, coś tam

 

"Zakończyliśmy analizę Twojej sprawy dotyczącej nieautoryzowanej płatności i stwierdziliśmy, że nie doszło do nieautoryzowanego działania. W przypadku niezadowolenia z zakupu zachęcamy do skontaktowania się ze sprzedającym w celu znalezienia rozwiązania tej sytuacji. Jeśli takiego rozwiązania nie uda się znaleźć, możesz zgłosić spór w Centrum rozstrzygania.

Aby uzyskać więcej informacji o tych sprawach, zaloguj się do konta PayPal i przejdź do Centrum rozstrzygania"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu Paypal nie wie czy nie jesteście w zmowie. Jeśli masz jeszcze jakieś możliwości odwołania, to zrób to. Racja jest po Twojej stronie, co nie znaczy, że nie zapłacisz za swoją niefrasobliwość. Spróbować warto, to kosztuje tylko odrobinę czasu i energii.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.