Skocz do zawartości

Aukcje ciekawych silników


MASK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, MASK napisał:


Jak to nie zdążyłeś, dostałeś przecież cynk zanim pojawiła się na ebayu 🙃

Nie można niestety kupić wszystkich kolekcji Europy w jednym tygodniu 🙂

11 minut temu, d9Jacek napisał:

Paweł, w3łaśnie wracam z Rotterdamu👌

Ooo to moje gratulacje Jacku!!!

Odsprzedasz mi jednego Aero?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to bylo, bo nie otwiera ? 

Jesli to byla nowa ENYA 80 -4C za 135 EUR to byl to klasyczny walek. Takie ogloszenia zglaszam natychmiast, jako podejrzane (RAZACO niska cena )

Na probe kaze sobie przyslac dodatkowe zdjecie gaznika od tylu, zeby sprawdzic typ. Wtedy jest odpowiedz, ze silnik u kolegi, albo cos innego. Tak naprawde, to tego silnika NIE MA  😂  Na zagfranicznych stronachj tez coraz wiecej przekretow. Trzeba bycv czujnym,. Najczesciej wiadomo po kilku zdaniach, czy ma sie do czynienia z modelarzem, czy panem zlodziejem. Nie znaja terminologii i opisuja wszystko bardzo ogolnie, NIGDY nie wchodzac w szczegoly. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, jarek996 napisał:

Co to bylo,

 to był  tzw  fux.ale sprzedane...dlatego się nie otwiera...poszła za 130 €

nie wiem czy wałek bo można było przyjąc opcje  gwarancji servisu

 

Unser Käuferschutz sichert dich ab

0,35 € + 4,5 % des Artikelpreises
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jarek996 napisał:

Co to bylo, bo nie otwiera ? 

Jesli to byla nowa ENYA 80 -4C za 135 EUR to byl to klasyczny walek. Takie ogloszenia zglaszam natychmiast, jako podejrzane (RAZACO niska cena )

Na probe kaze sobie przyslac dodatkowe zdjecie gaznika od tylu, zeby sprawdzic typ. Wtedy jest odpowiedz, ze silnik u kolegi, albo cos innego. Tak naprawde, to tego silnika NIE MA  😂  Na zagfranicznych stronachj tez coraz wiecej przekretow. Trzeba bycv czujnym,. Najczesciej wiadomo po kilku zdaniach, czy ma sie do czynienia z modelarzem, czy panem zlodziejem. Nie znaja terminologii i opisuja wszystko bardzo ogolnie, NIGDY nie wchodzac w szczegoly. 

Jarek ma rację, zresztą ktoś dał na ten temat ogłoszenie na ebayu  , może zostało zdjęte przez ebay?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, jarek996 napisał:

Trzeba bycv czujnym,

Ok...masz rację ( w zasadzie )...

ale  własnie  przyszła paczka  z Niemiec  z kompletna deska  do NSU TT (  panel, obrotomierz, prędkosciomierz i wslaznik poz .paliwa ). Przeciętna cena  na eBayu to 290 €

Ja  zapłaciłem 136€  wraz z przesyłką... A może powinienem  napisac do sprzedającego, że za  tanio sprzedaje😜 ??

Co powiesz o Luisie? Luis sprzedawał niektóre silniki  za 1/4 wartości.... Czy to też przekręt był ? temat znasz

 

Nie kazdy jest oszustem

16 godzin temu, jarek996 napisał:

Na probe kaze sobie przyslac dodatkowe zdjecie gaznika

tak, i to jest bardzo dobra metoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2023 o 11:38, jarek996 napisał:

 

Jesli to byla nowa ENYA 80 -4C za 135 EUR to byl to klasyczny walek. Takie ogloszenia zglaszam natychmiast, jako podejrzane (RAZACO niska cena )

(...)

 

Cholera, ja takie silniki zawsze brałem. Ostatnio też kupiłem kilka, które pasują do Twojego opisu "klasycznego wałka". Teraz będę natychmiast zgłaszać zamiast kupować. Ależ byłem nieodpowiedzialny. Człowiek uczy się przez całe życie ;)

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MASK napisał:

Cholera, ja takie silniki zawsze brałem.

Marcin ja  tez.... więc  tę ENYE  80-4C to ja łyknąłem:),  dziewczyna kasy jeszcze nie dostała- dostanie ją wtedy kiedy  ja dostanę silnik i bedzie zgodny z opisem...

Ale  moge ją ENYE, a nie dziewczyne  odstapić Jarkowi   tj. bez wałka..Jak dla niego 490€ - przesyłka gratis

czy kupno nowego NELSONA F1C za 200 PLN to też wałek ?;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, d9Jacek napisał:

Marcin ja  tez.... więc  tę ENYE  80-4C to ja łyknąłem:),  dziewczyna kasy jeszcze nie dostała- dostanie ją wtedy kiedy  ja dostanę silnik i bedzie zgodny z opisem...

Ale  moge ją ENYE, a nie dziewczyne  odstapić Jarkowi   tj. bez wałka..Jak dla niego 490€ - przesyłka gratis

czy kupno nowego NELSONA F1C za 200 PLN to też wałek ?;)

Wydaje mi się Jacku, po uwzględnieniu populacji silniczków marki Enya w których to posiadaniu jest Jarek, iż Twoja oferta nie jawi się  dla niego zbyt atrakcyjną 😁

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Paweł Prauss napisał:

atrakcyjną 😁

Pawle....alez to jest specjalna oferta wyłacznie dla Jarka, uwzgledniająca  jego wymagania odnośnie wałków... przecież sam to  jasno napisał..

Jak cos jest tanio to musi być   wałek, więc jest super drogo:)..

nie ukrywam ,że popłakałem się ze wzruszenia😎

edit:

a czy można kupić coś wartościowego tanio ( bez wałka)???

Nooo...jak sądzisz ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, jarek996 napisał:

Wy pewnie tez macie walki. "Oddam nowa ENYE 80-4C za 15 dolcow" 😂

 

Nie. Kilka razy mi się zdarzyło, że przedmiot został wystawiony przez pomyłkę - w każdym przypadku sprzedawca przeprosił i odesłał pieniądze. Raz, ktoś kto był po drugiej stronie, napisał, że właściciel konta, ma ciężki covid i nie potrafi odesłać pieniędzy, sugerował kontakt z ebayem. Pieniądze wróciły po kontakcie z ebayem. 

Kupuję nawet od sprzedawców mających "ZERO" komentarzy, którzy piszą, że nic o silniku nie wiedzą - no ale to już jest wałek bezczelny i zuchwały ;D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie ja duzo kupuje (w Niemczech) jest coraz wiecej klasycznych przekretow. Lewe konta na tej stronie, lewe na PayPalu ITP.

Sama strona nawet ostrzega, zeby byc BARDZO ostroznym. Jasne, ze mozna trafic na okazje, ale czesto przy dziwnych cenach lampka sie jednak zapala. Bylo ostatnio kilka OS FT 160 i 300 za jakies smieszne kwoty. Zadalem jakies pytania i nawet dostalem odpowiedz. Pozniej anons zniknal (ktos , kupil, wycofali ? -tego od razu nie wiem) . Jesli sie mialo kontakt ze sporzedajacym( a jak pisze, zadaje jakies dziwne pytania) i bedzie walek, to dostajesz maila, zeby UWAZAVC, bo widzieli ze miales z nimi kontakt. Ostrzeglem juz z 5 razy o podejrzanych anonsach i wuiekszosc to byly walki. Swiat schgodzi na psy (choc akurat psy, to styworzenia na ktore mozna w 120% liczyc). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.