Skocz do zawartości

Aukcje ciekawych silników


MASK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
4 godziny temu, .bercik. napisał:

W polsce nikt nie był nim zainteresowany, więc trafił na Ebay, wiem to od obecnego właściciela :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, jarek996 napisał:

No Panowie !            Kto lubi dzwiek  Harleya w miniaturze , to moze sobie zrobic prezent na swieta

 

https://www.ebay.co.uk/itm/Enya-VT240-V-twin-outstanding-condition-/174059627185

 

 

1050 funów za to..... ?

Cieszę się, że się wyleczyłem ze zbierania żarówek....

Teraz zbieram MVVS`y ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.ebay.com/itm/ENYA-R120-4C-4-STROKE-ENGINE-USED-IN-BOX/293867064506?hash=item446bd78cba:g:E9oAAOSw3ZFfxZjB

 

Calkiem niezla cena jak na stan . Gdybym nie mial takich szesciu , to bym sie szarpnal ?

9 godzin temu, Granacik napisał:

Bo te silniki, jak i ta Enya, mają rozwarcie cylindrów 90 stopni.

 

Jednak chyba 80 stopni ........

 

http://sceptreflight.com/Model Engine Tests/Enya VT-240 (3).html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarku , masz ENYA R 120 4C    6 sztuk ....to    s u p e r  ! ale nie chwal sie na Forum bo Ci zaraz napisza ze masz na handel ....

kiedys napisalem ze mam  25 KOMET 5 ccm to jakis " kolezka"  mi napisal ze na handel .... a mnie sie te motorki poprostu

podobaja - tak jak Tobie  ENYA 120 4C   ...trzymaj tak dalej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Janeczek napisał:

Jarku , masz ENYA R 120 4C    6 sztuk ....to    s u p e r  ! ale nie chwal sie na Forum bo Ci zaraz napisza ze masz na handel ....

kiedys napisalem ze mam  25 KOMET 5 ccm to jakis " kolezka"  mi napisal ze na handel .... a mnie sie te motorki poprostu

podobaja - tak jak Tobie  ENYA 120 4C   ...trzymaj tak dalej !

 

Janek ; nie przejmuje sie zupelnie CO sobie kto pomysli ? 

Mam ich tyle , bo je kocham miloscia prawdziwa !!!     Szczegolnie wlasnie R120 . Jak gdzies widze , to rzadko moge sie opanowac. 

Sa dwa nowe ( po 250 EUR ) , ale leza BARDZO dlugo i napisze dzisiaj do Pana Niemca , ze za 400EUR , moge je wziac. Zobaczymy CO odpisze. 

Najbardziej jednak lubie znalezc jakiegos "rzecha" i sie z nim pocackac. Mam 3 nowe , a okazalo sie wczoraj , ze nawet 4 ( a nie 3 )

uzywki !!!  Dostalem jakas goraczke ( cora jest od 3 dni chora , pewnie od niej ) . Na wszelki wypadek napisze mojej pieknej , ILE one sa warte ( zeby nie rozdala na lotnisku , jak zejde z tego swiata ) ?

 W piatek przyjda lozyska i skrece na gotowo mala 53 4C . Takich tez mam kilka i sie z tego BARDZO ciesze.

Mam dwa OS wankle (Typ  I i II ). Chetnie bym sie ich pozbyl , lub zamienil na silnik ENYA 240 ( ale do latania , moze byc uzywka  ) . Mam jedna nowa , ale to TYLKO na poleczke )  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.