Skocz do zawartości

Aukcje ciekawych silników


MASK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Gościu coś kombinuje, bo odwołał wszystkie oferty...

Tu można kupić fajny motorek:

post-10468-0-06416900-1563182911_thumb.jpg

https://www.ebay.com/itm/NEW-Arne-Hende-Cave-Cobra-60-ignition-model-airplane-engine-60-vintage-box-NIB/333261422647

 

Poszedł za 730$ - nieźle :-))

 

Ciekawe ile jest w takim razie wart oryginał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu coś kombinuje, bo odwołał wszystkie oferty...

Tu można kupić fajny motorek:

attachicon.gifCobra.jpg

https://www.ebay.com/itm/NEW-Arne-Hende-Cave-Cobra-60-ignition-model-airplane-engine-60-vintage-box-NIB/333261422647

Ciekawe ile jest w takim razie wart oryginał...

na aledrogo też to często sie zdarza.....nie bedę pokazywał paluchem kto :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:  , ale znany  ON jest  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tak.....dawno, dawno temu  też "zaliczyłem " taka wpadkę  ale w druga stronę B)  B) .....życzliwy sprzedajacy wysłał mi maila z zapytaniem  czy aby napewno chcę mu zapłacic za COX-a .051  850 $$ ??? :blink:  :blink:  :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleczego nie... jak sie znajdzie chętny... wink.gif?v=1545133808

 

To jak w pewnej anegdocie...

 

 Na warszawskim "Kiercelaku" gość wciska kit sceptycznemu klientowi oglądającemu stary skałkowy pistolet :

 

- Jakie drogie, jakie drogie.. Panie... Toż to prawdziwa okazja - pistolet samego Juliusza Cezara !!  umnik.gif

 

- Czyś Pan zwariował, przecież w tych czasach nie było jeszcze pistoletów..! upset.gif

 

- Ano właśnie... Dlatego ten jest tak niebywale cenny !!  gigi.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Przed dwoma minutami dobilem targu z Panem Dunczykiem . OS Wankel 49 PI TYP-2 . Cana ( nowy KOMPLETNY : instrukcja , narzedzia ITP ) - 320 EUR

 

Posiadam juz w kolekcji ( srednio pasujace slowo , bo NIE jestem kolekcjonerem ) wankla , ale TYP-1 ( tez nowka i tez za 320 EUR )  

 

Co ciekawe , ten ktorego kupilem przed chwila , stoi na amerykanskim EBAYu za 1000 dolarow !   Ja chetnie za tyle sprzedam OBA  :D

post-6937-0-59118200-1569174437_thumb.jpg

post-6937-0-72555800-1569174499_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.