Skocz do zawartości

Aukcje ciekawych silników


MASK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, jarek996 napisał:

Ja w wczoraj nie wtrzymalem i kupilem za 100 EUR to

$_57.jpg

 

"Odpicowana" scyzorykiem , ale zrobimy z niej piekny silnik ! 

 R120 ( nawet w takim stanie ) nie powinna wpasc we NIEPOWOLANE rece ?

Chcial za nia 120 ( + przesylka ) i zapytalem czy za 100 z przesylka ( do kolegi do Berlina ) sprzeda. Odpisal , ze po wielu "bezczelnych" mailach , mozja propozycja jest bardzo uczcwa ? . Chyba mu ziomkowie 50 proponowali !   

Ma bardzo dobra kompresje ( podobno ) i wbrew temu co  widac na zdjeciach , to niewiele latal ( podobno ) ......

super, gratulacje

wymyć i łupinkami go potraktowac...będzie jak nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 7.06.2020 o 07:51, jarek996 napisał:

Ciekawy jak ciekawy . Ostatnio ktos na forum odpalal KMD , wiec moze znajdzie sie chetny na takowy silnik https://www.tradera.com/item/302065/402695513/vintage-rysk-dieselmotor-kmd-2-5-cc?utm_source=Criteo&utm_medium=Partners&utm_campaign=retargeting&utm_term=web

 Miałem taki 2 lata temu. po kilkunastu minutach pracy tłok rozsypał się  na kilkanaście kawałków . To podobny silnik, ale  tylko w wyglądu. Te z czarną głowicą  są  nie do zdarcia .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mój post nie dotyczy aukcji ale do napisania w tym temacie skłoniło mnie słowa "ciekawe silniki" zawarte w tytule.

 

Bardzo ciekawy film obejrzałem do końca i nie żałuję tego czasu. Dla kolegów mających mało czasu polecam malutki pół minutowy urywek od 26 minuty,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.