Skocz do zawartości

Aukcje ciekawych silników


MASK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam Was i informuję,  że jeszcze przebywam w przyrodzie i mam się całkiem nieźle . Przesyłam  link  od allegrowicza jakiego raczej warto śledzić - ponieważ całkiem często sprzedaje ciekawe motorki . https://allegro.pl/oferta/silnik-supertigre-2000-25cc-dla-kolekcjonera-10165855779

  Podejrzewam,że to modelarz , choć sprzedaje  różności z dziedziny elektroniki dla koneserów .

  Nie widziałem jeszcze silników z takim mocowaniem  .  Odkopuję się powoli z codziennego znoju przed emeryturą i jak się odkopię  to...Nareszcie odżyję modelarsko.

 Pozdrawiam wszystkich Kolegów - życząc głównie uniknięcia Covida , oraz powodzenia  we wszystkim co czynią ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To handlarz złomu z niemiec (on powinien dostać karę za zaśmiecanie środowiska odpadami), już sprzedaje pod 3 cim nikiem na alledrogo. Takie mocowania były produkowane do ST jaki i MVVSów (dużych).Szcytem głupoty jest wybebeszanie wszystkiego co się da a potem sprzedawanie np. 10 gaźników bez połowy części. Ale każdy orze jak może.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2021 o 22:10, witold_pi napisał:

To handlarz złomu z niemiec (on powinien dostać karę za zaśmiecanie środowiska odpadami), już sprzedaje pod 3 cim nikiem na alledrogo. Takie mocowania były produkowane do ST jaki i MVVSów (dużych).Szcytem głupoty jest wybebeszanie wszystkiego co się da a potem sprzedawanie np. 10 gaźników bez połowy części. Ale każdy orze jak może.

Chyba nie mam innego wyjścia jak przyznać Ci rację .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Marcin , ale wiesz o CO mi chodzi z tym ( Bez ................. sie nie liczy ) ???

Nie wiem na ile siedzisz w polskiej prasie i wydarzeniach w kraju .

 

 

 

Chetny na nowego LASERa 75 ? 

https://www.tradera.com/item/302065/448444084/laser-75-fyrtakts-glodstiftsmotor

Moge pomoc w licytacji .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2021 o 13:52, jarek996 napisał:

Marcin , ale wiesz o CO mi chodzi z tym ( Bez ................. sie nie liczy ) ???

Nie wiem na ile siedzisz w polskiej prasie i wydarzeniach w kraju .

 

 

 

Chetny na nowego LASERa 75 ? 

https://www.tradera.com/item/302065/448444084/laser-75-fyrtakts-glodstiftsmotor

Moge pomoc w licytacji .

 

 

Jarek może będziemy uzgadniać co kto licytuje na traderze? Jak Ci na czymś na 100% zależy to napisz na priv - głupio robić sobie konkurencje ? Nie wiem czy będziesz licytował dla Pawła wspomnianego Horneta, ja go odpuszczam chociaż szukam czegoś fajnego na biurko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, modevil napisał:

głupio robić sobie konkurencje ?

 

Alez konkurencja to zdrowa rzecz !!!  ?

 

Z drugiej strony to badz pewny , ze jak MI na czyms zalezy , to bedzie to MOJE , niezaleznie od konkurencji ?

Przesuwam wtedy granice rozsadku , na granice "wkurwu" i przeplacam ?

 

Jak ja tam "walcze" , to jestem ( w 90 % przypadkow )  najemnikiem Pawla. Dla siebie to ew. w innych dzialach ( ksiazki ITP ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jarek996 napisał:

 

Alez konkurencja to zdrowa rzecz !!!  ?

 

Z drugiej strony to badz pewny , ze jak MI na czyms zalezy , to bedzie to MOJE , niezaleznie od konkurencji ?

Przesuwam wtedy granice rozsadku , na granice "wkurwu" i przeplacam ?

 

Jak ja tam "walcze" , to jestem ( w 90 % przypadkow )  najemnikiem Pawla. Dla siebie to ew. w innych dzialach ( ksiazki ITP ) 

 

Nawet "wkurw" nie pomoże jak licytujesz przeciwko profesjonalistom ?  Licytowanie w ostatniej sekundzie to przedszkole. Brak odświeżeń, dodawania do obserwowanych itp, to też przedszkole, tylko grupa starszaków. Tego się nie robi żeby nie zwiększać trafficu na aukcji. Jak ci zależy i aukcje są poważne to nie licytuje się bezpośrednio przez strony aukcyjne tylko takie trochę lepsze... A wtedy różne rzeczy się dzieją. Ale w kategoriach modelarskich takie rzeczy się nie dzieją ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, modevil napisał:

 

Nawet "wkurw" nie pomoże jak licytujesz przeciwko profesjonalistom ?  Licytowanie w ostatniej sekundzie to przedszkole. Brak odświeżeń, dodawania do obserwowanych itp, to też przedszkole, tylko grupa starszaków. Tego się nie robi żeby nie zwiększać trafficu na aukcji. Jak ci zależy i aukcje są poważne to nie licytuje się bezpośrednio przez strony aukcyjne tylko takie trochę lepsze... A wtedy różne rzeczy się dzieją. Ale w kategoriach modelarskich takie rzeczy się nie dzieją ?

Znamy i używamy takich programów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potraktujcie jako ciekawostkę...

 

Żona moja zbiera znaczki, jej ojciec zbierał, jej dziadek zbierał. W trzecim pokoleniu ma się już niezłą kolekcję - dziadek kupił wszystko do xxx zł, ojciec dokupił pozostałe do xxxx zł. No i jest problem bo zostaje ci niewiele do zamknięcia rocznika, dekady, że o całej kolekcji nie wspomnę. Latami czekasz na upragniony walor, żona nie kupiła nic przez ostatnie kilka lat. 
 

Jak pojawia się unikat o sporej wartości to nawet wiadomo kto go może potencjalnie kupić - numizmatycy, filateliści, zbieracze militariów, tam się wszyscy znają. W pierwszej lidze nie ma dużo graczy. Za starych lat jak się nie korzystało z mobilnego internetu, routerów LTE, UPSów to mogło się zdażyć, że w krytycznym momencie brakło prądu u dwóch poważnie zainteresowanych licytujących.

Nie jestem na bieżąco - licytujące programy to kiedyś studenci blokowali w ramach dorabiania do stypendium. Z tego co pamiętam to dopóki allegro udostępniało nicki licytujących wystarczył bot o nazwie z jedną literówką.

 

Na prywatnym komputerze mam fajne przykłady znikających ofert - to bardziej współczesne metody, często "problem" synchronizacji zegara z aukcją, ofert po prostu nie ma. W kategoriach modelarskich takie rzeczy się nie zdażają, to kosztuje więcej niż nasze zabawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.